ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، چقدر ترش است ؟ آب دهانتان شروع شده؟ شما ممکن است از آنها آگاه نباشید، اما سایر پروسه های بدن نیز وجود دارد که در هنگام شروع تولید بزاق نیز می افتند. پانکراس و کبد شروع به تولید صفرا و آنزیم ها می کنند و کل سیستم آماده هضم غذا و سوختن کالری می شوند.

کاهش وزن و لاغری با رایحه و بوکشیدن

درست غذا خوردن و ورزش - عادتی است که به کاهش وزن متعارف می باشد. متأسفانه این دیدگاه محدود قدرت بسیاری از مکانیسم های دیگری که ما می توانیم برای داشتن بدنی مناسب و سلامت را استفاده کنیم ، کاهش می دهد چراکه بو باعث پاسخ در بدن می شود.آموزش کاهش وزن و لاغری با رایحه و بو کشیدن!آموزش کاهش وزن و لاغری با رایحه و بو کشیدن!

راه لاغری با بو

با مطالعه این بخش از تناسب اندام نم نمک متعجب خواهید شد اگر بدانید که چگونه عطر در محیط می تواند بر اندازه و شکل بدن شما تاثیر بگذارد. واقعیت این است که استنشاق عطر باعث ایجاد واکنش در سیستم های مختلف بدن می شود به عنوان مثال ، محققان دریافتند که استنشاق بوی بدن یک زنی که تخمک گذاری کرده ، در مردان باعث ایجاد ترشح بیشتر تستوسترون می شود ، در حالی که عطر زنانی که در دوره غیر بارور از چرخه خود هستند ، نتوانسته اند این پاسخ را ایجاد کنند. روشن است که بو اثرات ظریف و پیچیده و قدرتمندی بر عملکرد بدن انسان دارد.

چه بویی واقعی باشد و چه تصور شده باشد ، این اتفاق ها واقعی خواهند بود ؟ با خواندن این بخش از تناسب اندام نم نمک می توانید این پدیده را مشاهده کنید. به یک لیمو آبدار فکر کنید ، یک لیمو زرد را گرفته اید ، سپس لیمو را برش می دهید و آبش را می گیرید ، تصور کنید قطره های آب لیمو را می بینید.

چقدر ترش است ؟ آب دهانتان شروع شده؟ شما ممکن است از آنها آگاه نباشید ، اما سایر پروسه های بدن نیز وجود دارد که در هنگام شروع تولید بزاق نیز می افتند. پانکراس و کبد شروع به تولید صفرا و آنزیم ها می کنند و کل سیستم آماده هضم غذا و سوختن کالری می شوند.

درک این موضوع درهایی را باز می کند تا بفهمید که چگونه بوی برخی مواد غذایی می تواند پاسخ های بدن را صدا کند که به نوبه خود سبب افزایش وزن یا کاهش وزن می شوند.

بو کشیدن و کاهش وزن

لاغری و کاهش وزن با بوی میوه و نوشیدنی ها

استنشاق بو می تواند شما را چاق و لاغر کند :

علم نشان داده است که حس بویایی می تواند به افزایش وزن ، به طور مستقیم یا غیر مستقیم کمک کند. یک مطالعه که در سال 2016 انجام شد ، نشان داد بوی شیرین مانند وانیل باعث افزایش میل شرکت کنندگان برای مصرف هله هوله و خوراکی هایی مانند شکلات و آب نبات می شود. استنشاق بو بدن را در مورد نوع کالری مصرفی مطلع می کند و باعث لذت بردن از غذا خوردن می شود ، این می تواند یک برکت و نفرین باشد.

طبق یک مطالعه که در سال 2017 بر روی موش ها انجام شد ، نشان داد که گروهی از حیوانات با بوی خود افزایش وزن خود را متوقف می کنند و پیشرفت هایی در میزان چربی و مقاومت به انسولین را در خودشان ایجاد کرده اند ؛ برعکس ، یک بوی سالم می تواند به گونه ای تأثیر گذار باشد که میل به مصرف کالری را کاهش دهد.

این کار شامل دادن بویی است که به غذا می دهند ، ولی خیلی زودتر احساس سیری خواهید کرد. این مفهوم بر روی تحقیقات انجام شده حلقه ای را بین بوی غذا و مزه متفاوت غذا نشان می دهد.

از بین بردن یا عمدا دستکاری کردن حس بویایی ما ممکن است کمی دشوار باشد ، اما شاید بتوانیم این سیستم های قدرتمند بدن را در جهت مثبتی برای پاسخ طبیعی به واکنش سوزاندن چربی بکار ببندیم.

چگونه با بو کشیدن لاغر شویم؟

لاغری با بو

بوی این 16 مورد برای کاهش وزن مفید است

آروماتراپی برای هزاران سال در سلامتی و پزشکی سنتی برای ایجاد فضای آرامش بخش و حمایت از عملکرد بدن سالم استفاده شده است که یکی از آنها متعادل کردن بدن است ، ما می توانیم به این رایحه های چربی سوز از طریق غذاهای کامل یا روغن ها دسترسی پیدا کنیم.

