ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، حرکات ورزشی برای کوچک شدن شکم و پهلو این قسمت مربوط به 3 دسته از حرکات و ورزش های کلی و بسیار موثر برای کوچک کردن شکم و پهلو می باشد که در مجله سلامت نم نمک با آنها آشنا می شوید.

10 حرکت ورزشی برای کوچک شدن شکم و پهلو

حرکات ورزشی برای کوچک شدن شکم و پهلو این قسمت مربوط به 3 دسته از حرکات و ورزش های کلی و بسیار موثر برای کوچک کردن شکم و پهلو می باشد که در بخش ورزش و تناسب اندام نم نمک با آنها آشنا می شوید.ورزش برای کوچک شدن شکم و پهلو + 10 حرکت ورزشیورزش برای کوچک شدن شکم و پهلو + 10 حرکت ورزشی

کوچک کردن شکم

حرکات ورزشی برای کوچک شدن شکم و پهلو این قسمت مربوط به 3 دسته از حرکات و ورزش های کلی و بسیار موثر برای کوچک کردن شکم و پهلو می باشد که در مجله سلامت نم نمک با آنها آشنا می شوید که توسط سایت سلامت و تناسب اندام fitness منتشر شده است.

برای از بی بردن چربی های اطراف شکمی ورزش کنید و برای این منظور تنها دراز و نشست کافی نیست شما باید حرکات و ورزش هایی را که شکم شما را کوچک می کنند بشناسید. ورش هایی که ضربان قلب را بالا می برند برای تمام بخش های بدن مفید هستند.

اب کردن سریع شکم با ورزش

روشی ساده مناسب آب کردن شکم پهلو

بهترن ورزش ها برای کوچک کردن شکم کداکند؟

هر یک از ورزش های دو - شنا - پرش های مناسب و کیک بوکسینگ را به مدت 30 دقیقه قبل از انجام حرکات کششی انجام دهید تا نتیجه ای باورنکردنی به دست آورید چرا که این حرکات به گرم شدن و سوزاندن چربی ها بسیار کمک می کند.

به حرکات کششی می رسیم

درازو نشست یک حرکت کششی عالی برای کوچک کردن شکم است اما به تنهایی کارساز نیست پس توصیه می شود حرکات کششی پهلو را بیشتر انجام دهید. به طوری که به پهلو بخوابید و پایی که مربوط به پهلوی مخالف روی زمین است را 10 مرتبه به سمت های بالا - روبرو - عقب - جلو و به سمت شکم به حالت ضربه حرکت دهید و این حرکات را با عوض کردن پهلو برای سمت مخالف هم انجام دهید.

وزنه بزنید :

شاید فکر کنید وزنه زدن تنها مناسب افرادی است که رشته های بدنسازی و وزنه برداری را به طور حرفه ای انجام می دهند اما این فکر اشتباه است چرا که شما هم با توجه به میزان توانایی بدنی خود می توانید این حرکات را انجام دهید تا شکم تان تا حد ممکن کوچک شود.

و حالا آموزش حرکات ورزشی مخصوص با صندلی برای کاهش چربی شکم در هنگام نشستن

قبل از هرتوضیحی باید بگوییم که امروزه، جهان پیرامون ما به سرعت در حال تغییر است. اکثریت عظیم مشاغل نیاز دارند که برای کل روز پشت میز بنشینند ، این امر منجر به کاهش فعالیت بدنی می شود ، برخی سعی می کنند این کار را با رفتن به سالن ورزش جبران کنند ، در حالی که برخی دیگر صبح ها یا بعدازظهرها می دوند.

اما اغلب، یافتن یک دقیقه اضافی برای چنین فعالیت هایی غیرممکن است. این 10 تمرین معرفی شده در بخش ورزش و تناسب اندام نم نمک را می توانید در طول نهار خود برای حفظ تناسب اندام خود انجام دهید.

1. مدل گاو و گربه :

صاف بنشینید ، خود را در لبه صندلی قرار دهید ، لگن خود را ثابت نگهدارید ، دستانتان را روی پاهای خود یا روی میز بگذارید ، سینه تان را جلو و شانه ها را عقب بکشید ، شروع کنید که کمر خود را خم کنید ، و سرتان را به داخل سینه تان بیاورید ، سپس به حالت اول برگردید و سرتان را رو به سقف ببرید و کمر را به جلو ببرید. این مرحله را چندین بار تکرار کنید.

ورزش برای کوچک شدن شکم و پهلو

آب کردن شکم با صندلی چگونه انجام می شود؟

تمرینات آسان ورزشی برای آب کردن شکم

2. بدن آویزان :

تکنیک پایه : دست ها را روی لبه صندلی قرار دهید ، حالا دستتان را صاف کنید و بدن را بلند کنید.چند ثانیه خود را در هوا نگه دارید ، فراموش نکنید که نفس بکشید.

