ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، خصوصیات افراد خنگ و ویژگی افراد احمق و نادان و نشانه های خنگ بودن نی نی سایت و کند ذهن و قیافه افراد خنگ و چرا افراد باهوش تنها هستند و تست خنگ بودن و قیافه افراد مونگول و شاسکول و اسکول و آی کیو افراد باهوش و عشق در افراد باهوش و چرا افراد باهوش فراموش کارند و هفت ویژگی افراد باهوش و افراد خنگ موفق در نم نمک.

خصوصیات افراد خنگ ، احمق و کند ذهن و قیافه آن ها

خنگی ، کودنی و حماقت فقدان هوش ، درک ، عقل یا زیرکی است. ممکن است ذاتی ، فرضی یا واکنشی باشد. شخصیت های احمق و خنگ اغلب برای کمدی در داستان های تخیلی استفاده می شوند. والتر بی پیتکین حماقت را "شیطانی" نامید ، اما ویلیام بلیک و کارل یونگ معتقد بودند که حماقت می تواند مادر خرد باشد.خصوصیات و قیافه افراد خنگ ، احمق و کند ذهن + تشخیصخصوصیات و قیافه افراد خنگ ، احمق و کند ذهن + تشخیص

ویژگی افراد خنگ

ویژگی افراد خنگ

حماقت عبارت است از کیفیت یا حالت احمق بودن ، یا عمل یا ایده ای که ویژگی های احمق بودن را به نمایش می گذارد. در مطالعه شخصیتی "مرد احمق" منسوب به فیلسوف یونانی تئوفراستوس (حدود 371 - حدود 287 پیش از میلاد) ، حماقت به عنوان "کندی ذهنی در گفتار یا عمل" تعریف شده است. واژه انگلیسی امروزی "احمق" دارای طیف وسیعی از کاربردهاست ، از جمله کند بودن ذهن (نشان دهنده فقدان هوش ، مراقبت یا دلیل) ، کسل کننده بودن احساس یا احساس (کج خلقی ، بی معنی ، بی حساسیت) ، یا عدم علاقه یا نکته (آزاردهنده ، خشم آور) این می تواند به معنای فقدان توانایی مادرزادی برای استدلال باشد ، یا حالت موقت گیجی یا کند فکر بودن.

تصویری نمادین از یک فرد خنگ بر روی یک مجله

تصویری نمادین از یک فرد خنگ بر روی یک مجله

در درک حماقت ، جیمز اف ولز حماقت را اینگونه تعریف می کند : "این اصطلاح ممکن است برای تعیین ذهنیتی استفاده شود که آگاهانه ، عمدی و ناسازگار تلقی می شود." ولز حماقت را از جهل تشخیص می دهد. حماقت به این معناست که باید بدانید آنها به بدترین منافع خود عمل می کنند ، زیرا این باید یک انتخاب باشد ، نه یک اقدام اجباری یا حادثه. سرانجام ، نیاز است که فعالیت ناسازگار باشد ، زیرا به نفع بازیگر است و به طور خاص برای جلوگیری از تطابق با داده های جدید یا شرایط موجود انجام می شود.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(29 رای)
53.2%

نظر دادن