ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

آیا کارآموز وکالت میتواند پرونده بگیرد و نمونه مهر کارآموز وکالت مرکز وکلا و حق الوکاله کارآموز وکالت و آیا کارآموز وکالت میتواند پرونده طلاق بگیرد و سقف دعاوی مالی برای کاراموزان وکالت مرکز وکلا و حدود اختیارات کارآموز وکالت و حدود صلاحیت کارآموزان وکالت مرکز وکلا و شکایت از کارآموز وکالت و پرونده طلاق کارآموز وکالت در نم نمک.

افزایش صلاحیت کارآموزان وکالت مرکز وکلا ، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه در امور کیفری

مرکز وکلا ، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه در سل 1400 از افزایش صلاحیت کارآموزان این مرکز در امور کیفری خبر داد.آیا کارآموز وکالت میتواند پرونده بگیرد؟آیا کارآموز وکالت میتواند پرونده بگیرد؟

صلاحیت کارآموز وکالت

طبق این اطلاعیه کارآموزان و وکلای پایه دو این مرکز ، امکان پذیرفتن وکالت در پرونده های کیفری موضوع جرائم مستوجب حد و مجازاتهای تعزیری درجه 7،6،5،4 و 8 را خواهند داشت.

متن کامل این اطلاعیه به شرح زیر است :

با تصویب هیأت نظارت مرکز وکلا ، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه ، از این پس کارآموزان وکالت و وکلای پایه دو صلاحیت وکالت در تمامی پرونده های کیفری (به جز اعاده دادرسی کیفری و پرونده هایی که مرجع تجدیدنظر از احکام آنها دیوان عالی کشورمی باشد) را خواهند داشت.

این اصلاح باهدف آشنایی هرچه بیشتر کارآموزان وکالت با پرونده های کیفری و با لحاظ صلاحیت کارآموزان مندرج در «آئین نامه اجرایی لایحه قانونی استقلال کانون وکلای دادگستری مصوب 1400/4/6 رئیس محترم قوه قضائیه» صورت گرفته است.

بنابراین از این پس کارآموزان مرکز امکان پذیرفتن وکالت در پرونده های کیفری موضوع جرائم مستوجب حد و مجازات های تعزیری درجه 7،6،5،4 و 8 را با رعایت مقرره پیش گفته خواهند داشت.

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن