ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، عروس خوب بودن و رفتار تازه عروس و متن در مورد عروس خوب و عروس خوب چگونه است و رفتار با عروس و یک عروس خوب چطور رفتار می کنه و ویژگی عروس خوب و رفتار مادرشوهر با عروس باید چگونه باشد و سیاستهای عروس بودن و ویژگی و خصوصیات عروس خوب برای خانواده شوهر و نحوه رفتار با خانواده شوهر و چگونه عروس خوبی باشیم را در نم نمک ببینید.

ویژگی عروس خوب و نحوه رفتار عروس با سیاست

خانواده از مهمترین ارکان زندگی هر فرد ، حتی بعد از ازدواج است و نبود رابطه مناسب بین فرد و خانواده همسر می تواند عامل پیش بینی شده مهمی برای شکست در ازدواج باشد.ویژگی عروس خوب و نحوه رفتار با سیاستویژگی عروس خوب و نحوه رفتار با سیاست

عدم مدیریت درست برقراری رابطه با خانواده همسر روی زندگی مشترک شما اثر می گذارد بنابراین ارتباط برقرار کردن با خانواده همسر برای عروس خانم های کم تجربه کار چندان آسانی نیست اما نگران نباشید در این بخش از خانواده پلاس نم نمک توصیه ها و نکاتی را برای شما آورده ایم تا بتوانید بهترین عروس برای خانواده همسرتان باشید.

با انجام این رفتارها بهترین عروس دنیا شوید

اگر به تازگی ازدواج کرده اید و در برقراری ارتباط با خانواده همسرتان مشکل دارید ، ما را تا اتمام مطلب همراهی کنید.

منتظر ابراز علاقه از طرف آنها نمانید :

در محبت کردن به خانواده همسرتان دست پیش را بگیرید و منتظر ابراز علاقه از طرف آنها نباشید. با محبت کردن دلهایتان به یکدیگر نزدیک تر می شود.

چگونه عروس خوبی باشیم

عشق و محبت میان مادرشوهر و همسرتان را بپذیرید :

عشق و محبت میان خانواده شوهر و همسرتان را بپذیرید و آن را به رسمیت بشناسید. حسادت نکنید و میان رابطه آنها قرار نگیرید ، در کنار همسرتان به خانواده او عشق بورزید و آنها را از صمیم قلب دوست بدارید.

ببخشید و فراموش کنید :

اگر خانواده همسرتان گاهی اشتباهاتی در رفتار خود نمودند و شما را آزرده خاطر کردند ، سعی کنید اشتباهات آنها را ببخشید و فراموش کنید واتفاقات خوب را به خاطر بسپارید و در قبال آنها بازخورد مثبتی از خود نشان دهید. کش دادن اتفاقات ناگوار چیزی جز احساس خشم و نفرت عاید شما نمی کند.

تفاوت ها را بپذیرید :

ورود به یک خانواده جدید ، به معنای ورود به یک فرهنگ جدید است. تفاوت ها را بپذیرید و ظرفیت پذیرش تفاوت ها را در خود ایجاد کنید.

خود را درگیر حرف و حدیث ها نکنید :

همه صحبت ها و رفتارها را جدی نگیرید و درصدد پاسخ به آنها نباشید. خود را درگیر حرف های ناراحت کننده و قضاوت های نابجای دیگران نکنید و از موضعی بالاتر رفتار کنید و نگذارید جوهای خاله زنکی دامن شما را هم بگیرد.

جلوگیری از خاله زنکی برای عروس خوب بودن

فاصله تان را حفظ کنید :

حریم فردی تان را حفظ کنید و زیادی صمیمی نشوید. افراط و تفریط در رفت و آمد برایتان مشکل ساز خواهد شد پس در عین احترام و صمیمیت ، فاصله تان را حفظ کنید. همه چیززندگی شخصیتان را به خانواده شوهر نگویید.

با خانواده شوهر قطع رابطه نکنید :

هرگز قطع ارتباط با خانواده شوهر را به عنوان یک راهکار انتخاب نکنید زیرا قطع ارتباط با خانواده همسر به شدت بر روی همسرتان اثرگذار است و موجب بر هم خوردن زندگیتان می شود.

نقاط ضعفتان را بشناسید :

اگر می خواهید ارتباطی خوب داشته باشید باید از شناخت خودتان شروع کنید و نقاط ضعفتان را بشناسید و درصدد برطرف کردن این نقاط ضعف باشید. مثلا اگر حساس و زودرنج هستید ، سعی کنید به خاطر مسائل کوچک ناراحت نشوید و قوی تر باشید زیرا اگر قرار باشد شما سر هر مسئله ای ناراحت شوید ، در خانواده ناراحتی و تشنج ایجاد می شود.

به خانواده همسرتان احترام بگذارید :

همیشه احترام خانواده همسر خود را داشته باشید و به آنها احترام بگذارید. در مطالب قبلی سبک زندگی نم نمک عنوان شد که همان احساس و احترامی که نسبت به پدر و مادر خودم دارید نسبت به خانواده همسرتان نیز داشته باشید و همیشه در مقابل آنها ادب را رعایت کنید.

عروس خوب برای مادر شوهر

خونسردی خود را حفظ کنید :

هرگز در مقابل خانواده همسر عصبی نشوید و اگر حرف آنها موجب عصبانیتتان شد ابتدا آرامش خود را حفظ کنید و در نهایت احترام با آنها برخورد نمایید.

آنها را درک کنید :

در مقابل رفتار خانواده همسرتان جبهه نگیرید و گاهی خود را به جای آنها بگذارید و مسائل را از دید آنها ببینید ، آن وقت است که بهتر می توانید علت رفتار آنها را درک کنید و کمتر از دستشان عصبی می شوید.

نکات منفی خانواده همسرتان را به دیگران نگویید :

نکات منفی خانواده همسرتان را برای دیگران و خانواده خودتان بازگو نکنید. به آرامی و در یک فرصت مناسب مسئله ای که شما را به شدت آزرده خاطر کرده را به همسرتان گوشزد کنید تا شوهرتان خودش مشکل را مدیریت کند و موضع گیری بین شما و مادر شوهرتان ایجاد نشود.

دلخوری ها را به موقع برطرف کنید :

اجازه ندهید احساسات بد در وجود شما انباشته شود ، اگر از موضوعی ناراحت هستید ، دلخوری های به ظاهر کوچک را با همسرتان در میان بگذارید.

رفع دلخوری ها از خانواده همسر

خود را با دیگر عروس های خانواده مقایسه نکنید :

طبیعی است ، عروس های قبلی خانواده رابطه صمیمانه تری با مادرشوهرتان داشته و به او نزدیک ترباشند زیرا آنها سال های بیشتری را در کنار هم زندگی کرده اند. پس هیچ وقت خود را با عروس های دیگر خانواده مقایسه نکنید و نگذارید حسادت و مقایسه کردن از همان روزهای اول رابطه شما را خراب کند و بپذیرید که تازه وارد هستید.

آنها را نادیده نگیرید :

خانواده همسرتان را در مناسبت های مهم نادیده نگیرید و در مناسبت های مهم در کنارشان باشید و برایشان هدیه تهیه نمایید.

تعادل را رعایت کنید :

همانگونه که وقتی خانواده تان مشکلی دارند و یا بیمار هستند ، برایتان مشکلشان کم اهمیت نیست و از آنها احوالپرسی می کنید ، از خانواده همسرتان نیز احوالپرسی کنید و اگر کاری از دستتان بر می آید برای آنها انجام دهید.

تشکر کنید و قدردان باشید :

وقتی خانواده همسرتان کاری برای تان انجام می دهند ، فکر نکنید که به خاطر پسرشان این کار وظیفه آنهاست ، تشکر کنید و همواره سپاسگزار رفتارهای خوبشان باشید. استفاده از چند جمله تشکرآمیز آنها را خوشحال می کند.

نحوه رفتار با خانواده شوهر

اختلافات قبل از عروسی را فراموش کنید :

اختلافات قبل از عروسی را فراموش کنید و مسائل را کش ندهید. تعارضاتی که در خرید عروسی داشته اید و اختلافاتی که بر سر مهریه وجود داشته را کنار بگذارید و فکر کنید اولین بار است با خانواده همسرتان برخورد می کنید ، بعد از ازدواج یک رابطه خوب با خانواده همسرتان را پایه ریزی کنید.

بدبین نباشید :

اگر پدر یا مادر همسرتان بنا بر تجربه خود و دلسوزی پیشنهاداتی ارائه می کنند یا شما را نصیحت می کنند ، بدبین نباشید و در مورد پیشنهادات و نصایح آنها طوری رفتار نمایید که خانواده خودتان هستند.

از خانواده تان بیش از حد تعریف نکنید :

اگر دائما از خانواده تان در مقابل خانواده همسرتان تعریف کنید ، ممکن است آنها دچار سوء تفاهم شوند حتی اگر شما منظور خاصی نداشته باشید.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(5 رای)
68%

نظر دادن