لوبیا چیتی برای پسردار شدن و ماکارونی برای پسردار شدن و بهترین صبحانه برای پسردار شدن و فرمول پسردار شدن و برای پسردار شدن در وعده چه بخوریم و برای پسردار شدن صبحانه چی بخوریم و جدول رژیم غذایی برای پسردار شدن و رژیم غذایی دکتر کرمانی برای پسردار شدن در نم نمک.

بهترین صبحانه برای پسردار شدن

تجربیات و همچنین آزمایش های علمی ثابت کرده اند که برخی از غذاها می توانند در تعیین جنسیت نوزاد ، تاثیر گذار باشند؛ ولو این تاثیر اندک باشد.برای پسردار شدن چه بخوریم؟برای پسردار شدن چه بخوریم؟

قبل از هر چیز در نظر داشته باشید که رژیم غذایی تنها در مواقعی می تواند تاثیر گذار باشد که هنوز لقاح صورت نگرفته و اسپرم با تخمک در ارتباط قرار نگرفته است. به عبارتی دیگر ، هر برنامه ای که برای رژیم غذایی خود دارید؛ باید قبل از آمیزش جنسی و عمل لقاح آن را پیاده کنید. بعد از اینکه نطفه جنین شکل گرفت؛ هیچ قدرتی به غیر از خداوند ، نمی تواند جنسیت نوزاد را تغییر دهد.

برای پسر شدن قبل بارداری چه بخوریم؟

چه مواد غذایی برای پسردار شدن در وعده صبحانه مصرف شوند؟

برای پسر دار شدن صبحانه چی بخوریم؟ برای پسردار شدن موادهای غذایی زیر را در وعده صبحانه و دیگر وعده های غذایی میل نمایید.

میوه های دارای طبع گرم

خوردن میوه هایی با طبع گرم به مادران توصیه می شود ، می توانند با صبحانه خرما و کشمش و یا انگورو موز میل کنند.

مواد غذایی شیرین

مصرف غذاهای شیرین و بدون کافئین همچون عسل نیز توصیه شده است.

مواد غذایی دارای طبع گرم

گرمی جات و مواد غذایی که دارای طبع گرم هستند احتمال پسر زایی را بالامی برند بهتر است در وعده صبحانه حلیم با گوشت بزغاله همراه با ادویه های گرم مثل دارچین و خولنجان و زنجبیل مصرف شود.

تخم مرغ

خوردن زرده تخم مرغ عسلی از دیگر موارد مفید برای پسرزایی به شمار می رود.

مربا

به جای هر نوع مربا در صبحانه می توانند مادران از مربای زردک میل کنند کهتوصیه شده است.

برای پسر شدن قبل بارداری چه بخوریم؟

مصرف دمنوش به جای مصرف چای

در وعده صبحانه به جای چای از دم نوش قاصدک استفاده کنند که به قلیایی شدن بدن مادر کمک می کند و شانس پسر زایی را بالا می برد.

برای پسر دار شدن صبحانه چی بخوریم؟

مصرف زیاد نمک

نمک شامل مقدار زیادی سدیم و پتاسیم است و این دو برای پسر شدن جنین توصیه شده است ، مادران می توانند در وعده صبحانه ازپنیرو یا بیسکویت های شور مثلکراکر استفاده کنند.

غلات غنی شده

از آنجا که اسپرم مردان بسیار ظریف است و برای زنده ماندن طولانی در بدن زنان نیاز به مصرف عناصر ورژیم غذایی غنی از مواد مغذی توسط مادران دارد ، بههمین دلیل می توانند در وعده های صبحانه خود مصرف غلات غنی شده را اضافه کنند. مواد غذایی دارای غلات غنی مانند نان سبوس داراز جمله (نان سنگک و یا نان تست سبوس دار) می توانند جایگزین نان های صبحانه شوند.

غلات آماده بسته بندی شده در بازار هم می توانند جایگزین خوبی در وعده هایصبحانه باشند که داخل شیر ریخته می شود و میل می کنند.

روغن های گیاهی (مواد غذایی پرکالری)

به صورت کلی مواد پر انرژی و پر کالری تأثیر بسزایی در پسرزایی دارد ، روغن هایگیاهی جزواین دسته از مواد غذایی به حساب می آیند ، روغن زیتون بهترین روغن گیاهی توصیه شده است که مادران عزیز می توانند برای درست کردن تخم مرغ در صبحانه از روغن زیتون استفاده کنند.

خوردن شکلات (مواد غذایی پرکالری)

خوردن شکلات نیز جزو غذاهای پر کالری به شمار می آید وخانم ها در وعده صبحانه از شکلات صبحانه می توانند میل کنند.

مرکبات

طی تحقیقات پزشکان مادرانی که هنگام بارداری و پیش از آن ، مواد حاوی ویتامین c مصرف نمودند صاحب فرزند پسر شده اند ، مرکبات سرشار از ویتامین c می باشند.

آب پرتقال و گریبفروت و لیمو شیرین از جمله این مرکبات اند.خانم ها می توانند آب پرتقال را در صبحانه میل کنند.

این مطلب مفید بود؟
(3 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.