تمرین پیچیده : پاهایتان را صاف کنید و آن ها را در زاویه 90درجه نگه دارید ، آن ها را به بالا و پایین حرکت دهید.این تمرین را چندین بار تکرار کنید.

3. پاها و شکم فولادی :

سطح مناسبی را برای خود انتخاب کنید ، در صورت نیاز، بار را اضافه یا کم کنید.سپس زانوهایتان را خم کنید ، بلندشان کنید و کمی صبر کنید و روی زمین قرار دهید.

مجددا پاها را عوض کنید و این مراحل را تکرار کنید.علاوه بر این ، می توانید زانوهایتان را خم کنید ، آن را از زمین جدا کنید و پاها را صاف نگهدارید و مجددا پاها را به حالت اولیه بازگردانید ، این کار را چندین بار تکرار کنید، و مجدد سپس پاها را عوض کنید.

یا می توانید یکی از پاهای خود را صاف کنید ، تا بتوانید آن را در زاویه 90 درجه قرار دهید و آن را در این موقعیت نگه دارید ، حالا، پاهای خود را به سمت تنه تان حرکت دهید و سپس از آن دور شوید.این کار را دو بار تکرار کنید.

4. بدنتان را از روی صندلی بلند کنید

سوزاندن فوری چربی های شکم به این روش میسر خواهد شد. این حرکت موجب کشیدگی ماهیچه های شکم ، کمر و شانه ها می شود.پیش از انجام این تمرین از محکم و حرکت نکردن صندلی مطمئن شوید.

هنگامی که روی صندلی نشسته اید ، دستان خود را روی دسته صندلی بگذارید ، بدن خود را به سمت بالا کشیده ، زانوها را به سمت شکم خم کنید تا از زمین فاصله بگیرند.

در این حالت دست کم 15 تا 20 ثانیه باقی بمانید ، سپس به حالت اولیه برگشته و کمی استراحت کنید.این تمرین را 4 بار در روز تکرار نمایید.

5. حرکت های ترکیبی

تمرین اول : شانه های خود را به پشتی صندلی تکیه دهید ، زانوهایتان را خم کنید ، آن ها را بلند کنید.ورزش قیچی را با زانوهای خم انجام دهید.

تمرین دوم : مراحل قبلی را 3 بار تکرار کنید ، پاهای خود را یکی پس از دیگری صاف کنید.

تمرین سوم : زانوهایتان را خم کنید ، بلندشان کنید ، زانوهایتان را کنار هم بگذارید و روی شکمتان کار کنید.

آب کردن چربی های دور شکم و پهلو

آب کردن شکم بدون تجهیزات

آب کردن شکم در محل کار روی صندلی

6. هل دادن و کشیدن :

دستتان را روی میز بگذارید ، خودتان را عقب بکشید تا دست هایتان کاملا باز شوند.بالاتنه تان باید به اندازه طول بازوهای شما به عقب کشیده شود ، حالا، با استفاده از ماهیچه های شکمتان خود را به سمت میز بکشید.این کار را چندین بار تکرار کنید.

7. چالش تنه :

کمرتان را صاف کنید ، به ماهیچه های شکم خود فشار بیاورید ، بدن خود را به سمت راست بچرخانید و پاهای شما باید با زانوهای خمیده در جهت مخالف خم شود.سپس به سمت دیگر (پاها در جهت مخالف) حرکت کنید.و مجددا این کار را تکرار کنید.

8. انجام حرکت قیچی با پاها :

به پشت صندلی تکیه دهید ، دستتان را روی صندلی بگذارید ، پاهای خود را صاف کنید.یک پای خود را کمی بالاتر از دیگری بگذارید ، پای بالایی را به سمت راست حرکت دهید.همزمان پای پایینی را به سمت چپ حرکت دهید و بعد این کار را معکوس انجام دهید.و مجددا و بارها تکرار کنید.

9. کشش بدن :

به پشت یک صندلی استراحت کنید ، دست هایتان را پشت سرتان بگذارید ، حالا بیشتر به عقب تکیه دهید تا شکم شما کشیده شود ، .به موقعیت اصلی برگردید و مجددا این کار را تکرار کنید.

صاف شدن شکم در کوتاهترین زمان

تکنیک های ساده برای آب کردن شکم

آب کردن شکم با نشستن روی صندلی

10. بار مجازی :

سطح اول :

با دستان خود به پشت صندلی تکیه دهید ، خم شوید و یکی از زانوهایتان را به کنار بکشید و سپس صافش کنید ، پا را به حالت اولیه بازگردانید و صاف و خم کنید.

سطح دوم :

مراحل قبلی را تکرار کنید. دست طرف مقابل را بلند کنید تا به ساق پا که با آن کار می کنید ، دست پیدا کنید ، حالا ، دست و پا را در وسط قرار دهید و این کار را تکرار کنید.

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن