ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

آیا شما سابقه مراجعه به دکتر روانشناس را داشته اید؟ روانشناس مجربی را در کرج می شناسید؟ تعریف شما از وظایف و خدمات این دسته از پزشکان چیست؟

بهترین روانشناسان زن در کرج

آیا شما سابقه مراجعه به دکتر روانشناس را داشته اید؟ روانشناس مجربی را در کرج می شناسید؟ تعریف شما از وظایف و خدمات این دسته از پزشکان چیست؟بهترین روانشناسان زن در کرجبهترین روانشناسان زن در کرج

بهترین روانشناسان زن در کرج

روانشناسان ، فعالانی هستند که در طیفی از موضوعات مرتبط با احساسات ، نحوه تفکر ، تصمیم گیری و حل اختلالات روحی ، تجربه های خود را با دیگران به اشتراک می گذارند. تعریف دیگری که می توان از این رشته تخصصی داشت ، شامل مطالعه رفتار ، افکار ، هیجانات ، رشد و شخصیت انسان می شود.

برای اینکه درک بهتری از این گرایش تحصیلی قدیمی اما همچنان کاربردی داشته باشید و با بهترین روانشناسان کرج آشنایی یابید ، شما را دعوت به مطالعه این مقاله می کنیم.

حوزه های مختلف روانشناسی را بشناسید

بهترین روانشناسان زن در کرج

پیش از معرفی بهترین دکتر روانشناس زن در کرج اجازه دهید یک مقدمه چینی کوتاه و مفیدی داشته باشیم راجع به اینکه روانشناسی دارای زیرمجموعه های متعددی است که هریک از آنها بر مطالعه رفتارهای خاصی از انسان ها تمرکز دارند.

با اینکه هدف مشترک همه آنها به نوعی بهبود سطح کیفیت زندگی است اما در ادامه با تفاوت های جزئی شان در تعاریفی که برایتان آورده ایم ، آشنا می شوید.

 • روانشناسی زیستی : مطالعه تاثیرات بیولوژی بر عملکرد ذهن و رفتار انسان
 • روانشناسی مرضی : تاکید بر اختلالات روانی و رفتارهای غیرعادی انسان ها
 • روانشناسی شناختی : سنجش فرایندهای فکری انسان مانند حافظه ، ادراک ، توجه ، حل مسئله و یادگیری
 • روانشناسی بالینی : تشخیص ، ارزیابی و درمان ناهنجاری های روانی
 • روانشناسی رشد : پیشرفت و توسعه انسان در زمینه قابلیت های اخلاقی و اجتماعی
 • روانشناسی شخصیت : بررسی ابعاد شخصیتی انسان مانند نحوه تفکر ، احساس و رفتار
 • روانشناسی اجتماعی : مطالعه رفتارهای جمعی و تاثیر اجتماع بر ویژگی های شخصیتی انسان

بهترین دکتر روانشناس در کرج را بشناسید و دغدغه های خود را به او بسپارید

احتمالا پیش آمده که در زندگی شخصی ، روابط یا کسب وکار خود با مشکلاتی مواجه شده اید که راهکاری برای حل آنها نداشتید و نمی دانستید که باید به چه کسی رجوع کنید.

درواقع شما به دنبال روانشناسی هستید که اطلاعات به روزی داشته باشد و بتواند با مشاوره حرفه ای خود تاثیر مثبتی بر نگرش تان بر جای گذارد. پس اگر برای حل تعارضات خود به دنبال روانشناس خوبی هستید ، می توانید از طریق وبسایت دکترتو اقدام کنید.

ما در ادامه چند تن از بهترین دکتر روانشناس کرج را معرفی کرده ایم که شما علاوه بر تعیین وقت حضوری ، می توانید از مشاوره آنلاین یا تلفنی آنها نیز بهره مند شوید.

دکتر زهره برزگر

دکتر برزگر با داشتن مدرک دکترای روانشناسی ، آماده خدمت رسانی به مراجعه کنندگان در حوزه های مشاوره فردی ، مشاوره خانواده ، زوج درمانـی ، درمان استرس و افسردگـی و رویکردهای شناختی رفتاری هستند.

مطب این بانوی جوان در کرج ، طالقانی شمالی ، به سمت آزادگان ، نرسیده به برج یادمان ، نبش خیابان بخش داری ، ساختمان سفید ، واحد 6 و کلینیک الفبای زندگی قرار دارد.

دکتر سیده فرسیما حسینیان

خدمات ایشان به حل تعارضات زناشویی ، مشاوره پیش از ازدواج ، درمان بیش فعالـی ، اختلالات روانی و مشاوره های فردی ختم می شود.

مطب این دکتر روانشناس در کرج ، چهار راه طالقانی به سمت میدان شهدا(خیابان بهشتی) ، برج شاه کرم ، طبقه 12 و واحد 1201 قرار دارد.

دکتر عسل پورزمانی

این پزشک با اخذ دکترای روانشناسی ، در زمینه مشاوره خانواده ، مشاوره قبل ازدواج ، شکست های عاطفی در روابط ، زوج درمانـی ، وابستگی شدید به افراد ، ناتوانی در عشق ورزی و درمان مشکلات شخصیتی کودکان ، خدمت رسانی می کند.

مطب این پزشک در کرج ، شمال چهارراه طالقانی ، جنب کتاب فروشی بهمن ، کوچه نسیم ، ساختمان زرین ، طبقه 4، واحد 10 و مرکز مشاوره تبسم قرار دارد.

دکتر فاطمه صادقیان

ایشان با اخذ مدرک تخصصی نوروتراپی ، در درمان اختلالات روانی ، مدیریت استرس ، حل تعارضات ازدواج و نوسانات خلقی فعالیت دارد.

مطب این دکتر روانشناس در کرج ، چهار راه طالقانی ، به سمت میدان شهدا ، برج ارم ، طبقه 3 و واحد 11 قرار دارد.

دکتر نادیا کیان

ایشان دارای کارشناس ارشد روانشناسی هستند که خدمات خود را در حل مسائلی همچون آموزش مهارت های زندگی ، سکس درمانی ، رابطه جنسـی دردناک ، مدیریت استرس ، بهداشت روانی و مهارت های ارتباطی ارائه می دهد.

مطب این پزشک در کرج ، چهارراه طالقانی جنوبی ، بعد از بانک کشاورزی ، نبش کوچه شهید عابدینی ، ساختمان آسمان ، طبقه چهارم و واحد 7 قرار دارد.

دکتر ثنا احمدی

ایشان کارشناس روانشناسی بالینی هستند که در درمان اختلالات جنسی ، بهبود روابط زوجین ، مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره طلاق تخصص ، تخصص دارند.

مطب این روانشناس متبحر در کرج ، بلوار طالقانی شمالی ، انتهای کوچه نسیم ، روبروی رادیولـوژی بهار ، پلاک 499، مرکز مشاوره ارمغان بهار واقع است.

دکتر سمیه باستین

ایشان با داشتن مدرک دکترای روانشناسی ، درمانگر اختلالات فردی ، مشکلات زوجی ، مشکلات خانواده ، نوروتراپیست و روان سنج تست های شخصیتی هستند

مطب این دکتر روانشناس در کرج ، خیابان شهید بهشتی ، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی ، برج پزشکان آرین ، طبقه 12، واحد 34 قرار دارد.

معیارهایی که قبل و هنگام مراجعه به دکتر روانشناس باید در نظر بگیرید

بهترین روانشناسان زن در کرج

برای خیلی از افراد پیش آمده که هنگام مراجعه به روانشناس ، تمرکز خود را از دست می دهند و دچار این سردرگمی می شوند که رشته بحث را از کجا دست بگیرند و چه اطلاعاتی بدهند. ما در این بخش به شما کمک می کنیم تا از استرس های خود بکاهید و بدانید که هنگام مراجعه باید چه مواردی را با دکتر خود در میان بگذارید.

به این منظور راهکارهای ما را در لیست زیر بخوانید :

 • قبل از مراجعه ، مشخص کنید که دقیقا برای حل چه مسئله ای به روانشناس نیاز دارید.
 • اطلاعات جامعی از شرایط جسمی و روحی ، داروهایی که مصرف می کنید و سابقه بیماری خود به روانشناس ارائه دهید تا با دید وسیع تری به حل مشکل شما بپردازد.
 • محرک های استرس زا در زندگی تان را مشخص کنید و آن را در جلسات مشاوره با دکتر در میان بگذارید.
 • از بیان جزئیات و نقاط تاریک زندگی تان واهمه ای نداشته باشید. با پنهان کردن این موارد فقط وقت ، انرژی و پول تان را هدر داده اید بدون اینکه نتیجه ای بگیرید.
 • حتی از تغییرات جسمی خود مانند بی اشتهایـی ، اختلال در خواب و کسل بودن صحبت کنید.

جمع بندی

در گذشته مراجعه به دکتر روانشناس ، تنها در شرایطی انجام می شد که یک فرد از مشکلات روحی و روانی رنج ببرد اما امروزه خدمات مشاوره توسط این افراد برای بهبود سطح کیفیت زندگی و افزایش سلامت روان به شکل گسترده ای انجام می شود.

درحقیقت زندگی در دنیای امروز ، به ویژه شهرهای بزرگ و مدرن با دغدغه ها و مشکلات متفاوت ، تندرستی روانی افراد را در معرض مخاطره های بسیاری قرار داده است. تنش ، اضطراب ، افسردگـی و وسواس فکـری فقط نمونه های شایع اختلالاتی هستند که خیلی از ما با آنها سروکله می زنیم.

اینجاست که اهمیت وجود پزشکان روانشناس مشخص می شود. خوشبختانه در عصر حاضر تابوی مراجعه به روانشناس شکسته شده و تصور افراد از این عملکرد به معنی روانی و دیوانه بودن نیست.

گذشته از این مسائل اگر می خواهید تجربه مراجعه به روانشناس را داشته باشید و در جهت ارتقا و توسعه کیفیت زندگی خود گامی بردارید ، به سایت دکترتو مراجعه کرده و در هر شهری که هستید ، به راحتی به پزشک مد نظر خود دست یابید و از تخصص بالای آنها در جهت درمان بهره مند شوید.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
100%

نظر دادن

1 نظر

 • الناز میری یکشنبه, 02 مهر 1402 14:05 توسط الناز میری

  مرسی از راهنمایی هاشون دکتر مهربونی بودن خوب به حرف هام گوش دادن و راهنماییم کردن