درمان خانگی و کاهش وزن و برای لاغر شدن و راه حل برای لاغر شدن و روش لاغر شدن سریع و برای لاغر شدن چه کنیم و دستور برای لاغر شدن و راه های لاغر شدن سریع در خانه و نکاتی برای لاغر شدن و ساده ترین روش لاغری شکم و پهلو و ساده ترین راه ها برای لاغر شدن و بهترین راه برای لاغری و کم کردن وزن و نکات مهم و ساده برای لاغری و کاهش وزن را در نم نمک مشاهده نمایید.

راه های لاغر شدن سریع و ساده در خانه

لاغر شدن و کم کردن وزن گاهی برای برخی افراد تبدیل به یک مشکل و دغدغه می شود اما باید دانست که انجام هر کاری و حل هر مشکلی با راههای درست و کاربردی نتیجه بهتری خواهد داشت که در این بخش از سلامت نم نمک به 10 مورد از این کارها اشاره می شود.راه های لاغر شدن سریع و ساده در خانهراه های لاغر شدن سریع و ساده در خانه

10 راه آسان برای لاغر شدن

1- بیشتر پروتئین بخورید!!

حدود 25 -30% از کالری موجود در پروتئین در هر دوره هضم و گوارش سوخته می شود این درحالی است که این عدد برای کربوهیدرات ها تنها 6 -8% است.

2- حرکت های ترکیبی داشته باشید :

برای کاهش وزن تنها به سراغ ورزش هایی که برایتان انجام آنها راحت تر است نروید بلکه ترکیبی از حرکات سخت را هم به تمرین ورزشی خود راه دهید.

3- شوق و ذوق قرض بگیرید :

همیشه شروع کار کمی سخت است و داشتن شوق و ذوق برای ورزش مانند یک محرک عالی عمل می کند به همین دلیل برای شروع تماشایی فیلم هایی که ورزش و انجام تمرینات ورزشی در آن با هیجان دیده می شود توصیه می شود.

کاهش وزن

روش های ساده و موثر در لاغری

4- بشقاب شامتان را خلوت کنید :

همانطور که قبلا گفته بودیم اصلا نباید شام را از وعده های غذایی خود حذف کنید بلکه باید رنگ و لعاب آن را تغییر دهید که به جای رنگ قرمز گوشت و لعاب و چربی از رنگ سبز سبزیجات استفاده کنید.

5- سالادتان را در سرکه غرق کنید :

خوردن سالاد باید یک پایه ثابت وعده های غذایی شما باشد که اضافه کردن سرکه سیب به آن تاثیر فوق العاده خواهد داشت.

6- تنبل نباشید :

نشستن در پای تلویزیون و یا کامپیوتر به خصوص بازی های کامپیوتری به دلیل شکل فیزیکی بدن در آن حالات افزایش سایز کمر و شکم را تشدید می بخشد.

لاغر شدن و لاغری آسان با روش های ساده و کاربردی

زیاد تلویزیون تماشا نکنید

7- قبل از غذا آب بنوشید :

یک لیوان پر از آب اتاقک شکم شما را تا حدی پر کرده و جای خالی زیادی برای ورود غذا باقی نمی گذارد.

8- دندان هایتان را بیشتر مسواک کنید :

محققان ژاپنی به تازگی دریافته اند که مردانی که دفعات مسواک زدن به دندان هایشان و زمان آن در آنها بیشتر است لاغر تر هستند.

9- هر روز صبحانه بخورید :

تحقیقات اساتید دانشگاه هاروارد و بوستون نتیجه ای جالب داشته که طبق آن افراد به خصوص کودکانی که صبحانه به طور مرتب مصرف نمی کنند 35 تا 50% بیتشر به اضافه وزن دچار می شوند.

10- از غذاهای بسته بندی شده دوری کنید :

تمام مواد غذایی که به صورت بسته بندی در واقع صنعتی تولید و عرضه می شوند با افزایش سریع قند خون قدرت شما برای ورزش و دویدن بهتر را تا حد قابل توجهی کم می کنند.

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
60%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.