ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، مطالعات نشان داده است که سایز کمر مردان با جنسیت نوزاد آینده ارتباط دارد . احتمال پسر دار شدن مردان چاق یا دارای اضافه وزن بیشتر از دختر دار شدن است . اگر تمایل دارید فرزندتان دختر شود بهتر است به وزن همسرتان نیز دقت کنید.

مردان چاق پسردار می شوند یا دختر دار؟!

امروزه نیز مانند قدیم هنوز خانواده هایی وجود دارند که جنسیت فرزند برایشان مهم است و تمایل زیادی به پسردار شدن و یا دختردار شدن دارند . این والدین برای تعیین جنسیت نوزاد کارهای عجیب و غریب زیادی انجام می دهند.مردان چاق پسردار می شوند یا دختر دار؟!مردان چاق پسردار می شوند یا دختر دار؟!

باکمک علوم تغذیه و یا طب سنتی و مدرن می توان تا حدودی جنسیت جنین را تعیین نمود اما همه این روش ها قطعی نیستند . جالب است بدانید چاقی و یا لاغری والدین نیز بر دختر دار یا پسردار شدن تاثیر می گذارد . با ادامه این بخش از نم نمک همراه شوید تا درباره تاثیر چاقی در تعیین جنسیت نوزاد بیشتر بدانید.

ارتباط مهم بین وزن پدر و جنسیت نوزاد

مطالعات نشان داده است که سایز کمر مردان با جنسیت نوزاد آینده ارتباط دارد . احتمال پسر دار شدن مردان چاق یا دارای اضافه وزن بیشتر از دختر دار شدن است . اگر تمایل دارید فرزندتان دختر شود بهتر است به وزن همسرتان نیز دقت کنید.

تعیین جنسیت جنین از روی پدر

علت پسردار شدن مردان چاق و دارای اضافه وزن

وزن مردان بر تأثیری بر باروری ندارد ، اما جالب است بدانید که با جنسیت جنین ارتباط دارد . اضافه وزن مردان تا 27 درصد احتمال تولد نوزاد پسر را افزایش می دهد.

میزان اسپرم Y در مردان چاق بیشتر است ، به همین علت آنان بیشتر از سایر مردان احتمال دارد فرزندشان پسر شود زیرا افزایش اسپرم Y تشکیل جنین پسر در عملیات لقاح را افزایش می دهد. برای دختردار شدن بهتر است اگر همسرتان دارای اضافه وزن است ، پیش از هر چیزی وزنش را کم کند.

رژیم غذایی مناسب برای باروری مردان

رژیم غذایی مناسب برای بهبودی باروری مردانی که قصد پدر شدن دارند :

مصرف روزانه مولتی ویتامین های روی و سلنیوم حداقل سه ماه پیش از باردار شدن برای کمک به تولید اسپرم سالم لازم است. برای اینکه مصرف ویتامین بر روی اسپرم تاثیر بگذارد بهتر است آقایان سه ماه پیش از باردار شدن مولتی ویتامین مصرف نمایند زیرا اسپرم هایی که خارج می شوند ، 90 روز قبل تولید شده اند.

نقش پدر در تعیین جنسیت جنین

خانم ها نیز وزن خود را کم کنند

خانم هایی که دچار اضافه وزن هستند بهتر است قبل از اقدام به بارداری وزن خود را کم کنند وزن زیاد مشکلاتی را برای آنها پیش از بارداری و حین بارداری ایجاد می کند. چاقی بر روی باروری خانم ها نیز اثر می گذارد و احتمال باروری آنان را کاهش می دهد.

در بارداری شما دیگر نمی توانید نسبت به کاهش وزن اقدام کنید ، زیرا در طول دوران بارداری ، وزن شما به طور طبیعی افزایش می یابد پس بهتر است 3 ماه قبل از تصمیم به بارداری برای کاهش وزن اقدام کنید.

برای کم کردن وزن هیچگاه رژیم های خودسرانه نگیرید و با مراجعه به متخصص تغذیه ، رژیمی متعادل دریافت کنید و وزن خود را کاهش دهید و هیچگاه وعده های غذایی را حذف نکنید و سلامت خود را در حین رژیم در نظر بگیرید تا فرزند سالمی در آینده داشته باشید.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن