اگر همسر شما خصوصیاتی دارد که مورد پسند شما نیست و دوست دارید رفتارهایی را انجام دهد که شما دلتان می خواهد، پس بهتر است این بخش از نم نمک را با دقت کامل مطالعه کنید.

تغییر همسر بعد ازدواج با 7 روش کلیدی

همه افراد دارای خصوصیات اخلاقی متفاوتی از یکدیگر هستند . پس از تشکیل زندگی مشترک برخی از همسران تفاوت های اخلاقی فراوانی دارند که این خصوصیات اخلاقی در برخی از موارد قابل اصلاح است اما بسیاری از صفات شخصیتی افراد تغییر نمی کنند و هرگز نباید سعی کنید کسی را تغییر دهید البته تغییر دادن افراد چندان غیرممکن نیست.تغییر همسر بعد ازدواج با 7 روش کلیدیتغییر همسر بعد ازدواج با 7 روش کلیدی

اگر همسر شما خصوصیاتی دارد که مورد پسند شما نیست و از آن دسته خانم هایی هستید که در فکر تغییر دادن همسر خود هستید و دوست دارید رفتارهایی را انجام دهد که شما دلتان می خواهد ، پس بهتر است این بخش از نم نمک را با دقت کامل مطالعه کنید.

برای تغییر دادن همسرتان عجله نکنید

بسیاری از خانم ها بسیار عجول هستند و بعد از گذشت مدت کمی از ازدواجشان انتظار دارند به تمام خواسته هایشان برسند اما تغییر دادن خصوصیات از همسر که مورد پند شما نیست با عجله امکانپذیر نیست و این امر به حوصله و صبر احتیاج دارند.

تغییر همسر بعد از ازدواج

راه و روش موثر برای تغییر دادن همسر بعد از ازدواج

چگونه همسرمان را بعد از ازدواج تغییر دهیم؟

سیاست زنانه داشته باشید

شما با کمی سیاست زنانه می توانید برخی از عادات رفتاری نا پسند همسرتان را تغییر دهید . پس بجای قهر و دعوا و پرخاشگری و لجبازی با صرف محبت و توجه به همسرتان کم کم او را به سمت خود کشانده و خیلی از رفتارهای او را اینگونه تغییر دهید.

مثلا اگر شما دوست ندارید که همسرتان هر روز به دیدن خانواده اش برود ، هنگامیکه از نزد مادرش برگشت اخم نکنید برای اینکه بفهمید چه شنیده و چه گفته کنجکاوی نکنید ، بلکه نشان دهید که نه تنها مخالف رفتن او نیستید بلکه خودتان هم مایلید با او همراه شوید.

اگر از اینکه همسرتان اهل رفیق بازی است ناراحتید ، بجای بهانه گیری و کنترل کردن ، محبت کنید تا جایگزین مناسبی بجای دوستان برای او باشید.

به همسرتان محبت و توجه کنید

شما به جای انتقاد از برخی از رفتارهای همسرتان که نمی پسندید به او توجه و محبت کنید تا جذب شما گردد حتی اگراو اهل ابراز احساسات نیست نیز مهم نیست شما مرتب به او ابراز محبت کنید ، هدیه بخرید ، جشن تولدش را جشن بگیرید. حتی اگر او به این مسئله توجهی نکرد شما انجام دهید و خسته و ناامید نشوید تا به سمت شما کشیده شود و خیلی از رفتارهای او اینگونه تغییرکند.

تغییر دادن شخصیت همسر

نکاتی مهم برای تغییر همسر بعد از ازدواج

راهکارهای تغییر دادن همسر بعد از ازدواج

این رفتار همسرتان را بپذیرید و رفتار خود را تغییر دهید

اگر به هیچ وجه همسر شما در رفتارش تغییری ایجاد نکرد او را با تمام عیب و نقص هایش بپذیرید زیرا تا او خواهان تغییر نباشد شما نمی توانید او را تغییر دهید. شما تنها می توانید خودتان و واکنش هایتان را تغییر دهید و با تغییر دادن رفتار خودتان محرکی برای تغییر رفتار همسرتان باشید.

همدلی کنید

بپذیرید که همسر شما در خانواده ای با الگوی رفتاری متفاوت رشد نموده است و والدین او رفتارهایی غیر از رفتاری که شما به فرزندتان آموخته اید را به او یاد داده اند پس اختلاف رفتاری شما با همسرتان طبیعی است و باعث می شود که شما برخی رفتارهای همسرتان را نپسندید.

چنانچه در این بخش از رازهای زندگی مشترک در نم نمک اشاره کرده ایم شما با دانستن این موضوع و ریشه های یک رفتار راحت تر با آن همدلی می کنید و این آزارتان نمی دهد که همسرتان از روی قصد و برای اذیت کردن شما آن رفتار ها را انجام می دهد.

سیاست های زنانه

موفقیت در تغییر دادن همسر بعد از ازدواج

آیا می توان رفتارهای همسر را بعد از ازدواج تغییر داد؟

سختگیری نکنید

اگر با سختگیری بیش از حد یا با طعنه و کنایه رفتار های بد همسرتان را از بین ببرید ، شاید در کوتاه مدت جواب بگیرید؛ اما در بلندمدت قادر به انجام این کار نخواهید بود

برچسب نزنید

به دلیل عادت های ناخوشایند همسرتان به اوالقابی مانند «بی مسئولیت» ، «بی توجه» ، «شلخته» یا «تنبل»ندهید زیرا این برچسب ها سبب گارد گرفتن او و به هم خوردن رابطه عاطفی تان ، می شود و باعث می شود او نیز به شما القابی را نسبت دهد و عادت های ناخوشایند شما را یادآوری کند . پس به جای برچسب زدن به همسرتان با او صحبت کنید.

نکات همسرداری برای خانم ها

روش های تغییر دادن همسر بعد از ازدواج

مهم ترین نکات برای تغییر دادن همسر بعد از ازدواج

دلایل تان را محترمانه به بحث بگذارید

اگر همسر شما دارای رفتاری است که شماآن را نمی پسندید ، سعی کنید علت دوست نداشتن این رفتار او را محترمانه به همسرتان توضیح دهید و گفت و گوی سازنده ای داشته باشید . هنگام صحبت شما باید به لحن و طرز صحبت کردن تان نیز دقت کنید.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.