طریقه مصرف انیسون برای لاغری و طریقه مصرف انیسون برای چربی سوزی و نحوه مصرف انیسون و خواص انیسون برای رحم و خواص انیسون برای چاقی و طریقه مصرف عرق انیسون و دمنوش انیسون برای لاغری و خواص انیسون و تباشیر و انیسون و لاغری نی نی سایت در نم نمک.

خواص دمنوش انیسون برای لاغری و فواید عرق انیسون برای کاهش وزن

انیسون سبب افزایش سوخت و ساز بدن می شود ، به همین دلیل می تواند به کاهش وزن سریع افراد کمک کند. همانطور که گفته شد بر روی دستگاه گوارش و سلامت آن نیز تاثیر داشته و در نتیجه با بهبود عملکرد گوارشی وزن افراد را کاهش می دهد. طریقه مصرف انیسون برای لاغری نیز اهمیت دارد.طریقه مصرف انیسون برای لاغری و چربی سوزیطریقه مصرف انیسون برای لاغری و چربی سوزی

در نحوه مصرف انیسون ، نیم تا یک گرم از دانه انیسون یا بذر گیاه را در آب جوش دم می کنیم و اجازه می دهیم به مدت 10 تا 12 دقیقه دم بکشد. در این مدت ترکیبات فعال دانه ها ، خارج شده و سپس می توانیم دمنوش را صاف کرده و از یک تا سه فنجان در طول روز مصرف کنیم.

با وجود آنکه انیسون برای لاغری اهمیت دارد؛ اما به تنهایی نمی تواند سبب رسیدن به وزن ایده آل شود ، بلکه باید در کنار رژیم غذایی اصولی و تحرک کافی به وزن مناسب رسید.

انیسون برای لاغری

انیسون با انجیر برای لاغری

مصرف انجیر و انسیون به طور هم زمان می توان یک برطرف کننده قوی یبوست باشد. همچنین می توان به تقویت کلیه و کبد بسیار کمک کند. مصرف صبحگاهی انیسون و انجیر عملکرد سیستم گوارشی را بسیار تقویت کرده و یک لاغر کننده خاص است.

طبع انیسون

انیسون در طب سنتی طبیعی گرم و خشک دارد اگر از جمله افرادی هستید که طبیعت گرم و خشک دارید نسبت به مصرف انیسون دقت کافی را داشته باشید.

انیسون برای لاغری

مضرات انیسون

انیسون را نباید خیلی زیاد مصرف کرد. در برخی افراد این گیاه حساسیت ایجاد می کند . بنابراین قبل از مصرف حتما باید نسبت به اینکه حساسیتی به ان ندارید مطمئن شوید. انیسون ممکن است با داروهایی که استفاده می کنید تداخل داشته باشد بنابراین حتما قبل از مصرف نسبت به عدم تداخل اطمینان حاصل کنید.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.