زمان مصرف کدو سبز با ماست برای لاغری و ماست و کدو و شوید و طرز تهیه ماست و کدو برای لاغری و خواص کدو سبز با ماست و مضرات کدو سبز با ماست و کدو سبز برای لاغری و ماست و کدو و خواص کدو سبز و خواص کدو سبز با ماست در بارداری در نم نمک.

زمان مصرف کدو سبز با ماست برای لاغری

زمان مناسب برای مصرف کدو و ماست ، همراه با غذا است؛ زیرا می تواند به هضم بهتر چربی آن کمک کند. همچنین می توانید از کدو و ماست به عنوان یک میان وعده سالم استفاده کنید؛ به همین دلیل زمان مناسب برای مصرف کدو و ماست را خودتان تعیین می کنید.زمان مصرف کدو سبز با ماست برای لاغریزمان مصرف کدو سبز با ماست برای لاغری

زمان مصرف کدو سبز با ماست

ارزش غذایی کدو سبز

یک و نیم فنجان کدوی سبز حاوی : 4 میلی گرم ویتامین B6، 2 گرم فیبر ، 3 میلی گرم منیزم ، 33 کالری ، 3 میلی گرم ویتامینC ، 2 گرم پروتئین ، 514 میلی گرم پتاسیم ، 3 گرم شکر ، 4 میلی گرم ویتامین K ، 5 گرم کربوهیدرات ، 3 میلی گرم ریبوفلاوین ، ویتامین A و کاملا فاقد چربی است.

چرا مصرف کدو سبز باعث لاغری می شود؟

1-کم بودن کالری

100 گرم کدو سبز تنها دارای 17 کالری است بنابراین افرادی که رژیم لاغری دارند می توانند این سبزی را با خیال راحت ، به میزانی که دلشان خواست مصرف کنند.

2-افزایش متابولیسم

مصرف کدوسبز باعث افزایش متابولیسم یا سوخت و ساز بدن می شود. افزایش متابولیسم به از بین بردن و سوزاندن چربی ها کمک می کند. ویتامین A موجود در کدو سبز در اکسیده کردن چربی ها نقش دارد.

3-فیبرهای محلول و نامحلول

فیبرهای محلول درون کدو سبز مانع از ایجاد گلوکز در خون می شوند. فیبرهای نامحلول موجود در کدو سبز با ایجاد باکتری های مفید و سم زدا به تقویت و حفظ سلامت سیستم گوارشی مثل روده و معده کمک می کند و سموم اضافه و چربی ها پاک سازی می کند. پتاسیم فراوان و فیبرهای محلول و نامحلولی که کدو دارد کبد را سرحال می کند و به سم زدایی در بدن می پردازد.

زمان مصرف کدو سبز با ماست

4-پر کردن حجم معده و سیری

مصرف کدو به علت پر کردن حجم معده و سیری حجمی می تواند به کاهش دریافت انرژی مازاد بینجامد اما توجه داشته باشیم که کدو یک چربی سوز نیست.

لاغری شکم و پهلو با کدو و ماست

مصرف کدو سبز با برخی مواد غذایی مانند ماست ، سبب کاهش وزن برای افرادی است که دچار اضافه وزن شده اند. البته برای مصرف کدو سبز و ماست ، بهتر است در زمان مناسب استفاده شود تا نتیجه بهتری داشته باشد.

کاهش کالری ، اما نه خیلی زیاد برای لاغری شکم

این یک واقعیت غیر قابل انکار است که شما نیاز به کاهش کالری برای کاهش وزن دارید و یک رویکرد محبوب این است که مصرف روزانه خود را به 500 تا 1000 کالری کاهش دهید و انتظار داشته باشید حدود 1-2 پوند (0/5 تا 1 کیلوگرم) در هفته از دست بدهید.

گفته می شود که محدود کردن میزان مصرف کالری شما می تواند در عین حال نکته ای منفی هم باشد. خوردن کالری کم می تواند باعث کاهش شدید میزان متابولیسم و یا تعداد کالری هایی که هر روزه مصرف می کنید ، شود.

در یک مطالعه ، گروهی از افرادی که روزانه 1100 کالری مصرف کردند ، میزان متابولیسم خود را بیش از دو برابر میزان مصرف روزانه برای چهار روز متوالی به میزان 1500 کالری در روز کاهش دادند.

علاوه بر این ، این کاهش در میزان متابولیسم ممکن است حتی پس از شروع رفتار شما مثل همیشه انجام شود. این بدان معنی است که شما ممکن است میزان متابولیسم پایین تری نسبت به قبل داشته باشید؛ بنابراین ، مهم است که مصرف کالری خود را بیش از حد یا بیش از حد طولانی محدود نکنید.

خوردن فیبر بیشتر ، به خصوص فیبر محلول برای لاغری شکم

الیاف حلال مقدار زیادی آب را جذب می کنند و عبور غذا را از طریق دستگاه گوارش سرعت می بخشند.

علاوه بر این ، فیبر محلول ممکن است تعداد کالری هایی را که بدن شما از مواد غذایی جذب می کند ، کاهش دهد.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.