ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، هیکل مورد علاقه مردان و هیکل مورد علاقه پسران و مردان چه پاهایی را دوست دارند و 10 نقص زنانه که مردان دوست دارند و هیکل مورد علاقه آقایان و ظاهر مورد علاقه مردان و تشخیص فرم هیکل مردان و علت علاقه مردان به بدن زنان و مرد از کدام قسمت بدن زن خوشش میاد عکس در نم نمک.

مردان چه زنان و دختران با چه هیکلی را دوست دارند؟

در پاسخ به این سوال که مردان چه اندامی را دوست دارند اصلا جای تعجب نیست که زنان در جامعه براساس طرز لباس پوشیدن ، رفتار کردن و به ویژه فرم بدن شان به طور ناعادلانه ای مورد قضاوت قرار می گیرند.هیکل مورد علاقه مردان چیست؟هیکل مورد علاقه مردان چیست؟

بیشتر برنامه های رژیم غذایی زنان را مخاطب قرار می دهند و مجلات و وبلاگ های بی شماری وجود دارد که به زنان می گویند چنان چه لاغر نیستند ، به بهترین شکل خود به نظر نمی رسند و اساسا به چشم مردان جذاب تلقی نمی شوند.

اما آیا در واقع نظر مردان همین است؟ آن ها واقعا چطور فکر می کنند؟

آیا این موضوع بر کیفیت رابطه جنسی آنها تاثیر میگذارد؟

در این جا ، محققان سرتاسر دنیا یافتن پاسخ این سوالات را ماموریت خود قرار داده اند.

هیکل مورد علاقه مردان

مردان از چه هیکلی خوششان میاد براساس شواهد علمی

1. مطالعه درباره مردان چه نوع شکل بدنی خوششان میاد

مطالعه ای توسط دکتر لوبک ونهالت و گروه او انجام شد که مشخص کردند مردان چه نوع شکل بدنی را بیش از همه ترجیح می دهند ، و نتایج آنقدر که تصور می کنید ، تکان دهنده نیست. اگرچه باید بگویم بهتر است که از خود مردان بپرسید ، سپس فرض کنید آنها چه چیزی را دوست دارند.

2. طبق عکس ها ، مردان از چه هیکلی خوششان میاد

دکتر ونهالت به شرکت کننده گان خود که مردانی از سرتاسر جهان بودند ، مجموعه ای از تصاویر زنان با اشکال مختلف بدن را ارائه داد تا به آنها نگاه کرده و زنان را از جذاب ترین تا آنهایی که از نظرشان کمتر از همه جذابیت دارند ، ارزیابی کنند. در مجموع 21 عکس وجود داشت.

هیکل مورد علاقه مردان

3. رتبه بندی جذابیت

در روزنامه عصر اکسپرس بریتانیا گزارش شده است که دکتر ونهالت می گوید : «ما از اشخاص خواستیم که تا عکس های مختلف با سطح چربی بدن متفاوت را به منظور جذابیت ، در چهار گروه آفریقایی ، سه گروه آسیایی و سه گروه اروپایی ارزیابی کنند». و فکر می کنید مردان چه گفتند؟

4. چرا مردان زنان لاغر دوست دارند

با کمال تعجب ، اکثریت شرکت کنندگان زنان لاغرتر را ترجیح می دادند و آنها را از بین زنان دیگر جذاب تر دسته بندی کردند. بر اساس وبسایت Spring.org، زنانی که کمترین شاخص حجم بدنی را داشتند (BMI) و از وزن کمتری برخوردار بودند. این لزوما تعجب آور نیست ، اما قطعاً مایوس کننده است.

هیکل مورد علاقه مردان

5. پیش بینی ها ، ویژگی های جذابیت جسمی زنان چیست؟

بر اساس گزارشی در عصر اکسپرس ، دکتر ونهالت گفت : «در تمام گروه ها ، اشخاص ، لاغرترین عکس زنان را ترجیح دادند ، که اصلا با الگوهایی که از آنها برای جذابیت استفاده می کردیم ، مطابقت ندارند». فرض می کنیم که مردان ، زنی در حد متوسط (نه لاغر و نه چاق) را دوست دارند ، شاید شکل یک ساعت شنی باشد.

6. سیر تکاملی

اما دلیل اینکه چرا مردان ، زنان لاغر را ترجیح می دهند شاید این نباشد که شما فکر می کنید. دکتر ونهالت توضیح می دهد که همه آن مربوط به تکامل است و اینکه معمولا زنان لاغرتر ، جوان تر و سالم تر هستند.

هیکل مورد علاقه مردان

7. درک

بر اساس گزارشی در عصر اکسپرس ، دکتر ونهالت گفت : «اگرچه اکثر مردم شگفت زده نخواهند شد که ظرافت شدید به عنوان جذاب ترین نوع بدن تصور می شود- از آنجا که این امر به شدت در رسانه ها ، فرهنگ و مد غالب است- اما ، پیشرفت مهم این است که ما اکنون یک درک تکاملی از علت این موضوع داریم». اما حالا که آنها مطلع شدند ، با این اطلاعات چه کاری انجام خواهد شد؟

8. بقا

تناسب اندام داشتن همچنین نه تنها با داشتن توانایی باروری همراه است ، بلکه دانش بقا نیز هست. این توضیح می دهد که چرا هر زنی که در این مطالعه شاخص حجم بدنی بالاتری داشته ، در رتبه بندی در جای پایین تری قرار گرفته است. محققی دیگر با نام جان اسپایکمن توضیح می دهد که آنها این تحقیق را به عنوان روشی انجام دادند تا دریابند چرا افراد خاصی را جذاب می بینیم.

9. تناسب اندام

به گزارش وبسایت Spring.org ، اسپاکمن گفته است : «تناسب اندام از لحاظ تکامل شامل دو چیز است : بقا و توانایی باروری. آنچه که ما می خواستیم تحقیق کنیم ، این ایده بود که وقتی به کسی نگاه می کنیم و فکر می کنیم که آنها از نظر فیزیکی جذاب هستند ، آیا ما واقعا این ارزیابی را بر اساس درک سفت و سخت تکاملی از پتانسیل بقا در آینده و توانایی باروری انجام می دهیم؟»

هیکل مورد علاقه مردان

10. فرهنگ های مختلف

با این حال محققان خاطرنشان می کنند که فرهنگ های مختلف می توانند شکل بدن زن را متفاوت ارزیابی کنند که بر آنچه که آنها «جذاب» می دانند ، تاثیر می گذارد. در همان مطالعه ، محققان دریافتند که زنان ، مردانی را ترجیح می دهند که شانه پهن و کمر باریک دارند. آیا این مساله برای شما تعجب آور است؟

11. مطالعات دیگر

اگرچه این مطالعه خاص ادعا می کرد که مردان ، زنان لاغرتر را دوست دارند ، اما مطالعه دیگری در سال 2011 انجام شد که نتایج متفاوتی داشت. این مطالعه نشان داد که مردان بیشتر جذب زنانی با شکل ساعت شنی- کمر باریک اما باسن بزرگ- می شوند. اکنون این موضوع برای ما کمی منطقی تر به نظر می رسد.

12. مشخصات ظاهری

وبسایت پزشکی روز گزارش می کند : آنها همچنین دریافتند که مردان ، زنانی با کمر بزرگ تر را ترجیح می دهند و احساس کردند که این ویژگی بسیار مهم تر از ویژگی های ظاهری صورت زن یا میزان بزرگ بودن سینه زن است. ما فکر می کنیم یک شکل ساعت شنی از نظر برخی مردان ، از دیدگاه تکاملی ، بدان معنی است که آن زن می تواند کاندیدای خوبی برای داشتن فرزند با آنها باشد.

13. منحصر به فرد

به خاطر داشته باشید که این یافته ها بدان معنا نیست که زنان با هر شکل دیگری جذاب نیستند. بدن زنان در شکل ها و اندازه های متفاوت هستند و هر کدام دارای کیفیت های مختلفی هستند که آنها را به روش های خاص خود منحصر به فرد و زیبا می کند. بنابراین ، اجازه دهید در مورد آنچه مردان جذاب می دانند ، استرس نداشته باشیم و بر روی آنچه که ما درباره خود دوست داریم ، تمرکز کنیم.

هیکل مورد علاقه مردان

14. رسانه ها

فرهنگ رسانه ای نیز تاثیر بسیار زیادی در نظر ما درباره اینکه ما چه افرادی را زیبا می بینیم ، دارند. خوشبختانه ، مبارزات مثبتی در ارتباط با اندام بدن با رسانه ها شروع شده است که امیدوار هستند این مساله را تغییر دهند.

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(4 رای)
60%

نظر دادن