اکثر خانم ها ، عاشق مردانی می شوند که اهل ورزش می باشند و به سلامت جسمی خود اهمیت می دهند . این مردان اهل ورزش از نظر خانم ها جذاب و دوست داشتنی هستند.

چگونه مرد ایده ال خود را بشناسیم؟

مرد واقعی همان مردی است که وقتی دیگران به او نگاه می کنند ، انگیزه می گیرند و خیلی وقت ها هم نگاهشان با کمی حسادت همراه است. او همان مردی است که خانم ها به دنبالش هستند. این مرد بدون اینکه بخواهد ، در هر جمعی مرکز توجه است اما از نظر خانم ها مرد واقعی چه ویژگی هایی دارد؟خصوصیات مرد ایده آل برای ازدواج از نگاه زنانخصوصیات مرد ایده آل برای ازدواج از نگاه زنان

ویژگی های مرد ایده آل از نظر خانم ها

مردی که زیاد ورزش کند

اکثر خانم ها ، عاشق مردانی می شوند که اهل ورزش می باشند و به سلامت جسمی خود اهمیت می دهند . این مردان اهل ورزش از نظر خانم ها جذاب و دوست داشتنی هستند.

قد بلند داشته باشد

خانم ها عاشق مردان قد بلند هستند و ترجیح می دهند قد مرد زندگی شان از خودشان بلندتر باشد.آنها مردانی که کاملا صاف می ایستند و شانه ها را بالا برده تا کشیده تر به نظر برسند ، را دوست دارند.

خصوصیات مرد ایده ال از نظر زنان

مردی از نظر جنسی نیرومند باشد

خانم ها معتقدند یک مرد ایده آل توانایی جنسی بالایی دارد و از نظر جنسی نیرومند است و این مرد می تواند برای او شریک جنسی خوبی باشد . برخلاف آنچه به نظر می رسد خانم ها به توانایی جنسی نیز در ازدواج فکر می کنند و برای داشتن یک ازدواج موفق ترجیح می دهند با مردی ازدواج نمایند که از این نظر قدرتمند باشد.

مثبت نگر باشد

خانم ها مردی را می پسندند که در مواقع استرس زا زندگی ، نگرش مثبت خود را حفظ کرده و بتواند خود را کنترل کند . مردی که مانند ستون پشت او باشد و به مشکلات لبخند زده و به سمت جلو حرکت کند.

کم رو باشد

زنان همیشه جذب مردانی می شوند که صدای رسا و محکمی داشته باشند اما در عین حال دوست ندارند همسر آینده شان در همه مجالس توجه ها را به خود جلب کند و دوست دارند او گاهی تنها شنونده یا بیننده باشد.

شوخ طبع باشد

خانم ها عاشق مردان شوخ طبعی هستند که همیشه خنده به لب دارند . آنها مرد های بسیار جدی و بد اخلاق را دوست ندارند اما آنها از مردانی که جا و مکان شوخی کردن را نمی دانند بی زارند بلکعه عاشق کسانی هستند که در عین شوخ طبعی متانت خود را حفظ کنند.

شوخ طبعی از خصوصیات مرد ایده آل برای ازدواج

معاش آنان را تامین کند

مردی که بتواند یک زندگی موفق برای همسر خود بسازد و از پس مخارج خانواده خود بر آید ، از نظر خانم ها مردی ایده آل است . اگر این مرد به جز تامین نیاز خانواده ، درآمدش از هزینه هایش بیشتر باشد و یک حساب بانکی عالی هم داشته باشد ، از نظر خانم ها از دیگر مردان بهتر است.

تناسب اندام داشته باشد

خانم ها ، آقایانی که به تناسب اندامشان توجه می کنند و چربی اضافه ندارند را مردی ایده آل می دانند.

عضله ای باشد

شاید شنیده باشید که خانم ها عاشق آقایانی هستند که سیکس پک دارند . بله درست است زیرا بسیاری از زنان ، نیاز دارند که حس امنیت و اطمینان داشته باشند پس عاشق مردانی که قوی و محافظت کننده به نظر میرسند ، خواهند شد . پس اگر می خواهید ، خانمی را عاشق خود کنید به اندام خود اهمیت دهید و سینه ای عضلانی و بازوهای بزرگ داشته باشید.

خرید کردن را دوست داشته باشد

بیشتر خانم ها ، مردی را دوست دارند که برای آنها وقت بگذارد و با آنها به خرید رود و نظر خود را هنگام خرید عنوان کند چرا که زنان ترجیح می دهند با شوهرشان به خرید بروند.

زنان چه مردانی را بیشتر دوست دارند

کار مناسب و تحصیلات عالیه داشته باشد

مردانی از نظر خانم ها ایده آل هستند که دارای تحصیلات بالا و کار مناسب باشند . داشتن تحصیلات و شغل سبب افزایش درآمد فرد خواهد شد . همچنین کار جوهر مرد است و مرد بیکار از نظر خانم ها ، به درد زندگی مشترک نمی خورد.

استعداد فنی - تکنیکی داشته باشد

اکثر زنان آقایانی را دوست دارند که دارای مهارت ویژه ای بوده و استعداد فنی - تکنیکی داشته باشد.

شریف و انسان دوست باشد

شرافت و انسان دوستی از ویژگی های مهمی هستند که خانم ها به آن اهمیت می دهند و دوست دارند همسرشان از این دو ویژگی مطلوب برخوردار باشند.

به فکر همسرش باشد

چنانچه پیش از این هم در نم نمک عنوان کرده بودیم خانم ها مردی را ایده آل می دانند که اوقات خود را با آنها بگذراند و پایه تفریح باشد . آنها دوست دارند اولویت اول زندگی همسرشان باشند و برای او مانند یک دوست باشند . از نظر خانم ها یک مرد واقعی باید از هر نظر به فکر همسرش باشد و به او خدمت کند.

معیار زنان برای انتخاب همسر

برای او هدیه بخرد

برخی از زنان ، مردی را دوست دارند که رویایی باشد و آنها را بدون مناسبت و یا در مناسبت های مختلف سورپرایز کند و برایشان هدیه های هر چند کوچک بخرد اما متاسفانه برخی از آقایان اهمیتی به هدیه خریدن نمی دهند زیرا نمی دانند هدیه خریدن آنها سبب ایجاد حس عاشقانه در خانم ها می شود.

بچه دوست باشد

زنان معتقدند که مرد واقعی باید بچه دوست باشد و به بچه دار شدن علاقه داشته باشد و اگر دارای فرزند شد ، او را دوست بدارد و به خوبی پرورش دهد و در امر تعلیم و تربیت او کوشا باشد. از نظر خانم ها یک مرد واقعی یک پدر واقعی هم می باشد.

در کارهای خانه به زنش کمک کند

یک مرد واقعی باید در کارهای خانه به همسرش کمک کند و اوقاتی که همسرش به هر دلیلی کسل و خسته بود ، او را در انجام کارهای خانه یاری رساند . یک مرد خوب از نظر خانم ها ، کار خانه را تنها مختص زنان نمی داند و در هر فرصت به همسر خود کمک می کند.

همسرش را دوست بدارد

از نظر خانم ها ، مردی ایده آل است که همسرش را دوست بدارد و حتی در صورت بچه دار شدن ، اول همسرش و بعد فرزندانش را دوست بدارد.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.