1. بوی لیمو برای لاغری :

دانشمندان دریافته اند که رایحه شفاف و انرژی دهنده لیمو ، لیپولیز را ایجاد می کند که باعث کاهش چربی بدن می شود.

لاغری با لیمو ترش

لاغری خیره کننده با بو کردن لیموترش

لاغری با بوی میوه ها و مواد طبیعی

2. بوی نعناع مفید کاهش وزن و لاغری :

تحقیقات نشان می دهد که استنشاق نعناع به کنترل اشتها و گرایش غذا خوردن کمک می کند ، که باعث کاهش وزن می شود.

3. تاثیر بوی گریپ فروت در لاغری :

این میوه تلخ یک سرکوب کننده شناخته شده است که متابولیسم را متوقف می کند و کلسترول را کنترل می کند.

4. لاغری با بوی قهوه :

فقط استنشاق عطر قهوه می تواند باعث افزایش انرژی و تمرکز شود و ممکن است فرایندهای چربی سوزی را افزایش دهد.

لاغری با قهوه

لاغری با بوی قهوه بسیار تاثیرگذار

چگونه با بو کشیدن به لاغری برسیم؟

5. لاغری با بوی اسطوخدوس :

عطر کلاسیک اسطوخودوس یا شکوفه های دیگر مانند یاسمن ، باعث آرامش می شود و تولید کورتیزول هورمون استرس را کاهش می دهد و این فرایندها باعث کاهش حجم چربی بدن می شود.

6. لاغری با بوی سرو :

بسیاری از عطر چوب های معطر مانند سرو ، صنوبر ، کندر ، اکالیپتوس و چوب صندل شناخته شده اند و در درمان سنتی مانند حمام کردن جنگل ژاپنی سودمند هستند.مطالعات نشان می دهد که این روش در کاهش استرس و التهاب مفید است و می تواند عوامل زمینه ای برای افزایش وزن را کاهش دهد و می توانیم به سادگی با استنشاق این چوب ها ، این کار را انجام دهیم.

7. کاهش وزن و لاغری با بوی خیار :

این گیاه کلاسیک در سبزیجات به آرامش کمک می کند و به جلوگیری از خوردن ناشی از استرس نیز کمک خواهد کرد.

لاغری با خیار

راهکار لاغری با بوی نارنگی

تاثیرات بو کشیدن میوه و ادویه روی لاغری

8. لاغری با بوی سیب سبز :

تحقیقات نشان داده است افرادی که سیب سبز و موز را بو می کشند ، می توانند افزایش وزن خود را بشکنند.

9. لاغری با بوی روغن زیتون :

یک مطالعه نشان داد که عطر روغن زیتون می تواند واکنش های خفیفی را در مغزایجاد کند ، بنابراین نه تنها خوردن این روغن سالم سودمند است بلکه بوی آن نیز مفید می باشد.

10. لاغری با بوی نارنگی :

عطرهای مرکباتی مانند نارنگی ، پرتقال وحشی یا ترنج که دارای تقویت کننده های قدرتمند برای جلوگیری از خوردن عاطفی هستند ، مفید می باشد و همچنان نشان داده شده است که قند خون و میزان کلسترول را متعادل می کنند.

لاغری با نارنگی

راه و روش لاغری با بوی نارنگی

لاغری با بو کشیدن هم امکان پذیر است؟

11. لاغری با بوی رزماری :

بوی این گیاه معطر می تواند تمایل به خوردن را سرکوب کند. زمانی که احساس گرسنگی می کنید ، اسانس روغن رزماری را بو کنید.

12. لاغری با بوی دارچین :

این ادویه گرم ، شناخته شده است که برای تعادل سطح قند خون و جلوگیری از گرایش به غذا خوردن تاثیر گذار است ، و به جلوگیری از افزایش وزن نیز کمک می کند.

13. لاغری با بوی زنجبیل :

تحقیقات نشان می دهد که زنجبیل به طور مستقیم از ذخیره چربی بدن و رشد چاقی جلوگیری می کند.

لاغری با زنجبیل

راه های لاغری با بوی زنجبیل

لاغری با بوی میوه و ادویه و سبزیجات

14. لاغری با بوی رازیانه :

تحقیقات حیوانی نشان داده است که استنشاق رایحه رازیانه منجر به بهبود هضم و گرفتن کمتر کالری می شود.

15. لاغری با بوی جونیپر بری :

این روغن غنی از آنتی اکسیدان است و می تواند مسیرهای سم زدایی را بهبود بخشد و از کاهش وزن حمایت می کند.

16. لاغری با بوی برگ لیمو :

عطر تازه برگ لیمو برای مبارزه با خستگی ذهنی و کمبود انرژی مفید است و به طور سنتی برای سم زدایی استفاده می شود که می تواند از کاهش وزن حمایت کند.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن