جذب افراد و جذب افراد از راه دور و جلب توجه چیست و چگونه دیگران را به خود وابسته کنیم و جلب توجه یعنی چه و روانشناسی جلب توجه و جلب توجه دیگران و راه های جلب توجه دختر مورد علاقه و جلب توجه شوهر و راه های جلب توجه پسر و جذب افراد با نگاه و جذب افراد با قانون جذب و روش های نوین جذب افراد و شیوه جذب افراد و چگونگی جذب افراد در نم نمک.

جذب افراد در برخورد اول با روشی ثابت شده

اولین برخورد شما در زمان برقراری ارتباط چیزهای زیادی درمورد شخصیت تان میگوید و ذهنیتی را در مخاطب ایجاد می کند. برای اینکه تاثیر مثبتی در برخورد اول در طرف مقابل ایجاد کنید ، روش های بسیار ساده و اثبات شده ای را که در این بخش از نم نمک آورده ایم ، انجام دهید تا بهترین تاثیر را در اولین دیدار ، بگذارید.راه های جلب توجه پسر و دختر مورد علاقهراه های جلب توجه پسر و دختر مورد علاقه

راه های جلب توجه پسر و دختر مورد علاقه

لباس تان مهم است

بهترین و شیک ترین لباس را برای دیدار اول بپوشید

لباسی که به تن میکنید ، پوشش شما به کسانی که برای دفعه اول با شما ملاقات می کنند ، چیزهای زیادی درمورد شخصیت تان میگوید ، لباسی که انتخاب میکنید باید در شما احساس راحتی ایجاد نموده ، اعتماد به نفس را تقویت و روحیه شما را مثبت نگه دارد.

لبخند بزنید

در دیدار اول لبخند بر روی لبانتان ثابت باشد

چهره شما اولین قضاوت ها را درمورد شما در افراد بوجود می آورد پس همیشه لبخند بزنید زیرا افرادی که لبخند میزنند ، خوب مدیریت میکنند و تاثیر گذار هستند.

اسم افراد را به خاطر داشته باشید

باید از قدرت اعجاب آوراسامی آگاه بود و این قدرت را در ارتباط با افراد ، به کار بست؛ به زبانی دیگر ، افراد معمولا علاقه دارند که اسمشان را بشنوند پس اسم افراد را به خاطر داشته باشید.

به زبان بدن خود توجه کنید

زبان بدن را به بهترین شیوه ممکن رعایت کنید

تحقیقات نشان میدهند که 60_ 90 درصد از مکالمه ، مکالمات غیر کلامی است. بنابراین وقتی برای اولین بار کسی را می بینید به زبان بدن تان دقت کنید. صاف بیاستید یا بنشینید و ریلکس باشید. یاد بگیرید که به افراد نشان دهید که درحال گوش کردن به حرف هایشان هستید و استفاده از دست ها درطول مکالمه به منزله بالا بردن قدرت تفکر است. اگر دچار تردید شدید از زبان بدن طرف مقابل خود سرنخ بگیرید.

شاید سخت باشد اما با ملاحظه باشید

انجام دادن کاری برای دیگری ، مخصوصا کسی که برای اولین بار او را میبینید ، تصویر شما را درذهن او ابدی خواهد کرد. رفتار مودبانه ، اخلاق خوب و برخورد محترمانه و با ملاحظه در ساختن ذهنیت مثبت در اولین برخورد موثر است پس بهترین رفتار را داشته باشید.

احساسات منفی خود را دور بریزید

احساسات منفی را قبل از گفتگو بصورت کامل کنار بگذارید

ممکن است سخت باشد که نگذارید حال بدتان روی مکالمه با افراد تاثیر داشته باشد. در برخورد اول بهتر است احساسات منفی خود را در مکالمه تان وارد نکنید. برای دور کردن احساسات منفی خود گوش کردن به موسیقی ، یا دیدن فیلم های کمدی شاید بتوانند کارساز باشند. همه ی سعی تان را بکنید تا از اولین دیدارتان چیزی یاد بگیرید ، بشاش و پرانرژی بمانید و لبخند روی لب تان را حفظ کنید.

خوب گوش دهید

در اولین برخورد با افراد با دقت به گفته ها و جزئیاتی که فرد مقابلتان در موردش حرف می زند ، گوش کنید. دور از ادب است که شما هنگام صحبت فردی سرتان در گوشیتان باشد و یا دائما با چشم تان در جست وجوی یک هم صحبت دیگر باشید. با خوب گوش دادن به طرف مقابلتان نشان می دهید برای صحبت های او ارش قائل هستید.

با مخاطب تان ارتباط چشمی برقرار کنید

در برخورد اول هنگام صحبت با طرف مقابلتان با او ارتباط چشمی برقرار کنید ، به حرف هایش خوب گوش کنید و در وقت مناسب از او سوال بپرسید تا گفتگویتان دو طرفه باشد و شناخت حاصل شود.

خودتان را برای گفت و گو آماده کنید

خودتان را برای یک گفتگو مهم آماده کنید

اگر فردی هستید که در اولین برخورد و ملاقات دچار استرس و اضطراب می شوید ، برای کاهش اضطراب خود در زمان ملاقات ، از قبل چند سوال آماده کنید تا با مطرح کردن آنها و به جریان افتادن گفت وگو بتوانید آرامش خود را به دست آورید و از شدت اضطراب خود بکاهید.

از خودتان زیاد تعریف نکنید

در برخورد و ملاقات با دیگران فقط خودتان متکلم وحده نباشید و فکر نکنید که صرفا دانش و تجارب شماست که به دیگران کمک می کند. به طرف مقابل خود نیز اجازه صحبت دهید و آماده ی شنیدن ایده ها و داستان های دیگران باشید تا شاید از خلال این صحبت ها با نکات جدیدی آشنا شوید.

خوش قول باشید

به قول های خود پایبند باشید

اگر قراری با فردی می گذارید ، خوش قول باشید و به موقع سرقرارتان حاضر شوید و حتی طوری برنامه ریزی کنید که چند دقیقه زودتر از زمان مقرر به مقصد برسید. خوش قول بودن و زود رسیدن سر قرار اولین قدم در ساختن ذهنیت خوب است.

طرف مقابل خود را بشناسید

قبل از اینکه با طرف مقابلتان ملاقات و برخورد داشته باشید ، از او کمی شناخت به دست آورید زیرا همه دوست دارند ببینند چیزهایی در موردشان می دانید که دیگر لازم نیست آنها را برایتان توضیح دهند.

خودتان باشید

ذهنیت اشتباهی از خودتان در ذهن طرف مقابلتان خلق نکنید ، اعتماد به نفس داشته باشید و خودتان باشید و اغراق آمیز رفتار نکنید. شما در برخورد اول نباید خیلی اغراق آمیز رفتار نمایید و یا شکسته نفسی کنید بلکه باید خودتان باشید.

سوالات شخصی نپرسید

پرسیدن سوال شخصی و البته بسیار زیاد در همان ملاقات اول برای شناخت بیشتر کار بسیار اشتباهی است پس سوالات شخصی نپرسید.

موبایلتان را کنار بگذارید

گوشی را در دیدار اول کنار بگذارید

در برخورد اول و زمان ملاقات موبایل خود را کنار بگذارید. صحبت کردن با موبایل در ملاقات اول کار اشتباهی است و تاثیر بدی بر روی طرف مقابلتان می گذارد.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی