قرص افزایش حجم و وزن و اسم امپول چاقی کل بدن و قرص افزایش وزن در داروخانه و قرص افزایش وزن سریع و لیست قرص های چاقی مورد تایید وزارت بهداشت و قیمت بهترین مکمل برای افزایش وزن و حجم و خرید قرص چاقی کل بدن و مکمل افزایش وزن دیجی کالا و پکیج مکمل افزایش وزن در نم نمک.

بهترین قرص های افزایش حجم و وزن و مزایا و عوارض آن ها

قرص افزایش وزن یکی از راهکارهایی است که برای برخی از افراد تجویز می شود. انواع مختلفی از این قرص های افزایش وزن وجود دارند که هر کدام با افزایش اشتها ، تنظیماتی بر ترشح هورمون ها و موارد دیگر ، سبب بالا رفتن وزن می شوند.بهترین قرص های افزایش حجم و وزن [مزایا و عوارض]بهترین قرص های افزایش حجم و وزن [مزایا و عوارض]

بهتر است این متن در نم نمک را دنبال کنید تا در ابتدا مکانیزم اثر انواع این قرص ها را بررسی کنیم و بعد چند قرص بسیار موثر را برایتان به طور کامل معرفی کنیم.

بهترین قرص های افزایش حجم و وزن و مزایا و عوارض آن ها

مکانیزم قرص افزایش وزن چگونه است؟

دلایل متعددی وجود دارد که سبب بالا نرفتن وزن می شود. از جمله دلایل آن می توان به بالا بودن متابولیسم بدن ، استرس و اضطراب ، مشکلات غدد ، سوء تغذیه ، مشکلات گوارشی و عدم جذب مواد مغذی برای بدن و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد.

قرص افزایش وزن و داروهایی که برای این هدف وجود دارند ، به طور مستقیم و یا غیر مستقیم می توانند بر این زمینه تاثیر به سزایی را به همراه داشته باشند. تاثیر مستقیم آنها این گونه است که به طور قابل توجهی به درمان مشکلی که سبب لاغری شده است می پردازد و آنرا درمان کرده سبب بهبود آن می شود.

تستسترون در بدنسازی - آشنایی با نحوه عملکرد این هورمون

تاثیر غیر مسقیم آنها نیز شامل این می شود که برای بیماری و درمان موارد خاصی از بدن هستند و برای چاقی و افزایش وزن نیز به طور غیر مستقیم تاثیر ایجاد می کنند.

مثلا داروهایی که برای درمان افسردگی هستند ، خواب آور و اشتها آور هستند و از این طریق سبب افزایش وزن می شوند. از طرفی دیگر برخی داروها مانند داروی گیاهی فت فست ، به طور مستقیم روی اضافه وزن تاثیر خواهد داشت.

پس دارو و قرص افزایش وزن از راه هایی از جمله بالا بردن اشتها ، کاهش متابولیسم بدن ، کاهش چربی سوزی ، خواب آور بودن ، افزایش جذب مواد ویتامینی و مغذی در بدن سبب افزایش وزن و افزایش حجم عضلات خواهد شد.

معرفی چند قرص افزایش وزن موثر

برای اینکه بتوانید افزایش وزن داشته باشید ، بهتر است از رژیم غذایی اصولی پیروی کنید. اما گاهی رژیم چاقی به تنهایی نمی تواند سبب بالا رفتن وزن و حجم عضلات شود. به همین دلیل نیاز است تا از مکمل چاقی برای این منظور استفاده شود.

بهترین قرص های افزایش حجم و وزن و مزایا و عوارض آن ها

قرص لاغری چه انواعی دارد؟ (عوارض و مزایای هر کدام)

در این جدول چند نمونه از قرص افزایش وزن را معرفی خواهیم کرد. اما بهتر است برای مصرف هر یک از پزشک متخصص در این زمینه مشورت بگیرید.

نام قرص نحوه عملکرد برای افزایش وزن عوارض احتمالی
مخمر آب جو اشتها آور ، حاوی ویتامین و مواد مغذی مفید برای افزایش وزن این قرص افزایش وزن احتمال بروز التهاب روده را دارد
فت فست تقویت بافت عضلانی و بالا بردن جذب پروتئین و مواد ویتامینی احتمال بروز آلرژی
قرص افزایش وزن اکساندرولون داروی هورمونی برای افزایش حجم عضلات ، مفید برای جذب وزن از دست رفته کهیر ، التهاب پوست صورت و لب
والپروئیک ضد تشنج ، درمان اختلال دو قطبی ، اضافه وزن سریع مورد مصرف متفاوت با افزایش وزن

بهترین قرص های افزایش حجم و وزن و مزایا و عوارض آن ها

این موارد داروهای معروفی هستند که اغلب در صورتی که رژیم افزایش وزن نتیجه لازم را ایجاد نکرده باشند توسط پزشک تجویز می شوند. اما در بسیاری از موارد تنها با برطرف کردن علت اصلی لاغری و برطرف کردن دلایل بالا نرفتن وزن ، افزایش وزن ایجاد خواهد شد.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.