ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، هفته بیست و هفتم بارداری یعنی ماه چندم و فیلم هفته بیست و هفتم بارداری و هفته بیست و هفتم بارداری نم نمک و لکه بینی در هفته بیست و هفتم بارداری و تغذیه در هفته 27 بارداری و آزمایشات هفته 27 بارداری و درد زیر شکم در هفته بیست و هفتم بارداری و هفته 27 بارداری ماه چندم است را در نم نمک ببینید.

در هفته 27 بارداری چه اتفاقی می افتد؟

این هفته چشم های کودک شما تغییر رنگ می دهند و بدن شما علائم خاص حاملگی را تجربه می کند و این بخشی دیگر از تغییرات در وضعیت جسمی و رشد اوست ، در اینجا و در ادامه بخش بارداری هفته به هفته نم نمک شما باید همه چیز را در مورد کودک و بدن خود در هفته 27 ام بدانید.هفته بیست و هفتم بارداری(27 حاملگی) + وضعیت مادر و جنینهفته بیست و هفتم بارداری(27 حاملگی) + وضعیت مادر و جنین

مراقبتهای هفته27 بارداری

مادر و جنین در هفته بیست و هفتم بارداری

 

اندازه جنین در هفته بیست و هفتم بارداری

اندازه جنین بیست و هفت هفته ای ؛ کودک 27 هفته ای من چقدر بزرگ است؟

کودک شما تقریبا دو برابر وزن او از چهار هفته پیش خواهد بود ، این هفته او تقریبا دو پوند وزن و حدود 14 و نیم اینچ طول دارد البته یک مقایسه غذا وجود دارد : او حدودا اندازه یک گل کلم است.

 عکس جنین هفته27 بارداری

جنین در هفته 27 حاملگی اندازه یک گل کلم است

کودکم در 27 امین هفته چه کار می کند؟

مغز کودک شما این روزها فعال است ، چون بافت مغزی بیشتر در حال رشد است ؛ او جنین فعال است ، به طور مرتب خواب و بیدار میشود ، باز کردن و بستن چشم هایش و مکیدن انگشتانش نیز شروع میشود.

اگر حرکات کوچک ریتمیک مانند اسپاسم شکم را احساس می کنید ، نگران نباشید آنها فقط سکسکه های کوچک هستند! این حرکات معمولا کوتاه مدت هستند و به کودک شما آسیب نمی رسانند. کودک شما همانطور که بیشتر کودکان در این سن هنوز دوست دارند وضعیت پلکانی در داخل رحم داشته باشند ، همیشه در حال تغییر است. همچنین ممکن است متوجه شوید که در پای کودک - به خصوص ساق پا - اسپاسم عضلانی ایجاد شده.

وضعیت جنین و مادر بارداری در هفته 27 بارداری

برخی از کارشناسان معتقدند که این امر به دلیل کمبود مواد مغذی مانند کلسیم و منیزیم برای بدن شما در دسترس است زیرا آنها برای کمک به رشد کودک شما استفاده می شود. گردشها به احتمال زیاد زمانی که شما برای مدتی نشسته و ناگهان برمی خیزید بیشتر رخ می دهد ، بنابراین در صورتی که در اوایل شب از خواب بیدار شدید ، تعجب نکنید.

 رنگ چشم جنین در چند هفتگی

عکس جنین در هفته بیست و هفتم بارداری

علائم رایجی هفته بیست و هفتم بارداری

تسکین دهنده : به لطف کششی که در سراسر شکم تان ایجاد شده ، پوست شما خشک و ملتهب می شود. روغن ها و مرطوب کننده هایی را برای مناطقی که دچار خارش شده اند در نظر بگیرید ، و اگر تمایل به خاراندن قریب به اتفاق دارید ، یک حمام و شوینده از مخلوط جوی دوسر تسکین دهنده خواهد بود.

در دیگر اخبار هیجان انگیز ، رشد شنوایی کودک شما بهتر از همیشه خواهد بود ، به طوری که شبکه عصبی گوش کامل گشته ، و او هم اکنون می تواند صدای هر دوی شما و شریکتان را تشخیص دهد.

خونریزی لثه در بارداری

مراقبتهای بارداری در هفته 27 ام

 

رنگ چشم جنین در چند هفتگی شکل میگیرد

ابروهایش - قسمت رنگی چشم - شروع به رشد رنگدانه کرده است ؛ بسیاری از نوزادان با چشم های آبی متولد می شوند ، زیرا هنوز ملانین ایجاد می کنند. اغلب تغییر رنگ در دوران پس از زایمان ، از آبی به سبز ، عسلی یا قهوه ای می شود. بیشتر شما چشمانتان (که توسط ژن های شما تعیین می شود) ، تیره تر از رنگ چشم خودتان خواهد بود بنابراین احتمال دارد که چشم های قهوهای مایل به عسلی داشته باشید اما زمانی از رنگ چشم وی مطمئن خواهید بود ، که کودک شما حدود دو سال سن دارد.

وضعیت جنین در هفته 27 بارداری

وضعیت جنین در هفته 27 بارداری

تغذیه در هفته 27 بارداری

اندازه جنین در هفته بیست و هفتم حاملگی

 

وضعیت مادر باردار در هفته 27 حاملگی

بدن من درهفته 27 چه می کند؟

به پایین نگاه کنید ، و ببینید که به ما نیازی ندارید که بگوییم که شکم شما تا کنون رشد کرده است. رحم شما در حال حاضر حدودا اندازه توپ بسکتبال خواهد بود اگرچه جنین در حال رشد باشد ، شکم شما احساس سیری ناپذیر خواهد داشت ، به طوری که آن دیس بزرگ پاستای که در ابتدای بارداری خود نمی توانستید میل کنید ، ممکن است به راحتی تمام شود.

شما حتی ممکن است پس از صرف این حجم از غذا ، ناخودآگاه احساس تهوع کنید ، زیرا معده شما خیلی پر است.

 اندازه جنین در هفته27 بارداری

تغییرات مادر در هفته بیست و هفتم دوران حاملگی

 

آنچه باید در هفته 27 انجام دهید :

خوردن وعده های کوچکتر :

برای کمک به تغییر شکم ، به سراغ وعده های کوچکتر و معمولی تر که هضم آنها آسان تر است ، بروید. نیمی از آوکادو بریده بر روی نان تست مالیده و میل کنید ، مخلوط میوه های تابستانی و ماست طبیعی با آجیل خرد شده و یا یک نان ژامبون و سالاد پیتتا را تجربه کنید.

یوگای بارداری را امتحان کنید :

برای کمک به گرفتگی ، برخی از حرکات های یوگا که مناسب بارداری هستند را امتحان کنید (راست کردن پا و خم کردن مچ پا و انگشتانتان یک راه عالی برای انجام این کار است). این حرکات گاهی اوقات می تواند به شما کمک کند شما همچنین می توانیداز همسر خود بخواهید ، تا ماساژتان دهد.

ورزش در هفته 27 بارداری

ورزش های منظم و مستمر در طی دوران بارداری شما را سر حال نگه می دارد ، اما ممکن است برای عده ای از خانم های باردار که مشکلات یا عوارض دوران بارداری دارند ، مشکل ساز شود. در صورت داشتن فشار خون بالا ، قبل از انجام هر ورزشی حتما با پزشک خود مشورت کنید. خانم هایی که به هر دلیلی انتظار وضع حمل زود هنگام را دارند نیز باید در ورزش کردن دقت کنند ، زیرا ممکن است برای آن ها مشکل ساز شود. ورزش ، برای خانم هایی که در این دوره از بارداری دچار خونریزی های رحمی هستند نیز ممکن است مناسب نباشد.

وضعیت جنین در هفته27 بارداری

ورزش کردن در هفته 27 بارداری

اسنک قبل از خواب :

برای جلوگیری از وقوع حملات گرسنگی شبانه ، خوردن غذاهای حاوی کلسیم و منیزیم ، مانند یک لیوان شیر و موز ، میوه های غنی از منیزیم نیز ممکن است یک ایده خوب باشد.

تورم :

تقریبا سه چهارم زنان ، تورم در جاهای دیگر بدن (متاسفانه ، نه فقط معده) تجربه می کنند این امر هنگامی که مایعات در بافت بدن شما ایجاد می شود ، به دلیل افزایش جریان خون و فشار روی ورید که خون را از بدن به قلب باز می گرداند ، اتفاق می افتد. این عارضه جانبی عجیب و غریب که معمولا بر روی پاها ، مچ پا و دستها تاثیر می گذارد ، معمولا در این مرحله از بارداری شروع می شود. نگران نباشید و توجه داشته باشید که پس از تولد کودک شما این علائم ناپدید می شود - اما اگر به نظر می رسد تورم بیش از حد باشد ، با پزشک خود چک کنید ، زیرا ممکن است نشانه پره اکلامپسی باشد.

هفته27 بارداری

مشکلات مادر در هفته 27 بارداری

خونریزی لثه ها در هفته 27 بارداری

با توجه به هورمون های شگفت انگیز بارداری ، در لثه ها می توان تورم ، التهاب و خونریزی ایجاد شود ؛ باید سعی کنید با رعایت بهداشت دهان و لثه های خود التهاب و خونریزی آنرا کاهش دهید و در صورت لزوم ، له دندان پزشک مراجعه کنید.

نکاتی برای پدرها در هفته 27 بارداری :

- نقش شما در حال حاضر خیلی مهم است.

- در هنگام نشستن یا ایستادن به همسر خود کمک کنید. این کار خیلی برای او باارزش است. هیچ گاه برای نشستن یا برخاستن او را به تمسخر نگیرید. این کار به راحتی بخشیده نمی شود.

- اگر حمام جدا برای همسرتان ندارید سعی کنید خیلی جلوی دست و پای او نباشید و بگذارید به راحتی به دستشویی دسترسی داشته باشد.

- بهترین کار برای شما آماده سازی اتاق فرزند است. این کار باعث می شود همسرتان خوشحال شود.

- بارداری زمانی مهم در زندگی است. بارداری نوعی معجزه است. به طوری که زن و مرد خدا را مجبور به خلق روحی جدید می کنند.

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
80%

نظر دادن