آموزش زدن قاب عکس به دیوار بدون میخ و نحوه زدن تابلو به دیوار و نحوه زدن شاسی عکس به دیوار و چگونه قاب عکس ها را به دیوار بزنیم و زدن میخ به دیوار بتنی و شلف بدون میخ در نم نمک.

آموزش زدن قاب عکس به دیوار بدون میخ

آیا می دانستید بدون خراب کردن دیوارهای خانه هم می توان تابلوها را نصب کرد؟ نصب تابلو و تصاویر مورد علاقه خود بدون خراب کردن دیوار نه تنها امکان پذیر است ، بلکه آسان و مقرون به صرفه نیز خواهد بود. دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شوند از آسیب دیدن به دیوارها خودداری کنید؛ مثلا ممکن است لوازم و تجهیزات مناسب در اختیارتان نباشد یا اینکه مستاجر باشید و مالک به شما اجازه ایجاد سوراخ در دیوار را ندهد. در این مطلب از نم نمک قصد داریم نکاتی در رابطه با نصب تابلو بدون آسیب رساندن به رنگ یا گچ دیوار را ، با شما همراهان همیشگی به اشتراک بگذاریم. با ما همراه باشید.آموزش زدن قاب عکس به دیوار بدون میخآموزش زدن قاب عکس به دیوار بدون میخ

قلاب های چسبی

قلاب های چسبی معروفی وجود دارد که می توانید به دیوار وصل کنید فقط باید به خاطر داشته باشید که تابلوها بیشتر از 5 کیلو نباشند. آنها یک گزینه بسیار ساده اند که می توانید برای آویز کردن چوب لباسی ، جواهرات ، حوله و کیف پول نیز استفاده کنید.

آموزش زدن قاب عکس به دیوار بدون میخ

آویز عکس

آویز عکس قلاب های پلاستیکی کوچک با دو تا سه دندان هستند. در این مورد دیوار باید از گچ یا مقوا ساخته شده باشد و برای وارد کردن دندانه ها به دیوار فقط به چکش نیازاست.

آنها می توانند تا حدود 5 کیلو وزن را تحمل کنند ، اما اگر 2 قلاب را کنار هم قرار دهید ، می توانید یک تابلو تا حدود 10 کیلو را آویزان کنید و هنگامی که قاب را برمی دارید ، خواهید دید که آسیب به دیوار کمتر است.

آویز بدون علامت

اگرچه آنها به همان شیوه قبلی عمل می کنند ، اما شکل آنها متفاوت و از 3 میخ کوچک تشکیل شده است که به یک دستگاه پلاستیکی متصل شده اند و سوراخ های عمیقی دارند.

نوارهای چسبی

این نوارها بسیار قوی هستند و از قاب هایی با وزن متوسط پشتیبانی می کنند با این حال ، هنگامی که برداشته می شوند ، می توانند به رنگ یا کاغذ دیواری آسیب برسانند. نوارهای چسب جایگزین بدی نیستند اما استفاده از آنها روی کاشی ها توصیه می شود زیرا وقتی چسب برداشته شود ، ممکن است نشانه هایی به جا بگذارد.

آموزش زدن قاب عکس به دیوار بدون میخ

چسب

می توانید به دنبال چسب خاصی باشید که شبیه سیلیکون است و بصورت تویوپی فروخته می شود. این روش عالی است اگر می خواهید تصاویر و اشیاء دیگر را روی کاشی ، شیشه و سایر سطوح مشابه آویزان کنید.

باید چسب را در هر گوشه تصویر بزنید و آن را روی دیوار قرار دهید ، چند ثانیه صبر کنید تا همیشه آویزان شود. وقتی تصویر را بر می دارید ، باقی مانده های چسب به راحتی پاک می شوند.

چسب دو طرفه

چسب های دو طرفه یک جایگزین بسیار کاربردی و آسان برای نصب تابلو و عکس ها هستند. آنها انواع مختلفی دارند و مقاوم ترین آنها می تواند تا وزن 7 کیلو را تحمل کند.

قفسه ها

ما در مورد قفسه هایی صحبت نمی کنیم که باید خودتان بخرید و آنها را در جایی قرار دهید ، بلکه تاقچه های طبیعی هستند که می توانید در خانه پیدا کنید مثل ، روی شومینه ، روی مبل یا بالای میز تزئینی.

آموزش زدن قاب عکس به دیوار بدون میخ

آویز ریسمان از گچ بری

خانه های تاریخی معمولاً پر از گچ بری هایی هستند که برای آویزان کردن ریسمان با قلاب به شکل S و صنایع دستی مناسب است. اگر خانه شما گچ بری داخلی ندارد ، می توانید از یک ریل عکس استفاده کنید.

مبلمان مشبک

اگر واقعاً می خواهید عکس های خود را بدون آسیب به دیوار در معرض نمایش بگذارید از مبلمان مشبک استفاده کنید و از پشت این نوع مبل یا تخت برای آویزان کردن قاب بهره ببرید.

تخته های سوراخ دار

از آنجا که این تخته ها پر از سوراخ هستند لازم نیست که با چکش روی دیوار سوراخ ایجاد کنید فقط آویز بخرید ، سپس قسمت پشتی قاب خود را به جایی که می خواهید بچسبانید.

آموزش زدن قاب عکس به دیوار بدون میخ

نصب تابلو اعلانات

آیا راهی برای جلوگیری از حفره های ناخواسته وجود دارد؟ روی کل دیوار یک تخته چوب پنبه ای بزنید تا بتوانید بدون ایجاد هیچ گونه علامت دائمی ، روی آن سنجاق بزنید.

نکات و ایده هایی برای نصب تصاویر

اکنون که می دانید چگونه می توانید تصاویر را بدون خراب کردن دیوار آویزان کنید ، نکاتی را در مورد نحوه زیباتر به نظر رسیدن آنها بیان می کنیم. مکان دقیق ، چگونگی ترتیب آنها در صورت وجود بیش از یک تابلو و ارتفاع ایده آل جزئیاتی هستند که اگر بدانیم چگونه آنها را به درستی رعایت کنیم دکوراسیون بهتری خواهیم داشت.

  • نقطه ای که می خواهید قاب را آویزان کنید مشخص و ببینید حلقه یا سیم دارد در مورد اول ، از بالای قاب به حلقه و از حلقه به پایین اندازه بگیرید سپس این اندازه گیری ها را به دیوار منتقل کرده و محلی را که حلقه قرار دارد مشخص کنید. در مورد ارتفاعی که عکس ها باید آویزان شوند ، می توان برخی پارامترهای اساسی را تعیین کرد. نکته خوب این است که مربع و مستطیل هایی را به اندازه عکس هایی که می خواهید آویزان کنید برش دهید و با نوار به دیوار بچسبانید این به شما ایده ای می دهد که ظاهر اصلی چگونه خواهد بود.
  • قاب عکس باید درست بالای سطح چشم باشد مثلا ، اگر می خواهید نقاشی را بالای تخت خود قرار دهید ، آثار هنری باید نزدیکتر به سقف ، حدود 30 سانتی متر باشند.
  • فاصله بین تابلو و قاب عکس هایی که روی دیوار نصب می کنید باید بین 5 تا 10 سانتی متر باشد به همین دلیل توصیه می کنیم قبل از ایجاد سوراخ روی دیوار از ترفند تصاویر ساخته شده با کاغذ استفاده کنید.

آموزش زدن قاب عکس به دیوار بدون میخ

امکان آویزان کردن تصاویر بدون خراب کردن دیوار وجود دارد؟

همانطور که گفته شد گزینه های زیادی برای آویزان کردن قاب ها بدون خرابی دیوار وجود دارد مطمئناً در این میان مناسب ترین تکنیک را برای ، تصاویر و دیوارهای خود خواهید یافت.

به یاد داشته باشید که همیشه باید تعادل را رعایت کنید اگر چندین عکس یا اشیا را آویزان کرده اید. یک چیدمان افقی برای راهروها یا برای دیوار بالای جایی که کاناپه قرار دارد ایده آل است. همیشه سعی کنید در مورد اشکال ، بافتها و رنگها هماهنگی داشته باشید.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
20%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.