ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، مردان چه تن صدایی را دوست دارند و صداهایی که مردان دوست دارند و مردان چه صدایی را دوست دارند و تاثیر صدای زن در جذب مرد و رفتاری زنانه که مردان را جذب میکند و چه رفتاری مردان را جذب میکند و روانشناسی صدای زنان و کدام تیپ زنانه مردان را جذب میکند و رفتارهای مردانه که زنان را جذب میکند و تاثیر صدا در رابطه در نم نمک.

مردان چه تن صدایی را دوست دارند و تاثیر صدای زن در جذب آقایان چیست؟

صدا و تن صدا یکی دیگر از ویژگی هایی است که مردان را جذب می کند. صدای آرام با تن بالا جذابیت زیادی دارد ، سعی کنید اول از همه لغات را درست ادا کنید. بسیاری از خانم ها شبیه به کودکان 4 یا 5 ساله صحبت می کنند و این نوع تکلم جذابیتی ندارد و بیشتر زننده است.مردان چه تن صدایی را دوست دارند؟ [تاثیر صدای زن در رابطه]مردان چه تن صدایی را دوست دارند؟ [تاثیر صدای زن در رابطه]

مردان چه تن صدایی را دوست دارند

برخی خانم ها هم در رسمی و محکم صحبت کردن زیاده روی می کنند ، این مورد هم جذابیتی ندارد زیرا که هیچ زنانگی در آن وجود ندارد. خانم هایی که آرام ، شمرده ، شمرده و با تن کمی سنگین صحبت می کنند زنان جذابی هستند. همیشه با خودتان حرف بزنید و با این تمرین ، روی تکلم و آوای صدای تان کار کنید.

ویژگی های زنانه که مردان را جذب می کند

امروز درباره ویژگی های جذاب زنانه صحبت می کنیم ، ویژگی های زنانه که مردان را جذب می کند. اگر بخواهیم راحت تر صحبت کنیم باید بگوییم قدرت جذب جنس مخالف را نمی شود انکار کرد. زیرا که مرد و زن کامل کننده هم هستند و هیچ کسی تا آخر عمر تنها نمی ماند بلکه بالاخره روزی نیمه خود را پیدا می کند. بگذریم ، موضوع و سوال امروز اینجاست که : چه چیزی باعث کشش زنان و مردان نسبت به هم می شود؟

مردان چه تن صدایی را دوست دارند

در مقاله ای جداگانه خصوصیات جذاب مردانه را شرح داده ایم و امروز نوبت خانم هاست. جنسی که دنیا را زیباتر می کند. روی خوش زن ، بوی خوش زن و صدای خوش آوای زن… هر چقدر بگوییم بازهم نمی توانیم زیبایی های زنان را شرح دهیم. در بسیاری از جوامع زن سانسور می شود اما حقیقتی غیر قابل انکار وجود دارد : زن همیشه و در هر شرایطی زنانگی اش را دارد و زن همیشه زیباست. با مجله پارس ناز همراه باشید.

بوی خوش زن…

آری ، بوی طبیعی پوست زنان برای مردها جذابیت دارد. این مورد یکی از بارزترین ویژگی هایی است که مردان را به خود جذب می کند ، در همه شعرها و ترانه های عاشقانه ، شاعران و ترانه سراها از عطر معشوق شان حرف می زنند.

مردان چه تن صدایی را دوست دارند

مردها وقتی همسرشان را در آغوش می گیرند ، بوی او را نفس می کشند و این عشق مرد و جذابیت زن را بیشتر می کند. اگر می خواهید جذابیت بیشتری داشته باشید کمتر از عطرها و اسپری های خوش بو کننده استفاده کنید. همیشه پوست خود را تمیز نگه دارید و اجازه دهید اسانس شما برندی تولید شده توسط بدن خودتان باشد!

تقارن

زنان نماد زیبایی هستند ، درواقع این فقط به انسان ها مربوط نمی شود ، جنس مونث در تمام موجودات زنده نماد زیبایی است. اول از همه سعی کنید کمتر صورت تان را از حالت طبیعی اش دور کنید. آرایش خوب است اما نه در حدی که صورت شما را طور دیگری نشان دهد! تقارن ابروها ، چشم ها و گونه ها می تواند جذابیت شما را بیشتر کند.

مردان چه تن صدایی را دوست دارند

در نگاه اول ما به صورت افراد نگاه می کنیم ، همیشه افرادی که در چهره شان تقارن وجود دارد بیشتر به چشم می آیند. وقتی میکاپ می کنید دو اصل را رعایت کنید : اول اینکه ، زیاده روی نکنید و تعادل در میکاپ کردن را رعایت کنید و دوم ، ایجاد تقارن را فراموش نکنید.

لبخند

چه در بین خانم ها و چه در بین آقایان لبخند یک مورد ثابت است ، توجه داشته باشید که لبخندهای مصنوعی و زورکی کار را خراب می کنند و شما را ظاهر ساز نشان می دهند. از روی عشق لبخند بزنید ، از روی خوشحالی و از روی شادی! لبخند واقعی! اگر موضوعی هست که برای تان خنده دار نیست نیازی به خنده ندارید!

مردان چه تن صدایی را دوست دارند

اگر همسر شما جوکی بی مزه تعریف می کند برای دلداری او نخندید ، زیرا که هم لبخندتان تصنعی است و هم جوک های بی مزه ادامه دار می شوند. اگر موضوعی شما را خوشحال می کند (عشق ، دیدار ، جوک ، شادی و…) از ته دل لبخند بزنید! بگذارید لبخند شما تمام صورت تان را جمع کند! اما از ته دل تان لبخند را هدیه کنید. یک لبخند واقعی ، از خندیدن با صدای بلند جذاب تر است.

موهای بلند

موهای بلند نیز مورد مهمی در جذاب بودن خانم ها محسوب می شود. فرقی نمی کند موهای شما صاف باشد ، موج دار و یا فرفری. مهم بلندی موهاست. شاید این حرف را زیاد جدی نگیرید اما : مردها عاشق شانه کردن و بافتن موهای همسرشان هستند!

مردان چه تن صدایی را دوست دارند

موهای بلند و ترجیحا با رنگ طبیعی ، شما را زنانه تر و جذاب تر نشان می دهند. مدل موهای کوتاه یا مدل های (دور ماشین زده!) شاید در نظر اول جذاب و منحصر به فرد دیده شوند اما تاریخ انقضای کمی دارند. اما در آن سو موهای بلند تاریخ انقضا ندارند و همیشه پای ثایت جذابیت زن هستند.

رفتارهای زنانه

همیشه نقل است که زنان رفتارهای مردانه و غرور و شجاعت همسرانشان را دوست دارند ، برعکس همین موضوع هم برای آقایان صدق می کند. از اسم مردها پیداست که (مرد) هستند! اما این دلیل بر سنگلاخی بودن احساسات آنها نمی شود!

مردان چه تن صدایی را دوست دارند

مردها رفتارهای زنانه را دوست دارند ، آنها عاشق عشوه های همسرشان هستند ، مردها درد دل های زنانه همسرشان را گوش می دهند و دنیای آنها را دوست دارند. بنابراین سعی نکنید ضمخت و مردانه رفتار کنید ، با این کار مردها از شما دوری خواهند گزید!

همه چیز ظاهر نیست!

ظاهر اهمیت دارد اما همه چیز نیست! ظاهر فقط بخشی از معیارهای جذابیت زنان است. رفتارهای شما ، کارهایی که انجام می دهید ، طرز صحبت کردن و موضوع صحبت های شما ، همگی قطعاتی از پازل جذابیت هستند ، سعی نکنید مثل فلان سلبریتی باشید بلکه سعی کنید خودتان باشید ، برند خودتان! و البته بهترین باشید.

مردان چه تن صدایی را دوست دارند

آرایش های غلیظ ، رنگ موهای مصنوعی و بوی غلیظ ادکلن جذابیت هایی کوتاه مدت هستند! آنچه واقعا و دائما اهمیت دارد خود شما و درون شماست. مهربانی همیشه جذابیت دارد ، انسان دوستی همیشه جذاب است ، لبخند زدن همیشه جذاب است ، همدلی و درک واقعی همیشه جذاب است و این ها دائما تکرار می کنند که : ظاهر هیچ وقت همه چیز نیست. بنابراین ، خودتان باشید و در خود بودن تان بهترین باشید!

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(12 رای)
100%

نظر دادن