برای تاثیر گذاری بیشتر در محیط کار رئیستان را بشناسید و بدانید که چطور می توانید او را خشنود کنید همچنین در گروه کاریتان مثبت اندیش باشید.

چگونه در محل کارتان تاثیرگذار باشید؟ 14 نکته برای درخشیدن در ذهن رئیستان

آیا شما چیزی دارید که برای شغلتان عالی باشد؟ چه بخواهید ارتقاء پیدا کنید ، چه به دنبال جستجوی شغلی آینده خود هستید ، یادگیری نحوه بهبود عملکردتان و اضافه کردن مهارت های بیشتر و دستاوردهای حرفه ای به رزومه تان برای پیشرفتتان اهمیت حیاتی دارد.چگونه در محل کار جذاب و تاثیرگذار باشیم؟ + 14 تکنیکچگونه در محل کار جذاب و تاثیرگذار باشیم؟ + 14 تکنیک

چه تازه استخدام شده اید یا اینکه سالها در شغل فعلی خود هستید ، همیشه راه هایی برای بهبود عملکرد شما وجود دارد؛ در این بخش از نم نمک ایده هایی وجود دارد که می توانید برای برتری در کارتان استفاده کنید.

افزایش تاثیر گذاری

فوت و فن های افزایش تاثیر گذاری در کار

رازها و نکات محبوبیت در نزد رئیس و تاثیرگذاری در محیط کار

1. اهداف کارفرمایان خود را درک کنید :

برخی افراد برای سالها بدون اینکه حتی اهداف کارفرمایشان را بدانند ، کار می کنند این اشتباهی است که بسیاری از کارگران در حرفه های خود انجام می دهند.اهداف شرکت شما چیست؟ این اطلاعات حیاتی برای شماست که باید موفق شوید.

نقش شما چگونه بر این اهداف تاثیر می گذارد و چه کاری می توانید انجام دهید تا تاثیر بیشتری داشته باشید؟ از مدیران و همکارانتان در این باره بپرسید. از خودتان بپرسید ، چه کسانی اخیرا ترفیع یافتند و چه کاری انجام داده اند تا بتوانند ترفیع بگیرند. اگر نمی دانید ، از آنها بپرسید ؛ شما می توانید داستان هایشان را بیاموزید و برای خودتان استفاده کنید.

موفقیت در کار

نحوه تاثیر گذاری در محیط کاری

چگونه در محیط کار تاثیرگذاری بیشتری داشته باشیم؟

2. چیزهای که مدیرتان دوست دارد و دوست ندارد را بفهمید :

نباید بهترین دوست رئیس خود باشید ، در حقیقت حتی نیازی به دوست داشتن مدیرتان هم ندارید. شما فقط باید ، رئیس خود را بشناسید.بهتر بدانید که رئیس شما چه ارزش هایی دارد و چه چیزهایی را دوست دارد و دوست ندارد ، تا بهتر بتوانید شغل خود را با توجه به انتظارات و خواسته های او انجام دهید.

زمانی که شما بتوانید وظایف خود را به گونه ای انجام دهید که رئیستان خشنود شود ، بیشتر احتمال دارد که رئیس شما کارتان را تشخیص دهد.

کارمند نمونه کیست

روش های تاثیر گذاری در کار و نزد رئیس

تاثیرگذاری در محیط کار چه اهمیتی دارد؟

3. نشان دادن کارتان به تیم خود :

بودن مانند یک بازیکن تیم ، چیزی است که هر یک از کارکنان به دنبال آن هستند ، اما به سختی چیزی که دیده می شود ، نیست ، به این دلیل است که قسمتی از آن مبهم می باشد. بازیکن تیم بودن به چه معناست؟

برای برتر بودن در کار ، باید یاد بگیرید که شخصی خوب در سازمانتان باشید. برای شروع ، یاد بگیرید که چه چیزی ارزشمند است تا بتوانید ارزش ها و کارهای خود را به اشتراک بگذارید. آنها هنگامی که بر اساس ارزش ها کار کنید و یا صادق باشید ، بیشتر از شما قدردانی می کنند.

سعی کنید اول اولویت های تیم ها را اولویت کنید ، حتی گاهی با هزینه خودتان.نه تنها یک همکاری خوب است بلکه مهارت نرم افزاری را برای افزودن به رزومه خود دارد ، و هم تیمی هایتان به شما احترام می گذارند.

موفقیت در کار

راه های افزایش تاثیر گذاری در گروه کاری

تاثیرگذاری مثبت روی افراد در محل کار

4. از همکاران خود مطلع باشید :

افرادی که در کارهای خود عالی هستند ، اغلب با افراد خارج از تیم یا بخش خود رابطه دارند.آنها می دانند که رشد روابط خوب با افراد در سراسر بخش محل کار می تواند پل ها را ایجاد و همکاری را آسان تر کند.

تقسیمات اداری می تواند رقابت کلی و رقابت داخلی ایجاد کند ، اما اگر شما سازنده پل در شرایط خوب با همه باشید ، می توانید نتایجی را دریافت کنید و دیگران شکست می خورند.هر کارفرما به افرادی که می توانند هماهنگ سازمانی را به ارمغان بیاورد و طبق ارزش هایشان کار کنند ، ارزش می دهند.

محبوبیت کارمند

هنر افزایش تاثیر گذاری در کار

تکنیک های برتر تاثیرگذاری در محیط کار

5. شایعه سازی نکنید :

هنگامی که شایعه ساز باشید ، ساختن پل برایتان سخت خواهد شد. مهم نیست که چه کارمند خوبی هستید ، با شایعات فراوان به سرعت سر خود را باید جلو رئیس خود پایین بیاورید.همچنین شما را از تمرکز بر روی چگونگی پیشرفت در کارتان دور خواهد کرد.در بالاترین حد خود قرار بگیرید و در شایعات و یا درام های اداری شرکت نکنید.

6. نگرش مثبت داشته باشید :

مردم دوست دارند با افرادی که نگرش مثبت دارند کار کنند.نگرشها می توانند مسری باشند و مثبت بودن مثبت را افزایش می دهد.فردی باشید که با استفاده از نگرش خوش بینانه در محل کار خود ، آفتاب را در دفتر گسترش می دهد.

فرد حمایتی باشید که تلاش می کند روز افراد را روشن کند و همیشه خوب خواهد بود.به علاوه ، این می تواند به شما کمک کند که به جلو بروید ، استخدام کنندگان متوجه میشوند که یک نگرش مثبت ، نوعی پیشرفت است.

چه شما به دنبال ارتقاء باشید و چه به دنبال شغلی در آینده باشید ، یادگیری نحوه بهبود عملکرد و اضافه کردن مهارت های بیشتر و دستاوردهای حرفه ای به رزومه تان ، برای پیشبرد اهمیت حیاتی شما مهم است.

مثبت بودن در کار

تاثیر گذاری در کار با نگرش مثبت

بهترین ترفندهای تاثیرگذاری در کار

7. بازخوردها و یا حتی برخی انتقادها را با روی خوش بپذیرید :

یکی از سخت ترین چیزها برای بسیاری از مردم ، یادگیری چگونگی نقد سازنده است.کسانی که می دانند چگونه می توانند در کارشان عالی باشند ، می دانند که استفاده از انتقادات به خوبی می تواند عملکرد شغلی آنها را بهبود بخشد.

بله ، برخی از کارفرمایان واقعا جدی هستند و می خواهند همه چیز خیلی خوب باشد ، اما اکثر کارفرمایان به راحتی بازخوردی را ارائه می دهند تا شما بتوانید کار خود را بهتر انجام دهید.هدف این است که نقد سازنده رئیس خود را به نحوی که کارتان را انجام دهید ، ترکیب کنید.

واقعا به بخش هایی که ارزیابی های مثبتی ندارند ، زیاد توجه نکنید. این نقشه راه شما برای چگونگی برتری در کار است.

ثبول انتقاد در کار

تاثیر گذاری در کار و درخشش نزد رئیس

راهکارهای افزایش تاثیرگذاری در محیط کار

8. حرفه ای باشید :

حرفه ای به معنی بیش از فقط نشان دادن کارتان و انجام وظایفتان است. متخصصان چیزهای مشترک دارند. آنها می توانند انتقاد سازنده را بگیرند. آنها مؤدب و دوستانه هستند و به همکاران و خودشان احترام می گذارند.

آنها لباس مناسب می پوشند. زمانی که قادر به رسیدن به یک هدف نیستند ، هشدارهایی می گیرند.حرفه ای ها به آنچه که در هر شرایط انجام می دهند افتخار می کنند و همیشه به دنبال ارائه استانداردهای شرکت می باشند.

چگونه حرفه ای رفتار کنیم

تاثیر گذاری در کار با رفتار حرفه ای

نکات طلایی برای افزایش تاثیرگذاری در کار

9.بیشتر به جلو بروید :

امروزه ، راز این که چگونه می توان در کار عالی بود ، نه تنها مربوط به نشان دادن کار است ، بلکه همیشه مشغول به کار بودن و نتایج را به طور مرتب تولید کردن است.در حالی که گفتگو با همکارانتان برای ایجاد روابط کار خوبی است ، اما اجازه نمی دهید که این کار برای مدت های طولانی ادامه یابد.

برای هر کاری که دوست دارید انجام دهید یک لیست تهیه کنید.از رسانه های اجتماعی دور باشید (مگر اینکه در تعطیلات باشید) و از صرف زمان های طولانی برای پیامک زدن و زنگ زدن خودداری کنید.

برای جلوگیری از حواس پرتیتان ، تلفن خود را در حالت بی صدا قرار دهید و تنها در زمان های مشخص استراحت ، به پیامهای شخصی خود پاسخ دهید.

اهمیت به کار

رمز و رازهای افزایش تاثیر گذاری در کار

تاثیرگذاری در محیط کار با رعایت نکات ساده

10. حلال مشکلات باشید :

کارمندی نباشید که همیشه سریع مشکلات را بدون ارائه راه حل های واقع بینانه بیان می کند.منفی بودن چیزی نیست که افرادی که در کارشان عالی هستند ، انجام دهند.به جای آن ، حلال مشکل باشید.

به دیگران گوش دهید ، سوالاتی متفکرانه را بپرسید ، پیشنهادات را ارائه کنید و زمانی که می توانید کاری را انجام دهید ، حتی زمانی که به شما ربط نداشته باشد.به اندازه ای که می توانید تصمیم گیری خودمختارانه ای را انجام دهید. رئیس شما از آن استقبال خواهد کرد. اگر شما ابتکار عمل خود را برای حل مشکلات کوچکتر از خود به ارمغان بیاورید.

نحوه برخورد در محیط کار

ایده هایی برای بالا بردن هر چه بیشتر تاثیر گذاری در کار

خلاقیت برای تاثیرگذاری در کار

11. ابتکار عمل :

آیا تا به حال سعی کرده اید در محل کارتان محدودیت هایی را اجرا کنید؟ آیا برای شما معمول است که شیوه های بهتری را در شغلتان در نظر بگیرید؟آیا روش های جدیدی را می بینید که بتواند به کار تیمی شما کمک کند؟

اگر اینچنین است ، پیشنهادات خود را به رئیس تان ارائه دهید. افراد موفق نوآورانی هستند که دائما سعی در بهبود فرایندها در کار دارند. در مورد پیشنهادات راه حل ها و پیشرفت ها نگران نباشید و آنها را انجام دهید.

ابتکار عمل در محیط کار

چگونگی افزایش تاثیر گذاری در محیط کار

تاثیرگذاری در کار با افزایش دانش و مهارت

12. مهارت خود را گسترش دهید :

در هنگام فکر کردن در مورد چگونگی برتری در کار ، ابتکار عمل را برای یادگیری مهارت های جدید یا تمرکز مهارت های خود در نظر بگیرید.

یک چیز را انتخاب کنید که سایر اعضای تیم در آن ضعف داشته باشند. نه تنها مجموعه مهارت های شما را گسترش می دهد و ارزش تیم شما را نیز بالا می برد ، بلکه ممکن است مزایای دیگری نیز داشته باشد که کارفرمای شما هزینه های آموزشش را پوشش دهد.

افزایش مهارت کاری

چگونه فردی تاثیر گذار در کارمان باشیم؟

مهارت های بالا بردن تاثیرگذاری در محیط کار

13. داوطلب شدن برای پروژه های جدید :

راه دیگر ابتکار این است که داوطلبانه بر روی پروژه های جدید کار کنید.چه هدف شما این باشد که به دنبال کمی تنوع بروید ، یا چه سعی کنید نمره بیشتری از رئیس خود بگیرید ، داوطلب شدن برای انجام کار اضافی و مسئولیت می تواند منجر به رضایت شغلی بیشتر ، بررسی عملکرد بهتر و شاید حتی یک مسیر جدید برای حرفه ای شدن شما باشد.

انجام این مرحله بخشی جدید را در رزومه کاریتان بوجود خواهد آورد.

درخشش نزد رئیس

برترین پیشنهادها برای تاثیر گذاری در محل کار

راه و روش افزایش تاثیرگذاری در کار

14. مربی باشید :

یک راه عالی برای نشان دادن این که چگونه کار خود را به خوبی انجام می دهید ، داوطلب شدن برای آموزش به تازه کاران است.نه تنها همکارانتان از شما قدردانی می کنند ، بلکه با این کار افراد جدید نیز درک می کنند که چگونه با ترفندهای تدریس شما ، از ابتدا می توانند در کارشان عالی باشند.

علاوه بر این ، مربیگری می تواند به بهبود عملکرد شغلی شما کمک کند.در حالی مربیگری می تواند وقت گیر باشد ، اما اغلب نیز بسیار حالت رضایت بخشی دارد.علاوه بر این ، هنگامی که شما به دیگران آموزش می دهید که چگونه می توانند کارهای خود را انجام دهند ، ممکن است نواقصی را در دانش و مهارت های خود ببینید.شناسایی این شکاف ها و رسیدگی به آنها کمک خواهد کرد که در کار خود بهتر شوید.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی