ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، سرکه سیب و آبلیمو برای لاغری و ترکیب عسل و سرکه سیب برای لاغری و سرکه سیب برای لاغری و مالیدن سرکه سیب به شکم برای لاغری و بهترین.زمان مصرف سرکه سیب برای لاغری و سرکه سیب و دارچین برای لاغری و طریقه مصرف قرص سرکه سیب برای لاغری و سرکه سیب برای لاغری قبل از غذا یا بعد از غذا و طرز تهیه سرکه سیب برای لاغری در نم نمک.

نحوه استفاده سرکه سیب و آبلیمو برای لاغری

مردم ایران اکثر دچار مشکل چاقی هستند و این به خاطر عامل هایی مانند : رژیم غذایی نامناسب ، ورزش نکردن و … است. چاقی در اکثر افراد مشکل ایجاد می کند که این مشکل در خانم ها بارز است و به علت چاقی و هیکل نامناسب نمی توانند لباس هایی که دوست دارند را خریداری کرده و بپوشند.ترکیب سرکه سیب و آبلیمو برای لاغری[زمان مصرف]ترکیب سرکه سیب و آبلیمو برای لاغری[زمان مصرف]

علاوه بر این ها چاقی فرد را دچار مشکلات سلامتی و روحی از جمله : افسردگی ، عدم اعتماد به نفس ، دیابت ، فشار خون و … می کند. پس بهتر است تا دیر نشده چاره ای برای آن اندیشید تا هم سلامتی خود را تضمین کنید و هم روحیه و اعتماد به نفستان را افزایش دهید برای هیچ چیزی دیر نیست ، پس همین حالا شروع کنید.

سرکه سیب و آبلیمو برای لاغری

رژیم لاغری سریع با ترکیب سرکه سیب و آب لیمو

در این مطلب از مجله نم نمک ، معجون لاغری برای رژیم لاغری سریع را معرفی می کنیم که قدرت قابل توجهی در سوزاندن چربی های بدن دارد.

مواد لازم برای تهیه معجون لاغری :
  • 3 قاشق سرکه سیب
  • آب لیمو 1 قاشق غذاخوری

سرکه سیب و آبلیمو برای لاغری

روش آمادگی معجون لاغری سریع :

همه مواد ذکر شده در بالا را داخل فنجان مخلوط نمایید. این ترکیب را هر روز صبح قبل از صبحانه به مدت 35 روز مصرف کنید. در حقیقت این نسخه برای کاهش 4 کیلو وزن بدن در مدت 35 روز است. این معجون لاغری معجزه می کند مخصوصا اگر همراه با رژیم غذایی باشد.

سرکه سیب اگر با یک لیوان بزرگ آب رقیق شود مناسبت تر است. یک یا دو قاشق سوپ خوری سرکه سیب به یک لیوان آب اضافه نمایید. در طول استفاده از این نسخه و حتی روش های دیگر لاغری حتما شکر را از رژیم غذایی خود حذف کنید و حداقل یک ساعت در روز ورزش کنید.

این نسخه توانایی آب کردن چربی های اضافی بدن را دارد چون حاوی اسید و آنتی اکسیدان است به علاوه این نسخه متابولیسم بدن را بالا می برد و به کاهش وزن یاری می رساند.

بنا به آزمایش های انجام شده ، سرکه سیب سرشار از ویتامین ، مواد معدنی ، پروبیوتیک ها و آنزیم ها می باشد. بتاکاروتن ، کلسیم و پتاسیم از جمله مواد مغذی هستند که بعد از تخمیر سیب و تبدیل به سرکه ، همچنان در آن باقی می مانند و قدرت آنتی اکسیدانی بالایی دارند.

اسیداستیک موجود در سرکه سیب موجب افزایش جذب مواد معدنی مهم غذا توسط بدن می شود. همچنین اسیداستیک موجب کاهش اشتها ، افزایش متابولیسم و کاهش ابقاء آب می شود .

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(4 رای)
80%

نظر دادن