ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

چه کسانی چشم سوم دارند و تجربه کسانی که چشم سوم دارند و چه کسانی چشم سوم دارند نی نی سایت و تست باز بودن چشم سوم و چشم سوم در قران و چشم سوم چه قدرت هایی دارد و ذکر برای باز شدن چشم سوم و علائم باز شدن چشم سوم و فیلم باز شدن چشم سوم در نم نمک.

چه کسانی چشم سوم دارند؟

در آیین هندو به مراکز انرژی درحال چرخش بدن ، چاکرا گفته می شود . در زبان سانسکریت ، چاکرا به معنای چرخ می باشد . بعبارتی این چاکراها شریان های حیاتی بدن هستند . جالب است بدانید که گیاهان هم دارای چاکرا هستند . در حقیقت هرموجود زنده ای در ساختمان بدنی خود چاکرا یا شاکرا دارد .چه کسانی چشم سوم دارند؟چه کسانی چشم سوم دارند؟

چه کسانی چشم سوم دارند؟

بطور کلی 7 چاکرا در ساختار بدنی انسان ها دیده می شود . این چاکراها در راستای مغز و نخاع قرار دارند . هریک از این چاکراها با یکی از 7 غده بدن و مجموعه ای از اعصاب مرتبط هستند . در اینجا به مجموعه ای از اعصاب شبکه گفته می شود . این چاکرا ها عبارتند از :

  1. چاکرای ریشه
  2. چاکرای جنسی
  3. چاکرای خورشیدی
  4. چاکرای قلب
  5. چاکرای گلو
  6. چاکرای چشم سوم
  7. چاکرای تاجی

چاکراهای 1 و 7 یک قسمت دارند . چاکراهای 2 تا 6 هرکدام ، دارای 2 قسمت می باشند . بگونه ای یک قسمت آن در جلوی بدن قراردارد . و یک قسمت دیگر در پشت بدن قرار می گیرد .

چه کسانی چشم سوم دارند؟

چاکرای ششم (آجنا)

در آیین هندو ، این چاکرا نشان دهنده ذهن ناخودآگاه می باشد . چاکرای ششم ارتباط مستقیمی با برهمن دارد . بعضی از روانشناسان معتقدند که چشم سوم ، توانایی دیدن آینده را دارد . همچنین این گروه بر این باورهستند که چاکرای ششم به بینش انسان ها متصل می باشد . و انسان ها را قادرمی سازد تا با دنیا ارتباط داشته باشند . چاکرای ششم به انسان ها کمک می کند تا از گذشته و آینده پیام دریافت کنند .

چاکرای ششم یا چاکرای چشم سوم ، شناخته ترین و مورد توجه ترین چاکرای بدن انسان می باشد . همچنین این چاکرا ، جزو مهم ترین چاکرای بدن انسان می باشد .

همانطورکه گفتیم ، چشم سوم دارای دو قیف انرژی می باشد . درهریک از این قیف ها ، دو قیف انرژی وجود دارد . وقتی این قیف ها درکنار هم قرار می گیرند ، یک گل نیلوفر تشکیل می دهند . میتوان اینطور نتیجه گرفت که گل نیلوفر ، نماد چاکرای ششم می باشد . گلبرگ های فرعی آن نماد 4 چاکرا فرعی می باشد . جالب است بدانید که در ادبیات عرفانی نیز از چشم سوم ، با نام گل نیلوفر یادشده است .

جایگاه چاکرای ششم

چاکرای ششم با غده هیپوفیز صنوبری درارتباط می باشد . صورت ، چشم ، گوش و بینی عضوهای وابسته به این چاکرا هستند .

بین دو ابروی انسان (به پهنای یک بندانگشت بالای پل بینی و جلوی سر) بخش جلویی فعالیت چشم سوم می باشد . رنگ نیلی یا بنفش آگاهی انسان را افزایش می دهد . این رنگ برای زنده کردن خاطرات فراموش شده ، کمک شایانی می کند . و رنگ مربوط به چاکرای ششم یا چشم سوم ، نیلی یا بنفش می باشد .

چه کسانی چشم سوم دارند؟

چشم سوم چگونه کار می کند؟

دوراندیشی تان افزایش پیدا می کند !

در بعضی افراد چشم سوم باز می باشد . چشم سوم آنها را قادر می سازد تا اتفاقات اطراف خود را بصورت متفاوتی درک کنند . چاکرای ششم کمک می کند تا چیزهایی را ببینید که ماهیت فیزیکی ندارند . این دسته از افراد مشکلات را از فاصله دورتری حس می کنند . از تجربیاتشان حداکثر بهره را می برند .

نیاز دارید تا تغییر بکنید

شما از درون ، نیاز خود به تغییر را حس می کنید . نمی توانید دلیل این موضوع را تشخیص بدهید . ممکن است این تغییر ناگهانی و یا تدریجی در شما ایجاد شود . ممکن است از آهنگ هایی که درگذشته می پسندیدید دیگر خوشتان نیاید . یا از رنگ هایی در لباس تان بکار ببرید که قبلا دوست نداشته اید . همه این مثال ها احتمالی است . و کنترل آنها از دست شما خارج می باشد .

سردرد های شما بیشتر می شود

در سر شما فشارها بیشتر می شود . این فشار بیشتر از فشاری است که شما میان دو ابرویتان احساس می کنید . لازم است این نکته را بدانیدکه چشم سوم برای کسانی که تابحال آن را تجربه نکردند ، کار آسانی نیست . برای کم کردن سردردتان می توانید در هوای آزاد ، قدم بزنید . این قدم ردن به شما کمک شایانی درجهت کاهش سردردهایتان می کند .

نسبت به نور حساسیت بیشتری پیدا می کنید

هرفردی نسبت به نورخورشید حساسیت دارد . دربعضی افراد مقدار این حساسیت متفاوت می باشد .

اما وقتی چشم سوم داشته باشید توانایی دیدن رنگ ها در شما به مراتب بیشتراز افرادی خواهدبود که چشم سوم ندارند . علاوه براین ، درک نور و رنگ ها افزایش خواهندیافت . چنانکه گفته شده این افراد می توانند پشت ابرها را ببینند .

این موضوع جدید نیست و در کتب قدیمی بحث های مفصل و زیادی در این رابطه شده است .

می توانید ذهن انسان ها را بخوانید !

چشم سوم ، شما را قادرم ی سازد تا ذهن دیگر افراد را بخوانید .

شما می توانید مطلع شوید که آنها درمورد شما و همسرتان چگونه فکر می کنند . متوجه خواهیدشد که همسرتان به شما دروغ می گوید یا نه . می توانید بفهمید که بچه های شما به چه موضوعی فکر می کنند .

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن