ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2024 ، لاغری در یک هفته بدون ورزش و کاهش وزن سریع در یک هفته و  کاهش وزن و لاغری و کاهش وزن سریع در یک ماه و رژیم غذایی برای کاهش وزن در یک هفته و کاهش وزن در منزل و کاهش 15 کیلو در یک ماه و کاهش 5 کیلو در یک ماه و رژیم غذایی کاهش وزن در یک ماه و راههای کاهش وزن سریع و کاهش وزن سریع با قرص در نم نمک.

راهنمای کامل کاهش وزن فوری در یک هفته

کاهش وزن در یک هفته نباید شما را به فکر استفاده از داروها و ورزشهای سنگین بیاندازد. کاهش وزن سریع در یک هفته در دست خود شماست با چند تغییر ساده در برنامه غذایی روزانه تان. این مطلب برگرفته از گفته های یک متخصص رژیم های لاغری در اتریش می باشد که برای رساندن مراجعینش به تناسب اندام با این روش آغاز می کند.لاغری در یک هفته بدون ورزش!لاغری در یک هفته بدون ورزش!

شاید به نظرتان زیاد جدی نباشد اما این روش برای شروع عالی است. کاهش وزن آنقدر هم که فکر می کنید سخت و دشوار نیست و با حذف کردن برخی از مواد غذایی از برنامه غذایی خود و جایگزین کردن آنها با دسته ای دیگر به راحتی می توانید کاهش وزن داشته باشید.

یک معادله ریاضی انجام دهیم. اگر قرار باشد شما 450 گرم در یک هفته وزن کم کنید باید 3500 کالری بسوزانید. به نظر مشکل است اما با چند توصیه و راهکار ساده که در این بخش از تناسب اندام نم نمک خواهیم گفت می توانید آن را عملی کنید ؛ در این بخش 3 مرحله از توصیه های موثر برای کاهش وزن سریع در عرض یک هفته را خواهیم گفت که شما می توانیداز همه آنها استفاده کنید.

چگونه در یک هفته 10 کیلو لاغر شویم

کاهش وزن در یک هفته چگونه ممکن است؟

رژیم غذایی مناسب برای کاهش وزن در یک هفته

بخش اول :

پنیرهای پرچرب و خامه ای را از برنامه غذایی خود حذف کنید

این نوع پنیرها 80 الی 100 کالری وارد بدن شما می کنند یعنی اگر پنیر کم چرب مصرف کنید در یک هفته 700 کالری کم تر جذب کرده اید.

آب میوه های صنعتی را فراموش کنید

جالب است بدانید که اگر آب میوه های طبیعی به خصوص آب سبزیجاتی همچون کرفس و اسفناج را جایگزین آبمیوه های صنعتی کنید علاوه بر کاهش وزن به زیبایی و جوانی پوست خود هم کمک کرده اید.

داخل سالاد لیمو بچکانید

سس ها را کنار بگذارید و مزه تازه و دوست داشتنی لیمو را جایگزین کنید با این روش با هر بار استفاده از لیمو به جای سس های سالاد 200 کالری کم تر وارد بدن شما می شود.

چگونه در یک هفته 5 کیلو کم کنیم

کاهش وزن و لاغری سریع در یک هفته

راه و روش های کاهش وزن در یک هفته

شیر سویا مصرف کنید

شیرهای کم چرب و پرچرب بالاخره تا حدی کالری و چربی وارد بدن ما می سازند که برای سوزاندنشان باید کلی فعالیت داشته باشیم از طرفی شیر برای استخوان ها لازم است پس بهتر است شیر سویا جایگزین شیر مصرفی شما از انواع دیگر باشد.

در پخت و پز روغن را فراموش کنید

هر نوع روغنی که برای پخت و پز استفاده می کنید بالاخره چربی و چاقی را برای بدن شما به وجود خواهد آورد . پس بهتر است با خلاقیت و بدون روغن غذاهای خوشمزه تهیه و میل کنید.

دلتان ساندویچ و پیتزا می خواهد؟

اگر نمی توانید خود را در برابر خوردن فست فود حفظ کنید بهتر است حداقل این دسته از غذاها را با میزان کم تر مصرف کنید. زمانی که دوست دارید ساندویچ بخورید یک تکه کوچک آن هم از نوع بدون روغن استفاده کنید. پیتزا خوشمزه است اما بیشتر از یک تکه نخورید.

رژیم کاهش وزن در یک هفته

کاهش وزن در یک هفته با مصرف حداقل فست فود

غذاهای مناسب برای کاهش وزن در یک هفته

بخش دوم :

چگونه سریع وزن را کاهش دهیم ؟ با انجام مراحلی ساده بر اساس مشاهدات علمی

راه های بسیار زیادی برای از دست دادن سریع وزن وجود دارد با این حال ، بسیاری از آنها باعث گرسنگی و نارضایتی شما خواهد شد.اگر اراده آهنین نداشته باشید ، گرسنگی باعث میشود که به سرعت برنامه ها و رژیم های غذایی را رها کنید. شما به دنبال راهی هستید تا :

  • اشتهایتان را به میزان قابل توجهی کاهش دهید.
  • به سرعت ، بدون گرسنگی وزن کم کنید.
  • همزمان سلامت متابولیک خود را بهبود ببخشید.

 چگونه در یک هفته 2 کیلو لاغر شویم

ترفندهایی برای کاهش وزن در یک هفته

فوت و فن لاغری و کاهش وزن در یک هفته

از مصرف قند و نشاسته اجتناب کنید :

مهمترین بخش کاهش قندها و نشاسته ها ، کربوهیدرات ها هستند ؛ حذف قندو نشاسته از رژیم غذایی ، اشتهای شما را کاهش میدهد ، سطح انسولین را پایین میاورد و باعث میشود که بدون احساس گرسنگی وزن کم کنید.

پروتئین ، چربی و سیزیجات بخورید :

هر یک از وعده های غذایی باید شامل یک منبع پروتئین ، چربی و سبزیجات کم کالری باشد. داشتن چنین وعده های غذایی ، باعث میشود تا به طور خود کار میزان 20 تا 50 گرم کربو هیدرات توصیه شده در روز را به دست اورید.

منابع پروتئینی :

گوشت : گوشت گاو ، مرغ ، خوک ، بره و غیره...

ماهی و غذاهای دریایی : ماهی سالمون ، میگو و غیره..

تخم مرغ : تخم مرغ کامل و یا زرده تخم مرغ بهترین گزینه هستند. اهمیت خوردن پروتئین زمانی است که ، بیش از حد مصرف نشوند.

چگونه لاغر شویم در یک هفته

کاهش وزن در یک هفته با مصرف پروتئین

کاهش وزن در یک هفته با مصرف سبزیجات

سبزیجات با کربوهیدرات های کم :

بدون هیچ نگرانی ، بشقاب خود را با این سبزیجات کم کربن پر کنید ؛ شما میتوانید در رو ، 20 تا 50 گرم خالص از این سبزیجات را در طول روز مصرف کنید.یک رژیم غذایی حاوی گوشت و سبزیجات تمام فیبر و ویتامین ها و مواد معدنی داشته باشید که بسیار سالم است.

منابع چربی :

 

برنامه رژیم غذایی برای کاهش وزن

رژیم صحیح کاهش وزن سریع در یک هفته

کاهش وزن فوری در یک هفته با تغذیه صحیح

خوردن 2 تا 3 وعده غذایی در روز :

اگر بعد از ظهر احساس گرسنگی کردید ، میتوانید وعده چهارمی به رژیم غذایی خود اضافه کنید.از خوردن چربی نترسید و تلاش کنید که که هر دو کربو هیدرات کم و کم چرب را هم زمان در یک دستورالعمل داشته باشید.عدم این کار باعث میشود که مایوس شوید و برنامه را رها کنید.

استفاده از وزنه 3 بار در هفته :

برای کاهش وزن در این برنامه ، نیازی نیست که ورزش کنید اما برای گرفتن نتایج بهتر ، بهترین گزینه این است که 3 الی 4 بار در هفته به باشگاه بروید و خودتان را گرم کنید و وزنه بلند کنید.اگر تا به حال به باشگاه نرفته اید ، از راهنمایی های مربی مشاوره بگیرید.

با استفاده از وزنه البته با توجه به شرایط بدنی تان ، کالری زیادی میسوزانید و از متوقف شدن متابولیسم شما جلوگیری میشود که یکی از عوارض جانبی در از دست دادن وزن میباشد. مطالعات در مورد رژیم های کم کربو هیدرات نشان میدهد که شما میتوانید در کنار از دست دادن مقدار قابل توجهی چربی ، کمی عظله سازی نیز انجام دهید اگر بلند کردن وزنه برایتان قابل اجرا نیست. ورزش های هوازی ، مانند : راه رفتن ، دویدن ، دوچرخه سواری یا شنا کردن را انجام دهید.

با ورزش لاغر شویم

کاهش وزن در یک هفته با ورزش

کاهش وزن در یک هفته با اجتناب از قند مصنوعی

بخش سوم

مختصر مفید برای کاهش وزن سریعتر و عملی کردن برنامه لاغری :

یک صبحانه با پروتئین بالا بخورید :

خوردن یک صبحانه با پروتئین بالا ، باعث کاهش میل و مصرف کالری در طول روز میشود.

از نوشیدنی های شیرین اجتناب کنید :

اینها جز مواردی هستند که میتوانند بیشترین میزان چاق شدن را داشته باشند و اجتناب از آنها نیز به کاهش وزن کمک میکند.

مضرات نوشیدنی های مصنوعی شیرین

اجتنابات برای کاهش وزن در یک هفته

کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام در یک هفته

نیم ساعت قبل از غذا آب بنوشید :

یک مطالعه نشان داد که نوشیدن آب قبل از غذا باعث کاهش وزن در طی 3 ماه میشود.

خوردن فیبر محلول :

مطالعات نشان میدهد که الیاف محلول باعث کاهش چربی در نواحی شکم میشوند.

نوشیدن قهوه یا چای :

کافئین میتواند سوخت و ساز بدن را تا 11/11 درصد افزایش دهد.

کافئین برای لاغری

تاثیر کافئین برای کاهش وزن در یک هفته

کاهش وزن در یک هفته با رعایت نکات ریز و آسان

خوردن غذا های کامل و بدون فرآوری :

باعث پر شدن بیشتر معده میشوند و اشتها را کم میکند.

غذا را آهسته تر بخورید :

کسانی که سریع غذا میخورند ، در طول زمان وزن بیشتری بدست می آورند.خوردن آرام غذا باعث میشود که احساس کامل سیر شدن کنید و هورمون های مربوط به کاهش وزن را افزایش میدهد.

چه کنیم لاغر شویم؟

کاهش وزن در یک هفته با آهسته خوردن غذا

کاهش وزن در یک هفته با استراحت مناسب

هر روز خودتان را وزن کنید :

این روشی موثر برای کنترل وزن است البته داشتن آگاهی از تغییرات وزن شماست.

خوب بخوابید :

خواب ضعیف یکی از عوامل قوی برای خطر افزایش وزن است.بنابراین خوب خوابیدن و مرافبت از آن بسیار مهم است.

*** تمام روش هایی که گفته شد روش های تایید شده ای هستند که بعد از یک هفته پیروی از آنها افراد شاهد کاهش وزن بوده اند ولی به یاد داشته باشید که میزان و اندازه کاهش وزن هر فرد بستگی به متابولیسم بدنی آن فرد نیز دارد بنابراین این توصیه ها می تواند فردی را بیشتر و فرد دیگری را کمتر لاغر کند اما در کل کاهش وزن را ایجاد خواهد کرد.****

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(3 رای)
100%

نظر دادن