ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، محبوبیت در محل کار و چگونه در محل کار معروف شویم و رسیدن به شهرت در محل کار و چگونه به محبوبیت و شهرت در محل کار برسیم و راه های برای رسیدن به شهرت در محل کار در نم نمک.

چگونه به محبوب ترین کارمند در محل کارمان تبدیل شویم؟

داشتن محبوبت در محل کار حس مثبتی در شما ایجاد خواهد کرد ، اینکه همکاران تان شما را دوست بدارند و تحسین کنند انگیزه مضاعفی برای رسیدن به هدف و پیشرفت در شما فراهم می کند پس مهم است که راه و روش این مهم را بدانید ؛ راه و روشی که در این بخش از نکات موفقیت در نم نمک خواهیم گفت.چگونه در محل کار محبوب و معروف شویم؟چگونه در محل کار محبوب و معروف شویم؟

برای کسب محبوبیت در محل کار

1. به همکاران خود علاقه تان را نشان دهید :

در میان همکاران خود محبوب شدن به یک فرمول ساده نیاز دارد : از آنها سوالاتی در مورد کارشان بپرسید ، به آنها گوش دهید ، و علاقه واقعی خود را به آنهانشان دهید ، اگر آنها بخواهند خودشان را خالی کنند ، بگذارید بدانند که گفتگویتان محرمانه است و شما آن را به کسی نخواهید گفت. با ابراز علاقه به آنچه که در حال کار بر روی آن هستند و همچنین با استفاده از حرکت های کوچک اما قدرتمند مانند درخواست برای بیرون رفتن تعطیلات آخر هفته ، تعطیلات آینده ، و بیشتر ، و در این صورت این ویژگی دوست داشتنی را به دست خواهید آورید.

 کسب محبوبیت در محیط کار

روش هایی برای رسیدن به شهرت و محبوبیت در محل کار

2. مشغولیت خودتان را برای خودتان نگه دارید :

نه ، این فقط یک بازی هوشمندانه بر روی کلمات نیست که به شما یادآوری کند که زندگی شخصی خود را برای خودتان حفظ کنید ؛ محبوب ترین کارکنان کسانی هستند که در مورد مشغولیات خود صحبت نمی کنند ، هیچ کس اهمیتی نمی دهد شما چقدر سرتان شلوغ است. همه مشغول هستند و کار شما این است که کار خودتان را انجام دهید. اگر به شدت غرق شده اید ، ایده خوبی است که با رئیس خود مکالمه ای داشته باشید و درخواست کمک کنید ، اما بیشتر همکاران شما به زودی از شنیدن اینکه چقدر مشغول و غرق در کار هستید ، پر می شوند.

3.برای محبوبیت در محل کار از شایعات دوری کنید :

ستارگان معروف ممکن است محبوب باشند ، اما هیچکس دوست ندارد که شایعات آنها را گوش دهد - و قطعا کتاب سوخته آنها را بشنود ، بخش مهمی از اینکه افراد پشتت باشند و تحسین آنها را بدست بیاورید ، این است که از شایعه ها دور باشید و این را در زندگی و در محل کارتان انجام دهید. به عنوان مثال ، اگر گمانه زنی ها مبنی بر اینکه یک اداره خوب کار می کند یا خیر ، در گفتگو آنها دخالتی نکنیدبه جای اینکه جملات منفی خود را به میان مکالمات همکاران خود وارد کنید ، فردی باشید که همه از مصاحبت با او لذت می برند.

4. برای رسیدن به محبوبیت در کار دیر نکنید :

فقط خرگوش های سفید می توانند با دیر کردن ، همچنان دوست داشتنی باشند. اگر به طور مداوم دیر می کنید ، نمی توانید دوست داشته شوید و افراد به شما توجه کنند بنابراین مطمئن شوید زنگ هشدار خود را زود تنظیم کنید و به آژیر مقاومت نشان ندهید. به علاوه ، یک لحظه ای را برای خارج شدن از خانه خود تعیین کنید ، و ترافیک را درنظر بگیرید. سحرخیز باش تا کام روا شوی ، این یک یادآور برای این است که زمانی که زود آماده می شوید ، خودتان را در موقعیتی قرار می دهید که موفق شوید.

شهرت و محبوبیت در محل کار

چگونه به محبوبیت و شهرت در محل کار برسیم؟

5. دنبال کردن قانون طلایی برای رسیدن به محبوبیت در کار :

با قانون کار زندگی کنید و به زودی می توانید قانون فضای کاری خود را کنترل کنید ؛ مهربان باشید ، لبخند بزنید و شخصیت دلپذیری داشته باشید ، اینکار واقعا آسان است. با انجام این حرکت ، محبوبیت بیشتری به دست خواهید آورد ، زیرا مردم احساس نمی کنند که شما آنها را می گیرید یا آنها را تضعیف می کنید ، احساس می کنند که از آنها حمایت می کنید این کار اعتماد را ایجاد می کند. این کار به شما محبوبیت و احترام را در محل کار می دهد.

6.برای محبوبیت در کار قابل دسترسی باشید :

شوخی نیست - اما صحبت نکردن شما می تواند همکاران را خاموش کند اگر با ترش مزاجی راه بروید و دست به سینه ، و با همکاران خود تماس چشمی برقرار نکنید ، ممکن است به این معنی باشد که روز بدی دارید یا بسیار خجالتی هستید. با این حال ، به زودی یک شهرت منفی دریافت خواهید کرد که غلبه بر آن دشوار خواهد بود. اگر برای کنار هم بودن به یک گروه و تیم دعوت شدید ، جواب مثبت دهید ؛ لبخند بزنید ، حتی اگر شما آن را دوست ندارید و یا روز بدی را داشتید این کار در بلند مدت به شما کمک خواهد کرد.

7. در انتهای روز سریع محل کارتان را ترک نکنید :

برای محبوبیت بیشتر از لحظات کارتان و بودنتان در محل کار لذت ببرید ، اکثر افراد به قدردانی یا احترام کسی که در لحظه اتمام ساعت کاری میرود ، نمی روند. البته ، اگر شرایط خسته کننده ای وجود داشته باشد ، شما می توانید زمانتان را رد کنید ، فقط لطفا زیاد به ساعت نگاه نکنید. اینکه کمی پشت میزتان بنشینید و اجازه دهید ساعت ها بگذرند به شما صدمه ای نمی زند و این اصلا خوب نیست که بقیه ببینند شما اصلا اشتیاقی به کارتان ندارید و منتظر بیرون رفتن هستید.

چگونه در محیط کار محبوب شویم؟

راه هایی کاربردی برای محبوبیت در محل کار

8.برای محبوبیت در کار پیشنهاد برای کمک را شما بدهید :

اگر دیدید یکی از همکارانتان استرس دارد ، پیش او بروید و کار امروزتان را انجام دهید. تبدیل به کاپیتان تیم شوید - کسی که همکارانش را حمایت می کنداین حرکت شما را به سمت خوبی پیش می برد پس از همه اینها ، چه کسی دوست ندارد کسی که به آنها کمک کند؟ همه اعمال خوب - حتی کسانی که شما را در جای دیگران قرار می دهند - نباید با یک انگیزه بی نظیر انجام شوند. بله ، شما می خواهید مورد علاقه همه باشید ، اما باید سندیت و اعتباری پشت پیشنهاد تان باشد. در غیر اینصورت ، همکارانتان قادر خواهند بود تا فاصله یک مایلی خود را شناسایی کنند و در نه ایت باعث عقب نشیشان خواهند شد.

9.برای محبوبیت در کار شلخته و نامرتب نباشید :

اگر همکاران شما شروع به سوال پرسیدن در مورد استخدامتان کردند در لحظه ای که همه وسایلتان بر روی میزتان پخش بود ، مراقب باشید ؛ محیط کاری خود را اسکن کنید تا ببینید آیا همکاران شما مرتب و تمیز هستند یا خیر ، یا میزشان پر از توده های بالا رونده ورق و چیزهای دیگر است. اگر هیچ کس دیگری وسایل شخصی و یا عکس های خود را نداشت ، توجه داشته باشید که منطقه خود را از این چیزها پاک کنید و غذای خود را بیرون نگذارید یا اقلام شخصی خود را در فضای شخصی افراد دیگر قرار ندهید.

10.برای محبوبیت با احترام و بخشنده و باهوش باشید :

اگر چیزی ندارید ، چیزی نگوید. اما اگر بتوانید ستایش شریک کار خود را برانگیزبد ، صحبت کنید و ستایش آنها را بشنوید. به یاد داشته باشید که معتبر بودن کلید مهمی است.از افراد تعریف نکنید اگر واقعا معنی آن را نمی فهمند ، و قطعا نباید هر روز هفته را در اطراف آنها باشید و تعریف کنید در عوض ، چیزهایی را که آنها انجام می دهند را به رسمیت بشناسید - نه بر خلاف رئیس. عملکرد خوب خود را به شیوه ای ظریف دهید ، مانند : "من فکر می کردم شما واقعا ارائه را خوب عمل می کنید و کارتان را خوب انجام دادید.

رسیدن به محبوبیت در محل کار

شهرت و محبوبیت در محل کار

11.خودداری از مکالمات تلفنی با صدای بلند برای رسیدن به محبوبیت :

دفتر خود را عایق بندی کرده اید؟ پیامک بدهید ؛ اما اگر مکالمه ای 5_7 دقیقه ای دارید ، ممکن است وقت آن رسیده باشد که صدایتان را پابین بیاید. در فضاهای کاری باز که امروز امروز رایج است ، تقریبا غیرممکن است که بتوان از شنیدن صحبت های تلفنی شخصی همکاران خود خودداری کنید. بنابراین ، اگر برایتان ممکن است ، پیامک بدهید. صحبت کردن با صدای بلند را هر کسی در دفتر کار نمی تواند تحمل کند. پاداش اضافه برای آرام صحبت کردن می خواهید؟ کل دفتر کار به زندگی شخصی شما وابسته نیست.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن