خواص انیسون برای چاقی و فواید انیسون برای چاقی و خواص انیسون برای لاغری و کیا با انجیر خشک چاق شدن و طریقه مصرف انجیر خشک برای چاقی و خواص انجیر خیس خورده نی نی سایت و انجیر و عرق انیسون نی نی سایت و خواص عرق انیسون در طب سنتی و خواص انجیر با عرق یونجه و چاق شدن با انجیر در نم نمک.

خواص انیسون برای چاقی و فواید انجیر و انیسون

مطالعات نشان داده که دانه انیسون دارای آنتی اکسیدان ، ضد باکتری ، ضد قارچ ، ضد تشنج ، ضد التهاب ، ضد درد ، ضد دیابت و ضد ویروس است. انیسون بسیاری از مشکلات هورمونی در زنان و بیماری های پوست و مو را کاهش می دهند و علائم افسردگی را کم می کند.خواص انیسون برای چاقی [فواید انجیر و انیسون]خواص انیسون برای چاقی [فواید انجیر و انیسون]

مصرف انجیر به صورت ناشتا با عرق انیسون باعث چاقی می شود. اگر افراد لاغر ، انجیر را در عرق انیسون بخیسانند و آن را به مدت دو هفته به صورت ناشتا میل کنند چاق می شوند. چون انجیر با انیسون مجرای جذب غذا را باز می کند و باعث تقویت بدن می شود.

انیسون بذری است که مجرای غذا را باز می کند و باعث جذب غذا به سمت مجرا می شود. طبع انجیر گرم و تر است و مقدار رطوبت آن مناسب است. اگر انجیر خیسانده شده باعث تقویت مغز ، قلب و کلیه می شود و وضعیت بهتری را برای افراد لاغر به وجود می آورد.

برای بهره مندی از خواص عرق انیسون با انجیر برای چاقی ، باید افراد بزرگسال 10 عدد انجیر و کودکان 5 عدد انجیر مصرف کنند.

انیسون برای چاقی

استفاده از انجیر برای چاقی

بعضی از افراد حتی اگر زیاد غذا بخورند چاق نمی شوند. طبق گفته متخصصان تغذیه ، غذا باید در بدن بماند و بدن آن غذا را بپذیرد تا جذب بدن شود. مصرف انجیر خشک خیسانده شده در عرق انیسون یا دم کرده انیسون برای چاق شدن افراد لاغر مفید است.

از خواص دیگر عرق انیسون می توان به تسکین دهنده قلب ، رفع گاز معده ، درمان بیماری های پوست و مو ، افزایش شیر مادر و افزایش میل جنسی اشاره کرد.

مصرف انجیر و رازیانه به صورت ناشتا نیز باعث چاقی می شود. همچنین اگر انجیر را شب در آب بخیسانید و صبح ناشتا بخورید ، برای درمان یبوست شدید بسیار مفید است. انجیر به صورت ناشتا باعث پاکسازی گوارش و روده می شود.

برگ انجیر حاوی مواد مقوی است که در درمان فشار خون و سرطان مفید است. همچنین عرق برگ انجیر در درمان تب ، گوش درد و التهاب مفید است. برگ انجیر به کاهش چربی و قند کمک می کند. کالری بالای برگ انجیر باعث افزایش وزن هم می شود.

علاوه بر آن مصرف دم نوش برگ درخت انجیر برای درمان سرفه های خشک استفاده می شود. دمنوش برگ انجیر باعث تقویت بدن می شود. حتی می توان برگ انجیر را مستقیما روی زخم قرار داد و به بهبود سریع آن کمک کرد.

استفاده بیش از حد از برگ انجیر بااعث بروز اسهال می شود. برگ انجیر سرشار از قند است و ممکن است باعث پوسیدگی دندان ها شود. پس در مصرف آن احتیاط کنید.

انیسون برای چاقی

انجیر و قند خون

تحقیقات نشان می دهند که مصرف روزانه پودر هسته انیسون به مدت 2 ماه ، سطح قند خون را در افراد مبتلا به دیابت کاهش می دهد. در کنار انیسون ، مصرف انجیر هم به کاهش قند خون کمک می کند. انجیر سطح انسولین را بهبود می بخشد و قند خون را کاهش می دهد.

امکان ابتلا به بیماری و ناراحتی در افراد لاغر بالاست. درمان لاغری از خواص عرق انیسون با انجیر است. عرق انیسون و انجیر خشک باعث چاقی می شود.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.