ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، نوشیدنی لاغری سریع و لیمو برای لاغری و لاغری با لیمو ترش و نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی و لاغری با آبلیمو و عسل و آب و آبلیمو ناشتا و خواص آب ولرم و آبلیمو ناشتا و خوردن آب و آبلیمو بعد از غذا در نم نمک.

نوشیدنی های لاغری با لیمو

لیمو حاوی فراوانی کلسیم ، پتاسیم ، منیزیم ، آهن ، ویتامین ها ، کربوهیدرات و پروتئین است . سیتریک اسید موجود در لیمو خاصیت آنتی باکتریایی و آنتی ویروسی دارد که سیستم ایمنی بدن را سالم نگه میدارد.موثرترین نوشیدنی لاغری با لیمو + دستورالعملموثرترین نوشیدنی لاغری با لیمو + دستورالعمل

طبق نظر کارشناسان لیموحاوی فراوانی فیبراست و در کنترل اشتها مفید در واقع هرچه بیشتر لیمو مصرف کنید زودتر لاغر می شوید ویتامین c عملکرد سیستم ایمنی بدن را بهبود و بدن را از عفونت حفظ می کنند اما اگر تحت تاثیر استرس باشید این ویتامین به حد چشمگیری کاهش پیدامی کند بنابراین سعی کنید ویتامین c بیشتری در روزهای پراسترس مصرف کنید.جالب است بدانید مواد مغذی موجود در پوست لیمو 5 تا 10 برابر بیشتر از آب آن است و پوست لیمو هم حاوی کلسیم پتاسیم منیزیم بتاکارتن است پس تا حدممکن از پوست این مویه پرخاصیت هم استفاده کنید. در ادامه این بخش از سبک زندگی نم نمک با روش مصرف لیمو برای لاغری آشنا می شوید.

نوشیدنی لیمو لاغری

استفاده از لیمو برای لاغری

لاغری سریع با لیمو

در این بخش نوعی نوشیدنی لاغری به شما آموزش خواهیم داد که با ترکیب مواد موثر در کاهش وزن سرعت لاغرشدن و چربی سوزی را افزایش می دهد ، برای تهیه این نوشیدنی به آب ، 6 عدد لیمو و عسل نیاز داریم.

طرز تهیه نوشیدنی لاغری با لیمو

جوشاندن لیمو برای لاغری

جوشاندن لیمو در آب برای تهیه نوشیدنی لاغری

ابتدا لیموها را شسته و آنها را از وسط دو نیم کنید و تکه های لیمو را درون قابلمه ای از آب گذارید تا 3 دقیقه بجوشد وقتی جوشید 10 تا 15 دقیقه اجازه دهید تاسرد شود بعد لیموها را خارج کرده و سپس آب را در فنجان بریزید مابقی آنرا برای روز بعد کنار بگذارید اگر می خواهید آب را شیرین کنید به آن عسل بیافزاید. این نوشیدنی را هر روز ناشتا میل کنید.

فواید نوشیدنی عسل و لیموی جوشیده برای لاغری

این نوشیدنی برای سیستم ایمنی بدن بسیار مفید و به درمان سرماخوردگی و آنفولانزا کمک می کند انرژی بدن را بالا میبرد هضم رابهبود و به تنظیم متابولیسم کمک میکند بدن را از تمام سموم پاک سازی می کند و برای پاکسازی پوست قابل استفاده است باعث کاهش وزن میشود بسیار مفرح و شادی بخش است سیستم لنف را مرطوب می کند.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن