قانون جذب و قانون جذب موفقیت و قانون جذب برای ازدواج و نمونه هایی از قانون جذب و آموزش قانون جذب و آموزش قانون جذب رایگان و رد قانون جذب و قانون جذب پول و مراحل قانون جذب و طرز تفکر افراد موفق و چگونه با قانون جذب به ارزوهایمان برسیم و حقیقت قانون جذب و آیا قانون جذب حقیقت دارد و عمل به قانون جذب را در نم نمک ببینید.

مراحل قانون جذب برای موفقیت در زندگی

تمرکز بر روی چیزهای مثبت و منفی عاملی برای تجربه های مثبت و منفی در زندگی است. این باور و عقیده بر این اساس است که افراد و افکار آن ها هر دو از انرژی های خنثی ساخته شده اند و باور ما است که این انرژی را جذب می کند. این روزها از قانون جذب به عنوان یک راز صحبت می کنند که بر اساس قدرتمندی فکر است. همچنین عاملی برای انگیزه بسیاری از افراد در زندگی است. در این قسمت از نم نمک قصد داریم که چند درس مهم در مورد قانون جذب را به شما توضیح دهیم.قانون جذب پول و موفقیت چیست؟ + مراحلقانون جذب پول و موفقیت چیست؟ + مراحل

اعتقاد به وجود کائنات

1. شما به جریان ها و افرادی جذب می شوید که هم اکنون در زندگی خود دارید

همه ما خلاصه ای از تصمیماتی هستیم که در گذشته اتخاذ کرده ایم. بنابراین اگر شخصی در زندگی شما هست و شما از وجود آن ناراحت یا خجالت زده هستید ، بدانید که خودتان او را وارد زندگی تان کرده اید.

اگر بهترین زندگی را که می توانستید برای خود رقم بزنید را هم اکنون ندارید ، دقیقاً شما شخصی هستید که عامل نرسیدن به موفقیت خودتان باشید. اگر از شغل خود متنفرید یا رابطه خوبی ندارید ، بدانید که خودتان این کار را انجام داده اید. همه این ها به دلیل فرایند های مکانیکی و متافیزیکی ایجاد می شود که تشعشعات بد را به کائنات ارسال می کند و باعث جذب آن ها در زندگی می شود.

استفاده درست از مغز

قانون جذب یک قانون قدرتمند است که اعجاب انگیز عمل می کند. انرژی ما چیزهای مشابه با خودش را جذب می کند. اگر تشعشعات بدی داشته باشید ، پس چیزهای بدی را در زندگی جذب می کنید و همین اتفاق در مورد تشعشعات خوب هم رخ می دهد. پس این روش را امتحان کنید و هر روز لبخند بزنید. برای چیزهایی که دارید ، احساس شادی کنید و نتایج آن را ببینید.

2. زمانی که طرز فکر خود را تغییر دهید ، می توانید زمان حال را تغییر دهید و آینده خود را بسازید

اگر به شما بگویم که قدرتمندترین چیز در جهان دسترسی دارید ، چه عکس العملی از خود نشان می دهید؟ اگر به شما بگویم که می توانید سرنوشت خود را بنویسید ، چه حالی پیدا می کنید؟ مطمئن باشید که می توانید این کارها را انجام دهید. همه این ها زمانی اتفاق می افتد که در طرز فکر خود تغییر ایجاد کنید؛ البته زمانی که تصمیم بگیرید خالق اتفاقات در زندگی باشید ، برنامه زندگی خود را بچینید. ذهن انسان فوق العاده ترین چیز در جهان است و همچنین قدرت های بسیار زیادی دارد که بسیاری از ما از آن استفاده نمی کنیم و آن ها را رشد نمی دهیم.

خلاقیت در نوع تفکر

همین گوشی اندروید یا آیفون که در اختیار شماست یا تبلت و لپ تاپ ، همگی از ذهن انسان ساخته شدند. این ها محصولات هوش انسانی هستند که می توانند کل زندگی را تغییر دهند و طرز فکر شما را عوض کنند.

مردان و زنان موفق بیش از همه روی ذهن خود کار کردند و شما نیز می توانید مثل افراد برجسته ای مثل استیو جابز و مارک زوکربرگ باشید و قدرت ذهن خود را به دیگران نشان دهید.

3. این طرز فکر را که برای همه در جهان ثروت به اندازه کافی وجود ندارد از خودتان دور کنید.

این جمله بارها و بارها به گوش شما خورده است که افراد ثروتمند همه ثروت ها را از آن خود کردند و دیگر چیزی برای بقیه باقی نمانده است. البته جهانی که ما در آن زندگی می کنیم ، سرشار از ثروت های مختلف برای همه افراد است. حتی اگر نتوانید آن را به چشم ببینید. بسیاری از لحظات در زندگی برای ما پیش آمده که فکر می کنیم بدشانس هستیم و مثلاً نمی توانیم در فلان قرعه کشی برنده شویم یا ثروتمند باشیم.

جذب ثروت با طرز تفکر

اگر بخواهید از نظر اقتصادی کاملا مستقل بوده و رفاه داشته باشید ، در نتیجه ریسک های بزرگ را انجام می دهید و فرصت ها را از دست نمی دهید.

ریشه های طرز فکر غلط باعث می شود که نتوانید تشعشعات مثبتی در مورد ثروت داشته باشید و ثروت را به زندگی خود جذب کنید.

4. فقط به نتیجه فکر کنید و نه هیچ چیز دیگر

یکی از چیزهایی که لیسا نیکول در فیلم راز به مخاطبانش گفت ، این بود که اگر انتظار داشته باشید که هر بار که بیرون می روید ، قبض های صورت حساب را مشاهده کنید. حدس بزنید که چه اتفاقی می افتد ، همیشه با آن ها مواجه خواهید شد.

تاثیر قانون جذب بر قبض و رسید

به جای این که سعی کنید هر روز منتظر یک اتفاق عالی باشید ، هر روز به قرض ها و بدهی ها فکر کنید و در نتیجه مدام و مدام زیر بار قرض و بدهی می روید زیرا قانون جذب همیشه حی و حاضر است. پس می توان به قدرت فکر ایمان آورد که می تواند نتایج را کاملا عوض کند. اگر شغل جدیدی به راه انداخته اید. باور داشته باشید که می توانید مدت زمان طولانی در آن موفق شوید و هیچ انتخاب بهتر دیگری غیر از آن وجود ندارد و اکنون در بهترین جایگاه هستید. اگر با فکر این که نمی توانید شغل خوبی را تجربه کنید ، وارد یک کار جدید شوید پس هیچ انتخاب دیگری به کائنات نمی دهید و با شکست مواجه می شوید.

نتیجه

اکنون انتخاب با شماست. می توانید راه شکست را در پیش بگیرید یا ای نکه به فکر موفقیت های بزرگ باشید. انرژی منفی و هر چیزی که به آن علاقه ندارید را از ذهنتان دور کنید و تشعشعات مثبت به جهان ارسال کنید.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی