ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، از همین امروز فردایی بهتر داشته باشید و توصیه برای ساخت فردایی بهتر از همین امروز و تصمیمات خوب امروز، فردایی بهتر را به شما هدیه می کنند و منتظر فردا ها نباشید همین امروز شروع کنید و فردایی بهتر در زندگی چگونه فردایی روشن داشته باشیم؟ و امروز و فردا کردن برای اهداف در نم نمک.

برای داشتن فردایی بهتر امروز را دریابید

افراد اوقات زیادی را صرف فکر کردن به آینده می کنند و مدام سوالاتی این چنینی از خود می پرسند که آیا آینده مان درخشان است؟ چطور زندگی را رونق دهیم و موفق شویم؟از همین امروز فردایی بهتر داشته باشید! + 4 راهکاراز همین امروز فردایی بهتر داشته باشید! + 4 راهکار

بعدها متوجه ارزش زمان حال خواهیم شد که اهمیت زمان حال و تصمیماتی که میگیریم آینده وفردای درخشانتری را برای مان می سازد پس بیش از حد به گذشته و آنچه که در آن رخ داده فکر نکنید چون باعث پشیمانی می شود حال و آینده خود را از دست دهید.

در این بخش از سبک زندگی نم نمک چند نکته به ظاهر ساده ولی توصیه شده از سوی کارشناسان را خواهیم گفت تا دید شما نسبت به این مسئله بهتر شود.

4 توصیه برای ساخت فردایی بهتر از همین امروز

از زبان فردی که روزی تصمیم به داشتن آینده و فردایی بهتر گرفته است خواهید خواند :

رازهای رسیدن به فردایی بهتر

رازهای ساده و مستقیم داشتن فردایی بهتر

1- لیستی از اولویت ها تهیه کنید

سالها پیش لیستی از چیزهایی که بیشتر برایمان اهمیت داشت تهیه کردم که شامل موارد زیراست :

  • سلامتی : بعد از حمله قلبی در سن 51 سالگی : متوجه شدم خوردن غذای سالم و ورزش کردن باید جزء کارهای روتین بنده باشد.
  • خانواده : با خانواده عهد کرده ایم زمان بیشتری را با هم بگذرانیم و زمان آن را روی تقویم مشخص کرده ایم.
  • ایمان : من روحانی سابق محل بوده ام و باید اوقاتی صرف نماز و عبادت و فعالیت های دینی می کردم.
  • سخاوت : من توانایی بخشش چیزی را دارم من همزمان پول دانش برای کمک به دیگران دارم.

این لیست شفاف کمک میکند که راحت تر بتوانم تصمیم بگیرم ، من یاد گرفته ام چیزهایی که اولویت ندارد نادیده بگیرم افراد موفق انسانهایی هستند که برنامه ریزی می کنند و روزانه آنها را مدیریت می کنند.

2- تصمیم بگیرید و مهارت های تان را بالا ببرید

آیا تا به حال احساس کرده اید که غرق در تعهدات غیر عادی شده اید بدانید که از هدفهای کوچک شروع کنید تا گام به گام به هدف نهایی برسید چون اینگونه پیشرفت پایدار و لذت بخشتر است.

ساخت فردایی بهتر

اهمیت مدیریت زمان برای رسیدن به فردایی بهتر

3- با تامل زمان را صرف کنید

اگر یک دفعه از کسی بخواهیم بپرسیم چه طور موفق شده ای کار درستی نیست چون هیچ فردی یک شبه به اهدافش نرسیده اما می توانید از عادت ها کارهایی که برای رسیدن به هدفش انجام داده بپرسید در اینجا لازم به ذکر است که بدانید وقت ارزشمندترین چیز است برای داشتن ارزش وقت از فردی که کارگر روزمزد است و مخارج 6 کودک را تأمین می کند سوال کنید همینطور ارزش وقت را فردی می داند که برای یک دقیقه هواپیما را از دست داده به همین دلیل به جای اینکه زمان هایی را صرف بازی با گوشی کنید به کارهای مهمتر بپردازید.

4- فعالیت ها را با پیشرفت اشتباه نگیرید

فکر نکنید هر فعالیتی که انجام می دهید به پیشرفت منتهی می شود چون این طور نیست که همه کارها مفید و لازم باشد به همین دلیل سعی کنید وقت خود را بیشتر صرف فعالیتی بکنید که بازدهی داشته باشد.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن