ورزش های هوازی وقتی به حداکثر چربی سوزی می رسند که به طور مستمر ۴۵ دقیقه تا یک ساعت در روز آنها را انجام دهید.

بهترین ورزش برای کاهش قطر ران یا چربی های لگن و شکم انجام ورزش های هوازی است.نکاتی مهم در خصوص چربی سوزی ران و شکم!نکاتی مهم در خصوص چربی سوزی ران و شکم!

ورزش های هوازی به ورزش هایی گفته می شود که برای مدت حداقل 20 دقیقه ضربان قلب شما را به 65 تا 80درصد حداکثر میزان ضربان قلب می رسانند. در این ورزش ها ، عضلات اصلی بدن مانند عضلات ران ، بازو ها ، عضلات سینه و پشت پا که نیازمند اکسیژن بیشتری هستند به کار گرفته می شوند و بدن به چربی سوزی می افتد.

در فرایند چربی سوزی برای این کار ، به طور خودکار سراغ چربی های جمع شده در اندام های چاق مثل شکم و ران ها می رود و بعد از مدتی ، pb با کم شدن توده چربی در بدن ، وزن کم می کنید.

ورزش های هوازی وقتی به حداکثر چربی سوزی می رسند که به طور مستمر 45 دقیقه تا یک ساعت در روز آنها را انجام دهید. خوشبختانه ورزش های هوازی آنقدر متنوع هستند که در هر موقعیتی می توانید سراغشان بروید.

راه رفتن تند ، دویدن آرام ، دوچرخه سواری ، شنا ، استفاده از تردمیل ، دوچرخه ثابت و طناب زدن نمونه هایی از ورزش های هوازی هستند که باید حداقل یک ساعت در روز به طور منظم آنها را انجام داده و البته در کنار آن رژیم غذایی سالمی را در پیش بگیرید.

یادتان باشد اگر باید چربی بسوزانید ، پیاده روی تند را به مدت یک ساعت در برنامه تان بگذارید تا به سرعت به چربی سوزی بیفتید و اگر می خواهید وضعیت فعلی را حفظ کنید ، پیاده روی را با سرعت متوسط ادامه دهید.

منبع : جستجوگر نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی