رابطه جنسی در شب جمعه و چرا شب جمعه باید رابطه جنسی داشته باشیم و چرا شب جمعه باید رابطه داشته باشیم و چگونه در شب جمعه همسر خود را جذب کنیم و بهترین زمان و ساعت برای برقراری رابطه جنسی کی است و شب جمعه چه کاری انجام میدهند و نزدیکی در چه شبهایی و روزهایی حرام ، مکروه و مستحب است در نم نمک.

چرا شب جمعه باید رابطه داشته باشیم؟

شبِ جمعه اصطلاحی است که برای شبِ پیش از روزِ جمعه (پنج شنبه شب) اطلاق می شود. این اصطلاح در فرهنگ ایران و زبان فارسی بسیار رایج است و دارای سابقه ای طولانی می باشد.چرا شب جمعه باید رابطه جنسی داشته باشیم؟چرا شب جمعه باید رابطه جنسی داشته باشیم؟

چرا شب جمعه باید رابطه داشته باشیم؟

چرا شب جمعه باید رابطه داشته باشیم؟

داشتن رابطه جنسی برای زن و شوهر یکی از مهمترین اتفاقات زندگی زناشویی است. در این مطلب از سایت همسرتایم به این سوال که چرا شب جمعه باید رابطه داشته باشیم و آیا داشتن رابطه در شب جمعه مزایایی دارد یا خیر می پردازیم.

در عصر حاضر که مرد و زن ها درگیر کار کردن و کسب درآمد هستند و مجبور هستند که هر روز صبح برای به دست آوردن رزق و روزی از صبح بسیار زود تلاش خود را شروع کنند ، برقراری رابطه جنسی در شب جمعه که صبح آن تعطیل است بهترین گزینه برای زوجین است.

چرا شب جمعه باید رابطه داشته باشیم؟

در ادامه به مهمترین مواردی که چرا شب جمعه باید رابطه داشته باشیم به صورت لیست وار می پردازیم :

1- تعطیل بودن روز جمعه و امکان استراحت کافی بعد از برقراری رابطه جنسی

2- امکان نظافت و به خود رسیدن قبل از شروع رابطه

3- تمیز کردن بدن بعد از رابطه جنسی به دلیل داشتن زمان کافی

4- خستگی بیش از حد برخی مردان و حتی زنان در طول هفته به علت کار کردن زیاد و لذت نبردن از رابطه در شب های دیگر

5- لذت بیشتر از رابطه جنسی به علت داشتن زمان استراحت بعد از آن

البته این نکته را در نظر داشته باشید که داشتن رابطه جنسی حداقل دو بار در هفته توصیه می شود همچنین نباید در شرایطی که مثلا زن آمادگی دخول و رابطه را ندارد ، مرد او را مجبور به رابطه جنسی در شب جمعه کند.

رابطه جنسی در زمانی که زن پریود باشد به هیچ عنوان کار درستی نیست.

نکات مهم شب جمعه برای زوجین

زن افسونگر باشید

با بازی کردن نقش زن افسونگر ، مردتان را همیشه مشتاق نگه دارید. ابری از رمز و راز در اطراف خودتان ایجاد کنید. یک درجه مشخص از رمزآلودی و اسرارآمیزی باعث می شود مردتان بیشتر و بیشتر از شما طلب کند. غیرمنتظره بودن ابزاری بسیار قدرتمند برای مجذوب نگه داشتن شوهرتان است. هیچوقت همه خودتان را به او نشان ندهید. گاهی سرکش و دست نیافتنی و گاهی قابل انعطاف و تسلیم باشید ، درعین حال معصوم و در عین حال شریر باشید. و با اینکار اشارات گیج گننده برای او بفرستید. ترکیبی از خصوصیات متضاد موجب جذاب شدن شخصیت شما می شود و این باعث می شود شوهرتان علاقه بیشتری به کشف شما پیدا کند.

همیشه خوب و مهربان نباشید

وقتی بیش از حد مهربان و مطیع باشید ، شاید آخر روز از خودتان احساس رضایت کنید اما واقعیت این است که وقتی خوبی و مهربانی بیش از اندازه شود ، ممکن است قدرت فریبندگی خود را از دست بدهید و دل او را بزنید. ممکن هم هست فکر کند تظاهر می کنید. علاوه براین ، ندرتاً پیش می آید که خوبی محض کسی را جذب کند. گاهی باید اجازه دهید سایه هایی تیره در شخصیت شما ببیند. گاهی خشن و بیرحم شوید.

جاذبه جنسی خود را تا بالاترین حد به نمایش بگذارید

جذابیت ظاهری برای مردها بی اندازه مهم است. بااینکه زن ها از مغزشان عاشق می شوند ، مردها با چشمشان عاشق می شوند. باید تا می توانید جذابیت جنسی خود را بالا نگه دارید. نباید به هیچ عنوان بعد از ازدواج از خودتان غافل شوید. به خودتان برسید ، آرایش کنید و خودتان را از نظر جسمی و فکری متناسب و پرانرژی نگه دارید.

چرا شب جمعه باید رابطه داشته باشیم؟

برای تشدید شخصیتتان از عطر استفاده کنید

عطر زنان یکی از مهمترین عوامل تحریک مردان است. از لباس ها ، کفش ها و آرایشی استفاده کنید که هم با سلیقه و شخصیت شما جور باشد هم همسرتان. اما ، دقت کنید که نباید بیش از اندازه آرایش کنید. مردها صورت های طبیعی را دوست دارند. تلاش هایی که در چند ماه اول رابطه برای جلب نظر او به کار می گرفتید را یادتان هست؟ باید به همان منوال پیش بروید.

همه این تلاش ها باعث بالا رفتن اعتمادبه نفستان هم می شود. علاوه براین ، همه ما موجوداتی اجتماعی هستیم و شدیداً تحت تاثیر سلیقه ها و خواسته های هم نوعان خود قرار می گیریم. زنانی که از نظر ظاهری جذاب ، بااعتمادبه نفس و مطبوع هستند ، برای مردان اطراف خود جذابیت زیادی دارند. این تلاش ها ، جدا از اینکه اعتمادبه نفس شما را بالا می برد ، باعث می شود شوهرتان قبل از اینکه بخواهد از زیبایی زنی دیگر تعریف کند ، به شما فکر کند. دقت کنید که باید طوری لباس بپوشید و ظاهر شوید که فقط توجه او را به خودتان جلب کنید نه مردان دیگر را.

نیازهای احساسی و عقلانی او را فراموش نکنید

در تلاش برای جلب نظر و توجه ظاهری او ، توجه به نیازهای احساسی و منطقی او را فراموش نکنید. رنگ ها ، فیلم ها ، کتاب ها و غذاهای موردعلاقه اش باید همیشه در دسترس او باشند. با هدیه دادن چیزهایی که دوست دارد او را غافلگیر کنید. دستورالعمل غذای موردعلاقه اش را پیدا کرده و برایش درست کنید و وقتی از سر کار برگشت او را مبهوت کنید. فکرش را بخوانید و خودتان را وارد روح و روانش کنید. خودتان را با علایق و روحیات او تطبیق دهید. ما بعنوان انسان بااینکه تظاهر به فروتنی می کنیم اما همه ما موجوداتی خودخواه هستیم. تا می توانید او را ناز و نوازش کنید و کاری کنید که به شما وابسته شود. وقتی توانستید وارد روح و روانش شوید ، می توانید خلع سلاحش کنید طوریکه دیگر هیچوقت نتواند از شما روی برگرداند.

به او احترام بگذارید

بااینکه به اشتباه بنظر می رسد مردان در رابطه فقط به رابطه جنسی اهمیت می دهند اما یکی از مهمترین مسائل برای آنها حفظ احترام است. کاری کنید که نه فقط از کلام شما بلکه از اعمالتان هم حس احترام شما به خود را درک کند.

اعتمادبه نفس او را تقویت کنید

مردان برخلاف ظاهرشان مثل کودکانی می مانند که نیازمند تحسین ومحبت هستند. با ارزش دادن به تصویری که از خود دارند ، اعتمادبه نفسشان را تقویت کنید. این باعث می شود رازهای دلش را با شما بگوید. مستقیم یا غیرمستقیم چیزهایی که در او دوست دارید را به زبان بیاورید. اگر روزی یک بار به او بگویید که دوستش دارید احساسی فوق العاده به او خواهید داد.

او را تشویق و تحسین کنید

او را در همه تلاش هایش تشویق کنید و بگویید که به او ایمان دارید. حتی اگر مرتکب اشتباهی شد ، به جای اینکه آن را به رویش بیاورید ، برایش آرزو کنید که دفعه بعدی موفق شود. برای اینکه تلاش می کند تحسینش کنید. اگر خواست عصبانیتش را سر شما خالی کند ، بگذارید اینکار را بکند. به او نشان دهید که روی شما سلطه و قدرت دارد ، این باعث می شود احساس امنیت و آرامش کند. کاری کنید که احساس کند همیشه پشتش هستید. حتی اگر اختلاف عمده ای با هم داشتید ، هیچوقت از کلمات خشونت آمیز استفاده نکنید زیرا رابطه تان را تخریب خواهد کرد.

حساس باشید

در رختخواب نسبت به او حساس باشید. مردها درمورد رابطه جنسی حساسیت فوق العاده ای دارند. اینکه احساس کنند که نمی توانند شریک جنسیشان را ارضا کنند واقعاً برایشان ناامیدکننده است. عملکرد او را تحسین کنید و به او بگویید در رابطه جنسیتان احساس فوق العاده ای به شما می دهد. این روحیه او را تقویت کرده و باعث می شود هربار بهتر باشد.

بگذارید آزمایش کند

برای اغوا کردن او لباس زیرها و لباس خوابهای تحریک آمیز بخرید و خواهید دید که توان مقاومت دربرابر شما را نخواهد داشت. اگر خواست چیزی را آزمایش کند ، بگذارید بکند. اگر از چیزی خوشتان نیامد ، با اشاراتی ظریف آن را به او بفهمانید و ضمن تحسین سایر عملکردهای او ، به او بگویید که چطور می تواند آن حرکتش را بهتر کند.

داوطلب باشید

نباید انتظار داشته باشید که همیشه او برای نزدیکی داوطلب باشد. هیچ اشکالی ندارد که گاهی شما پا پیش بگذارید. این باعث می شود تصور کند او را می خواهید. اما به خاطر داشته باشید که در اشتیاق خود در رختخواب اغراق نکنید. شور و اشتیاق بیش از اندازه هم برای آنها جذاب نیست. طبیعی رفتار کنید.مردها با گذشت زمان در رابطه تکامل می یابند. با درک و صبر با آنها رفتار کنید و در همه جهات با آنها همکاری کنید و مطمئن باشید که پاداش آن را دریافت خواهید کرد.

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
60%

نظر دادن