ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

برای لاغری شکم چه بخوریم؟ و سریعترین راه لاغری شکم و پهلو و صبح ناشتا برای لاغری چه بخوریم و شکم لاغری سریع در 3 روز و برای لاغری شکم چه دمنوشی بخوریم و کوچک کردن شکم در یک هفته و درمان خانگی کوچک شدن شکم و لاغری شکم و پهلو در 7 روز و لاغری شکم در شب در نم نمک.

برای لاغری شکم چه بخوریم؟

مراجعه به پزشک برای دریافت یک رژیم غذایی اصولی برای کاهش چربی ها و چاقی شکمی راهکاری مفید است اما با این حال راه های ارزان قیمت و خانگی هم وجود دارد که می توان در خانه امتحان کرد تا شاهد از بین رفتن این نوع چاقی شکمی بود.برای لاغری شکم چه بخوریم؟برای لاغری شکم چه بخوریم؟

برای لاغری شکم چه بخوریم؟

در ادامه 7 راهکار خانگی برای رهایی از چاقی شکمی در زیر می آید :

_ هر روز چای سبز بخورید :

این نوع چای سرعت متابولیسم را بالا می برد و به کبد در سوختن چربی ها کمک می کند. چای سبز را جایگزین قهوه کنید.

برای لاغری شکم چه بخوریم؟

_ خواب کافی داشته باشید :

راه شگفت انگیز دیگر برای از دست دادن چربی شکمی ، دریافت کافی خواب است. تحقیقات نشان می دهد که دریافت 6 تا 8 ساعت خواب در شب ، منجر به حفظ سطح انسولین شده و هورمون های استرس را کاهش می دهد. به علاوه ، خواب کافی انرژی لازم را برای سوخت کالری در طول روز به شما می دهد.

_ ادویه به غذایتان اضافه کنید :

ادویه هایی مانند زردچوبه به دلیل وجود کورکومین در آن ، منجر به کاهش التهاب در بدن می شود. همچنین مطالعات نشان داده که کورکومین سرعت متابولیسم را بالا می برد.

_ مصرف پروتئین را افزایش دهید :

کاهش مصرف کربوهیدرات ها و افزایش مصرف پروتئین یکی از سریع ترین راه ها برای از دست دادن چربی شکمی است. پروتئین به تعادل قند خون و سطوح پایین انسولین کمک می کند. اگر نمی توانید مصرف کربوهیدرات را نادیده بگیرید ، نوع ساده آن مانند نان سفید یا ماکارونی را کنار بگذارید و به جای آن کربوهیدرات های پیچیده مانند میوه های فصلی ، سبزیجات ریشه ای و کاهو را به رژیم تان بیفزایید.

برای لاغری شکم چه بخوریم؟

_ روغن نارگیل را به رژیم تان اضافه کنید :

این نوع روغن از تری گلیسیرید با زنجیره متوسط تشکیل شده است و مطالعات نشان می دهد بسیاری از مزایای آن شامل این نوع تری گلسیرید است. روغن نارگیل به راحتی قابل هضم است و متابولیسم بدن را بالا می برد.

_ استرس خود را کاهش دهید :

استرس مزمن یکی از عوامل افزایش چربی شکمی است. سطوح بالای کورتیزول که در نتیجه استرس در بدن ترشح می شود ، افزایش اشتها را به همراه دارد و میل به افزایش سوخت و ساز بدن را کاهش می دهد و همین علت بروز چاقی شکمی است. برای کاهش استرس ، مدیتیشن کنید و تکنیک های تنفس عمیق را بیاموزید. این گام های ساده به شما کمک می کند تا یک اینچ از چربی شکم تان را تنها در 7 دقیقه از دست دهید.

برای لاغری شکم چه بخوریم؟

_ به اندازه کافی آب بخورید :

مصرف 8 لیوان آب در شبانه روز نه تنها هضم غذا را افزایش می دهد بلکه منجر به کاهش نفخ شده و متابولیسم را نیز بالا می برد.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن