ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، کیا با عرق کاسنی پسردار شدن و کیا با عرق کاسنی پسردار شدن نی نی سایت و بهترین زمان مصرف عرق کاسنی برای پسردار شدن و طریقه مصرف عرق کاسنی برای پسردار شدن و خواص عرق کاسنی برای پسردار شدن نی نی سایت و عرق طارونه برای پسردار شدن و برای پسردار شدن کاسنی را مرد بخورد یا زن؟ و کیا با طب سنتی پسردار شدن و عرق کاسنی و دوقلوزایی و کیا با عرق کاسنی باردار شدن در نم نمک.

کیا با عرق کاسنی پسردار شدن؟

خانمی میگه عرق کاسنی اگه مرد بخوره باعث پسر دار شدن میشه ولی بعضی جاها گفتن باید مرد گرمی جات بخوره و طبعش گرم باشه چند شب پیش خریدم نوشته طبع سرد رو بطریش یادمه سر دخترم عرق کاسنی زیاد خورد البته خیلی چیزهارو رعایت نکردیم کسی با خوراندن کاسنی پسر دار شده؟کیا با عرق کاسنی پسردار شدن؟کیا با عرق کاسنی پسردار شدن؟

کیا با عرق کاسنی پسردار شدن؟

تعیین جنسیت جنین پسر یا دختر از قدیم الایام ارزوی دیرینه بشر بوده و از همان زمان به دنبال داروهای گیاهی برای انجام آن بوده اند و امروزه نیز حتی پیشرفت های چشمگیر پزشکی نیز در تعیین ان نتوانسته اند کمکی انجام دهند اما جالب است بدانید باور های قدیمی و گیاهان دارویی فراوانی در این زمینه وجود دارد که با رعایت انان به سادگی میتوان ژنتیک جنین را تغییر داد.

در ابتدا باید بدانید که جنسیت در دست پدر می باشد و مادر هیچ گونه دخالتی در ان ندارد بدین صورت که پدر دارای دو کروموزوم x ، y در اسپرم خود است اما مادر فقط دارای دو کروموزم x ، x مباشد یعنی مادر کروموزوم y را در تخمک خود ندارد حال اگر در هنگام امیزش جهت بستن نطفه فرزند کروموزوم y پدر وارد تخمک شود جنسیت بچه پسر خواهد بود اما اگر کروموزوم x پدر وارد تخمک مادر شود بچه دختر می شود .

گیاه کاسنی از جمله گیاهان مفیدی است که تاریخ استفاده از آن به دوران های قبل از میلاد مسیح می رسد و مصرف آن بین ملل مختلف متداول بوده است ، به طوریکه اطباء آن دوران از جمله جالینوس ، پلین ، دیوسکورید و عده ای دیگر برای تمامی قسمت های این گیاه ، به عنوان درمان و بهبودی بیماری ها اهمیت زیادی قائل بوده اند.

در مورد گیاه کاسنی و خواص آن گفته است که کاسنی برطرف کننده تشنگی مفرط ، مدر صفرا ، تب بر ، موثر در درمان دیفتری ، تصفیه کننده خون و برای درمان بیماری های پوستی مفید است. امروزه نیز از خواص کاسنی ، برای مداوای بیماری های مختلف استفاده میشود و کشت آن در برخی مناطق رایج شده است.

از این گیاه در کتب سنتی با نام های اندیو ، کاسیا ، کاسنی تلخ ، کاسنی وحشی و کاسنی صحرایی یاد شده است.

طبیعت گیاه کاسنی سرد و تر است. برخی خواص دارویی این گیاه عبارتند از :

سبزی کاسنی دارای چربی اشباع شده بوده ، کلسترول پایینی دارد وبنابراین مصرف آن برای بیمارانی که رژیم کم کلسترول دارند ، مانند بیماران قلبی عروقی بسیار مفید است.

استفاده از گیاه کاسنی برای تصفیه خون بسیار مفید است.

از خواص کاسنی ، تقویت کبد ، معده و کلیه ها است ، به این منظور می توان سالاد کاسنی رادر برنامه غذایی روزانه گنجاند. همچنین کاسنی ، مقوی اشتها و مقوی معده است.

برگ کاسنی دارای کالری بسیار کمی است ، از اینرو برای افرادی که خواهان کاهش وزن و رژیم های لاغری هستند بسیار مفید است ، جالب اینکه همان مقدار چربی اندک آن هم ، تبدیل به انرژی شده و نیروی مورد نیاز فرد را تامین می کند.

استفاده از کاسنی مخلوط با آب سبزیجات و مصرف مداوم آن در درمان آکنه بسیار موثر است.

ترکیبات محلول در آب کاسنی ، خاصیت مسکن دارند و بعضی از قندهای موجود در آن دارای خاصیت افرایش میکروب های مفید و کاهش باکتری های بیماری زا در روده است.

به دلیل فراوان بودن کاسنی از انواع ویتامین ها ، مصرف این سبزی از کمبود ویتامین جلوگیری کرده و مانع از خستگی بدن در اثر کمبود ویتامین ها خواهد شد.

یکی دیگر از خواص این سبزی ، تقویت و کمک به سالم ماندن چشم ها است ، تلخی اندک موجود در این سبزی حاوی ماده ای است که پیش ساز ویتامین آ بوده و برای سلامت چشمها بسیار مفید است.

کیا با عرق کاسنی پسردار شدن؟

کاسنی برای پسر دار شدن

طب اسلامی و توصیه امام به استفاده از طب گیاهی برای پسردار شدن :

از امام صادق (ع) آمده است که مصرف هندبا یعنی کاسنی مایع منی را افزایش می دهد و موجب تولد فرزند پسر می شود و فرزندخوش سیما ، خوش طینت و اصلاح مزاج شده به دنیا آید.

خواص کاسنی / 14 خاصیت کاسنی برای معده ، کلیه ، کبد و مردان

در وسائل الشیعه ج 25 ص 179 و 181 و برخی منابع دیگر آمده است که بر تو باد خوردن کاسنی که منی را افزایش می دهد. فرزندان را زیاد می کند و مزاج و گرمی ملایمی دارد که باعث پسردار شدن می شود و در روایات بعدی اشاره شده است که کسی که می خواهد مالش افزوده شود و فرزندش پسر شود کاسنی زیاد بخورد.

برای اینکه اسپرم تشکیل شود و مراحل طی شود؛ حداقل بین 85 روز یا سه ماه قبل از لقاح کاسنی را مرد بخورد.همچنین ، اگر مزاج مرد گرم باشد بچه پسر می شود ، البته مصرف مثل سیب ، «به» و گلابی و کُندر در سالم بودن مزاج جنین اثر دارد و از جمله گیاهان دارویی به حساب می آیند .

از زمانی که تصمیم به بارداری دارید :

از نخستین روز عادت ماهانه ، زن و شوهر روزانه هفت عدد خرما و روزانه یک بار جوشانده ریشه کاسنی (به اندازه یک تکه دو سانتی متری در یک لیوان آب جوش دم کرده) بخورند.

زن در زمان قاعدگی نبات داغ یا زعفران ، شربت عسل و زعفران با آب گرم ، پسته و کاچی یا هر حلوایی با هل و زعفران مصرف کند.

کاسنی چطور باعث تقویت کروموزوم های y می شود؟

ممکن است بپرسید که کاسنی چطور باعث تقویت کروموزوم های y می شود. کروموزوم های y در کبد مردان تولید می شود و هرچه بتوان کبد مردان را پاک سازی و تقویت کرد به همان اندازه می توان کروموزوم های y را نیز تقویت کرد.

کاسنی از بهترین مواد جهت سالم سازی ، پاک سازی و تقویت کبد به شمار می آید. به همین دلیل مصرف کاسنی توسط آقایان باعث می شود تا کبد آن ها پاک سازی شود و کارایی بهتری داشته باشد و درنتیجه این موضوع هم به نوبه خود باعث می شود تا کروموزوم های y تقویت شوند و درنهایت شانس پسردار شدن افزایش یابد.

بنا بر آنچه گفته شد می توانیم بگوییم که مردانی که به هر دلیلی به مشکلات کبدی ازجمله کبد چرب دچار هستند ، کمتر احتمال دارد که پسردار شوند. این مردان اگر می خواهند که فرزند پسر داشته باشند باید ابتدا به درمان و سالم سازی کبد خود بپردازند و مصرف کاسنی یکی از بهترین راه های درمان می باشد. این سبزی را هم می توان به صورت دم کرده و هم به صورت عرق مصرف کرد که معمولاً مصرف آن به صورت عرق رایج تر و راحت تر است.

در مدت زمان انجام رژیم ، زن و مرد از موارد زیر پرهیز نمایند :
  • بوییدن و خوردن کافور در زن و مرد هر دو
  • پرخوری ، آشامیدن زیاد آب یخ و آب سردموادی که طبع سرد دارند ، مانند عدس ، کشک ، پنیر ، باقلی ، سماق ، انار میخوش و ترش
  • خوردن ترشی در غذا و همراه غذا و میوه های ترش
  • خوردن خیار ، گشنیز خشک و تازه ، کاهو ، کدو سبز

با توجه به آنچه گفته شد با خواص آن و تأثیر آن در جنسیت جنین آشنا شدیم؛ اما توجه داشته باشید که عوامل متعددی در تعیین جنسیت جنین موثر هستند و مصرف کاسنی فقط یکی از آن هاست. پس طبیعی است که نمی توان فقط با مصرف آن امیدوار بود که صاحب فرزند پسر باشید.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
100%

نظر دادن