در حال حاضر، درمان های متداول کاهش وزن (کاهش کالری و ورزش) باید رعایت شود، اما در این بخش از تناسب اندام نم نمک چگونگی استفاده از راههای جدید شگفت انگیز را توضیح میدهیم پس با ما همراه شوید.

 نکات جدید کاهش وزن و لاغری بدون گرفتن رژیم

شواهد جدیدی وجود دارد که مغز شما و حتی مواد شیمیایی خانگی می توانند نقش مهمی در افزایش و کاهش وزن داشته باشد ، جدیدترین اکتشافها درعلم کاهش وزن ، این کار را آسان تر می کند. دوباره اینکه چه چیزی خوشمزه است ، فکر کنید : حتی برای پرخوران با وجدان ، یک تکه کیک شکلاتی می تواند غیر قابل مقاومت باشد چیزی که گمراه کننده است ، این است که چرا گاهی اوقات علیرغم میل ما وسوسه بر ما مستولی می شود.نکات جدید کاهش وزن سریع و لاغری بدون رژیمنکات جدید کاهش وزن سریع و لاغری بدون رژیم

محققان موسسه عصبی مونترال و بیمارستان (MNIH) ، یک توضیح احتمالی را پیدا کرده اند ، لحظه ای که ما غذای خوشمزه ای را می بینیم ، یک هورمون در روده ما به نام گرلین شروع به ارسال سیگنال های قدرتمند به مغز می کند ، که ما را به خوردن مثلا یک تکه کیک ترغیب می کند این یکی از معدود یافته هایی است که در یک زمینه تحقیقاتی با هدف کشف علل اضافه وزن انجام شده است.

هرچه زودتر راه حلی برای کاهش وزن پیدا کنیم و آن را حفظ کنیم ، هرچه زودتر باید بتوانیم درمان چاقی را پیدا کنیم ، یا به سادگی یک راه حل برای کاهش این اضافی وزن 10 پوندی پیدا کنیم. در حال حاضر ، درمان های متداول کاهش وزن (کاهش کالری و ورزش) باید رعایت شود ، اما در این بخش از تناسب اندام نم نمک چگونگی استفاده از راههای جدید شگفت انگیز را توضیح میدهیم پس با ما همراه شوید.

جلوگیری از افزایش وزن

کاهش وزن بدون گرفتن رژیم

تیروئید خود را دوباره چک کنید :

محققان MNIH ، که بر روی هورمون گرلین روده مطالعه می کنند ، با استفاده از تصویربرداری رزونانس مغناطیسی (MRIH) ، پاسخ عصبی را افزایش می دهند و به همین دلیل اشتها را در مناطق مغز مسئول برنامه ریزی ، ارزش های انگیزۀ غذا کاهش میدهند. "به عبارت دیگر ، زمانی که غذایی را دوست داریم ، به شدت مجبور به خوردن آن هستیم در این شرایط ، مغز ما میترسد که به غذاهای کالری بالا اهمیت بدهد ، حتی اگر غذا وحشتناک یا دشوار باشد ، که همین امر مهم است .یکی از راه های مقابله با افزایش وزن فکر کردن در مورد غذاهای کم کالری است با تفکری مثبت در مورد آنها.

 کاهش وزن با روش جدید

با این نکات کلیدی لاغر شوید

از بیسفنول A و سایر مواد شیمیایی خانگی اجتناب کنید :

تحقیقات نشان می دهد که قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی نارسایی اندوکرین (EDC) در مراحل اولیه زندگی ، می تواند خطر ابتلا به سرطان های خاص را افزایش دهد؛ (بسفنول A (BPA) ممکن است یکی از این مواد شیمیایی باشد ، در حال حاضر یک تیم در دانشگاه تافتس ، یک دلیل دیگر برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض BPP در دوران بارداری پیدا کرده است ممکن است باعث افزایش وزن در زندگی کودک شود.

یافته های موجود درمورد حیوانات نیز ممکن است برای انسان درست باشد ، چرا که هنگامی که یک جنین یا کودک در معرض مواد شیمیایی مزمن غدد درون ریز قرار می گیرد ، نقطه تنظیم بدن [تعادل بین انرژی ، کالری و انرژی سوزانده شده است] غیر قابل برگشت میشود. البته ، قرار گرفتن در معرض EDC ، تنها عامل خطر برای چاقی نیست - رژیم غذایی و ورزش ، نقش اصلی را در کاهش وزن ایفا و افراد در معرض ابتلا به چاقی زودرس ، مشکلات اضافه وزن را تایید نمی کنند. این ، کمک می کند توضیح دهیم که چرا برای برخی افراد ، از دست دادن وزن دشوارتر می شود و آن را از دیگران مخفی می کنند. در حال حاضر ، در صورت امکان از EDC ها اجتناب شود ، از جمله فتالات (در برخی از لوازم آرایشی و بهداشتی) و BPA .

این ، بدان معنی است که برای غذاهای تازه ، بیش از کنسرو (که بسیاری از آنها دارای پوشش دارای BPA است) ، اهمیت قائل و از استفاده از بطری های آب پلی کربنات و غذاهای گرم در ظروف پلاستیکی اجتناب شود.

نکات مهم کاهش وزن

با روش های ساده از چاقی خود جلوگیری کنید

توده چربی شکم مشکل واقعی است :

طبق تحقیقات منتشر شده در مجله Cell Metabolism ، چربی زیر پوستی که در اطراف ناحیه کمر یافت می شود ، در حقیقت برخی از علائم بیماری دیابت نوع 2 را بهمراه دارد. چربی زیر پوستی ، باعث ایجاد ماده ای می شود که به خون منتقل شده و حساسیت و متابولیسم انسولین را بهبود می بخشد. هنگامی که چاقی به شکم می رسد ، نوعی سلول چربی موجود در شکم یک هورمون نوروپپتید Y تولید می کند ، که به عنوان یک محرک اشتها عمل می کند. (اشتها پیش از این تصور می شد که تنها در مغز ایجاد می شود).بدتر اینکه ، هورمون تولید شده سلول های چربی بیشتری را تحریک می کند.

کاهش وزن بدون گرفتن رژِیم

از شر چربی های دور شکم خلاص شوید

یک تحقیق که در نشریه FASEB منتشر شده است ، و نشان می دهد که زنان تمایل دارند وزن خود را در متعادل ترین حالت ممکن نگه دارند و برای کاهش چربی در سرتاسر بدن تلاش می کنند.ورزش ، چربی شکم را کاهش می دهد و بهترین روش برای پایین آوردن وزن ، تمرین هوازی و مقاومتی است وقتی تمرینات مقاومتی و کششی انجام می شود ، باید ضربان قلب افزایش یابد.

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
90%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی