ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، نگهداری نخود در بطری نوشابه و نحوه نگهداری طولانی مدت حبوبات و نگهداری برنج در بطری نوشابه و نگهداری برنج در شیشه نوشابه و بطری پلاستیکی و نگهداری لوبیا در بطری نوشابه نی نی سایت و نگهداری حبوبات در نوشابه خانواده و روش نگهداری حبوبات در کابینت و نگهداری حبوبات پخته در نوشابه و نگهداری عدس در بطری نوشابه در نم نمک.

نگهداری برنج و حبوبات در بطری نوشابه خانواده

چگونه می توان از حشره زدن جلوگیری کرد؟ این یک سوال برای بسیاری از انسان ها به ویژه زنان خانه دار است. پاسخ این است که راه حل های بسیار ساده ای برای این کار وجود دارد. با توجه به اینکه غلات که شامل انواع لوبیا ، نخود و عدس است ، حاوی مواد مغذی حیاتی هستند که حاوی مقادیر بیش از حد پروتئین ، آهن ، کلسیم و مواد معدنی هستند و در یک رژیم غذایی سالم دارای اهمیت هستند؛ بنابراین تشخیص نحوه نگهداری از این غذاهای گران بها و حفظ آن ها به دور از حشرات بسیار مهم است.طرز نگهداری برنج و حبوبات در بطری نوشابه به مدت طولانیطرز نگهداری برنج و حبوبات در بطری نوشابه به مدت طولانی

نگهداری برنج و حبوبات در بطری آب معدنی

بهترین راه نگهداری حبوبات چیست؟

یکی از بهترین روشها نگهداری برنج و حبوبات در بطری نوشابه یا بطری آب معدنی میباشد با این روش هوا به داخل بطری راه پیدا نمیکند .

نکات نگهداری از حبوبات در منزل
  • حبوبات را به اندازه مصرف ماهانه خریداری کنید واز نگهداری طولانی مدت پرهیز کنید .
  • حبوبات را بعد از تمیز کردن در ظرف مخصوص خود ریخته ودوقاشق نمک ویا چند عدد برگ خشک گردویا چند دانه میخک یا سیر با پوست به آن اضافه کنید نمک وبرگ گردوومیخک وسیراز حشره زدن حبوبات جلوگیری میکند .
  • حبوبات را باید درجای خشک ، خنک وبدون نوروترجیها در ظرف شیشه ای نگهداری کرد.قوطی های فلزی وپلاستیکی اصلا مناسب نیستند.
  • درمناطق گرمسیر حبوبات را در یخچال یا فریزر نگهداری میکنند .این روش عالی وبدون مشکل است .
  • یکی از راههای دیگر برای جلوگیری از حشره ، این است که حبوبات را بعد از خرید بیست وچهارساعت در فریزر گذاشته ، سپس بیرون آورده تمیز کرده و به ظروف اصلی انتقال دهید .
  • بعضی ، حبوبات را به صورت پخته وفریز کرده استفاده میکنند.که توصیه میشه از نگهداری و استفاده برای طولانی مدت خود داری کنید.

نگهداری برنج و حبوبات در بطری آب معدنی

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(11 رای)
71%

نظر دادن