حرکات کاردیو و ورزش کاردیو بانوان و نمونه تمرینات کاردیو و تمرینات کاردیو برای چربی سوزی شکم و تمرینات کاردیو ترکیبی و تمرینات کاردیو در منزل و حرکات کاردیو با تصویر و تمرینات کاردیو در بدنسازی و ورزش کاردیو در منزل و تمرینات کاردیو در خانه و حرکات کاردیو برای لاغری بدون رفتن به باشگاه و ورزش هوازی کاردیو و حرکات ورزشی خانگی برای لاغری را در نم نمک ببینید.

تمرینات کاردیو برای لاغری و چربی سوزی شکم

برخلاف تصور عموم ، خوردن یک شکلات تلخ قبل از شروع فعالیت ورزشی تاثیر مثبتی بر بدن دارد زیرا متابولیسم بدن را بهبود بخشیده و در نتیجه قدرت بیشتری به آن می دهد و همچنین این ایده که فعالیت در خانه موثر نیست نادرست است.حرکات کاردیو برای لاغری بدون رفتن به باشگاهحرکات کاردیو برای لاغری بدون رفتن به باشگاه

بدین منظور دراین قسمت از نم نمک چند ورزش هوازی معرفی شده اند تا در کمترین زمان حداکثر نتیجه را حاصل کنند. پس در ادامه این بخش ورزش و تناسب اندام همراه ما باشید تا نحوه صحیح انجام آن ها را بیاموزید.

حرکات کاردیو برای لاغری

3 حرکت ورزشی ساده برای لاغری بدون رفتن به باشگاه

1. برپی :

این تمرین باورنکردنی است زیرا تنها درمدت 10 دقیقه بیش از 100 کالری خواهید سوزاند. در حرکت برپی تقریباً کل اندام های بدن از جمله؛ عضلات بازو ، عضلات قفسه سینه ، عضلات چهار سر ، باسن و شکم درگیر می شوند. این تمرین بدون نیاز به تجهیزات خاصی استقامت بدن را بهبود می بخشد.

برای انجام این حرکت :

 • ابتدا در حالت اسکات قرار بگیرید ، کمی پایین تر آمده و دست هایتان را مقابل خود و روی زمین بگذارید.
 • سپس با اعمال فشاری به سمت بالا بپرید.
 • پس از پرش مجدد به حالت اسکات اولیه برگردید.
 • هنگام پرش سعی کنید بازوهای خود را بالای سرتان تا حد ممکن بکشید.
 • بسته به میزان آمادگی جسمی می توانید در یک دقیقه تعداد 20 برپی انجام دهید. ابتدا برای شروع از تعداد کم شروع کرده و به تدریج بر تعداد آن بیفزایید.

cardio exercises for home

2. کیک بوکسینگ :

در کیک بوکسینگ هوازی شما تنها مبارز هستید و تماس فیزیکی با شخصی نخواهید داشت بنابراین تمامی ضربات فرضی خواهند بود. این تمرین انواع پویا و ایستا داشته و در 60 دقیقه قادر خواهید بود 350-450 کالری بسوزانید. این تمرین ماهیچه های بدن را تقویت کرده و سبب کاهش وزن ، بهبود سلامت قلب و افزایش استقامت بدنی خواهد شد.

برای انجام این حرکت :

 • ابتدا پاهایتان را به عرض شانه باز کنید و بازوهایتان را در وضعیت مبارزه قرار دهید در این حالت آرنج های شما خم بوده و مشت هایتان در نزدیک چانه ، گره شده هستند.
 • در حالی که باسن راستتان را به سمت جلو می چرخانید ، بازوی راستتان را بکشید و ساعدتان را طوری بچرخانید که پایین بازویتان با زمین موازی شود و بلافاصله به وضعیت شروع برگردید.
 • زانوهای خود را کنترل کرده و بطور همزمان با دست و پای چپ و سپس بالعکس ضربه بزنید.
 • برای هر پا دو ضربه بزنید و پس از گذشت 45 ثانیه به مدت 15 ثانیه مکث کنید.

تمرینات کاردیو در خانه

3. بالا آوردن زانو مشابه حرکت اسمش

این یک تمرین پیچیده تر است و کالری بیشتری را می سوزاند. علاوه بر این ، شما را قادر به بهبود هماهنگی عضلات بدن کرده و سیستم قلبی عروقی را حفظ می کند.

برای انجام این حرکت :

 • بازوهای خود را بالا ببرید و زانوی چپ خود را بلند کرده و در عین حال بازوهای خود را به سمت پایین بکشید.
 • زانوی خود را به سمت سینه بکشید و بازو های خود را در آرنج خم کنید و آن ها را به سمت پایین بکشید و به حالت اولیه برگردید.
 • برای هر طرف یک دقیقه زمان بگذارید و سعی کنید سرعت تمرین را به تدریج افزایش دهید.

ورزش هوازی کاردیو

برای کسب نتایج مطلوب از تمارین ذکر شده و سایر تمرینات ، آن ها را با رژیم های غذایی مختلف ترکیب کنید. رژیم غذایی مناسب نه تنها سبب سلامتی می شود بلکه تناسب اندامی ایده آل را به همراه خواهد داشت و همچنین اگر این تمرینات را با کمک و تحت نظر یک مربی انجام دهید ، بهترین نتایج ممکن را کسب خواهید کرد.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی