ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، کاربرد زبان انگلیسی در ایران و کاربرد زبان انگلیسی در داخل کشور و کاربرد زبان انگلیسی در شغل و اهمیت زبان انگلیسی در پزشکی و متن انگلیسی در مورد اهمیت زبان انگلیسی و متن درباره یادگیری زبان انگلیسی و چرا یادگیری زبان انگلیسی مهم است و فواید زبان انگلیسی نی نی سایت و مقاله درباره یادگیری زبان انگلیسی و اهمیت یادگیری زبان انگلیسی برای دانش آموزان در نم نمک.

چرا یادگیری زبان انگلیسی در ایران مهم است؟

امروزه برای بهتر زیستن در جامعه هر فرد باید علاوه بر زبان مادری خویش دیگر زبان های زنده دنیا را نیز بیاموزد و از جمله این زبان ها زبان انگلیسی می باشد که امروزه به عنوان زبان بین الملل شناخته می شود آموختن این زبان و نیز زبان های دیگر می تواند در زندگی بشر و نیز زندگی هر شخص پیشرفت و تأثیرات به سزایی ایجاد کند ما نیز در این تحقیق قصد داریم تفکر عموم را به این موارد جلب کنیم در ادامه به حدیثی اشاره می کنم و سخنم را به اتمام می رسانم : پیشتر به زبان (خارجی) احتیاج نبود امروز احتیاج است . باید زبان های زندهء دنیا جزء برنامه تبلیغات مدارس باشد . امروز مثل دیروز نیست که صدای ما از ایران بیرون نمی رفت امروز ما می توانیم در ایران باشیم و در همه جای دنیا با زبان دیگری تبلیغ کنیم .کاربرد زبان انگلیسی در ایران چیست؟کاربرد زبان انگلیسی در ایران چیست؟

کاربرد زبان انگلیسی در ایران

در ادامه این مطلب از نم نمک کاربردهای زبان انگلیسی در ایران را به شما خواهیم گفت.

زبان انگلیسی ، زبان بین المللی است.

زبان انگلیسی در سراسر دنیا مورد استفاده قرار گرفته و افراد زیادی آن را به عنوان زبان دوم خود انتخاب می کند؛ همین موضوع جز مهم ترین دلایل یادگیری زبان انگلیسی به شمار می رود مخصوصا برای افرادی که قصد دارند در آینده برای تحصیل یا کار به خارج از کشور مهاجرت کنند.

علاوه بر آن ، صرف زمان و تلاش زیاد برای یادگیری زبانی که به سختی فرصت استفاده از آن را خواهید داشت ، فایده ای ندارد پس بهتر است آموزش زبانی را شروع کنید که در طول زندگی بارها و بارها مورد استفاده شما قرار خواهد گرفت.

علاوه بر آن به دلیل بین المللی بودن این زبان ، آثار ادبی مطرحی در دنیا به زبان انگلیسی نوشته شده اند و این امر به محبوبیت زبان افزوده است.

علاوه بر بریتانیا 60 کشور از 196 کشور جهان ، انگلیسی را به عنوان زبان رسمی خود می شناسند؛ از جمله ایالات متحده آمریکا ، استرالیا ، کانادا و نیوزلند. زبان انگلیسی زبان رسمی اتحادیه اروپا ، سازمان ملل متحد ، ناتو و … است و کشورهای زیادی برای انجام مذاکرات خود از زبان انگلیسی بهره می برند.

هم چنین این زبان ، زبان دوم کشورهایی مانند نروژ ، سوئد ، دانمارک ، آلمان و هلند است ودر صورتی که زبان این کشورها را فرا نگرفته باشید ، با تکیه بر دانش انگلیسی خود می تواند با سایر افراد ارتباط برقرار کنید. در مجموع حدود 1.5 میلیارد نفر در سراسر جهان انگلیسی صحبت می کنند و یک میلیارد نفر دیگر در حال یادگیری آن هستند.

کاربرد زبان انگلیسی در ایران

زبان انگلیسی فرصت های بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد.

توانایی صحبت کردن به زبان انگلیسی به شما این امکان را می دهد که در سایر کشورها در جستجوی شغل رویایی خود باشید و بتوانید به راحتی با سایر افراد ارتباط برقرار نمایید. البته یادگیری زبان انگلیسی تنها به افرادی که در جستجوی شغل هستند محدود نمی شود و برای توریست ها هم بسیار جذاب و کاربردی خواهد برد. با سفر به کشوری انگلیسی زبان ، دیگر نیازی به راهنمای تور یا مترجم نخواهید داشت و به راحتی با مردم بومی منطقه ارتباط برقرار می کنید.

شغل هایی وجود دارند که برای شروع فعالیت در آن ها ، حتما باید مدرک زبان انگلیسی خود را به کارفرما تحویل دهید. مانند افرادی که در پروازهای بین المللی فعالیت دارند و یا کارمندانی که برای اخذ قرارداد به کشورهای دیگر سفر می کنند.

با توجه به این نکته یکی از دلایل یادگیری زبان انگلیسی ، داشتن آینده بهتر است زیرا پس از اتمام تحصیلات ، موقعیت های شغلی بهتری به شما پیشنهاد خواهد شد.

زبان انگلیسی شانس استخدام شما را افزایش می دهد.

تسلط داشتن بر روی زبان دومی مانند زبان انگلیسی به کارفرما نشان می دهد که از وقت و تعهد زیادی صرف آموزش و پیشرفت خود کرده اید و این موضوع امتیازی مثبت در نظر گرفته می شود. اگر سطح زبان انگلیسی شما بالا باشد ، برای درخواست های شغلی خارج از کشور امتیاز ویژه ای خواهید گرفت و این شانس مهاجرت را افزایش می دهد.

از زبان انگلیسی به نام “زبان تجارت” یاد می کنند و چنانچه هدف شما این است که یک تاجر بین المللی و مطرح شوید ، ضروری است که بتوانید زبان انگلیسی را روان صحبت کنید.

تصور کنید یک جلسه بزرگ و بین المللی در حال برگزاری است و از تیم شما تنها یک نفر می تواند زبان انگلیسی صحبت کرده و آن را متوجه شود. طبیعی است که شما برای حضور در جلسات معرفی خواهید شد و این امر علاوه بر ایجاد ارتباط بیشتر با سایر افراد ، منجر به ارتقا شغلی هم خواهد شد.

زبان انگلیسی دسترسی به دانشگاه های مطرح دنیا را ساده تر می کند.

کاربرد زبان انگلیسی در ایران

زبان انگلیسی در دانشگاه های بزرگ دنیا به عنوان زبان آموزش در نظر گرفته می شود؛ زیرا در دانشگاه های مطرح ، دانشجویان از کشورهای مختلفی پذیرش می شوند و زبان مشترک تمامی آن ها انگلیسی خواهد بود.

اگر آینده خود را در دانشگاه های بزرگ دنیا آکسفورد ، کمبریج ، هاروارد و ام آی تی می بینید ، لازم است همین حالا شروع به یادگیری زبان انگلیسی نمایید تا سطح ربان خود را بالا برید.

زبان برخی از آثار بزرگ ادبی دنیا ، انگلیسی است.

از مزایای شغلی و تحصیلی زبان انگلیسی که عبور کنیم ، به آثار ادبی بزرگی خواهیم رسید که به زبان انگلیسی نوشته شده اند و با یاد گرفتن این زبان می تواند اصل کتاب را با قلم خود نویسنده بخوانید تا درک بهتری از آن پیدا کنید. با تسلط بر زبان انگلیسی ، آثار شکسپیر رنگی جدید به خود خواهند گرفت و از مطالعه آثاری مانند جین ایر ، 1984 جورج اورول و مزرعه حیوانات لذت بیشتری خواهید برد.

افرادی که وظیفه ترجمه یک اثر را بر عهده می گیرند ، اغلب مشکلاتی در بازگردانی متن به زبان دیگر خواهند داشت و نمی توانند به خوبی منظور نویسنده را منتقل کنند که همین امر از جمله دلایل یادگیری زبان انگلیسی است. علاوه بر آن ، مطالعه آثار کلاسیک به زبان انگلیسی شما را با جملات پیچیده آشنا خواهد کرد و باعث بزرگ تر شدن دامنه لغت می گردد.

از تماشای فیلم های روز دنیا یا گوش دادن به موسیقی ، لذت بیشتری ببرید.

محبوب ترین فیلم های دنیا در هالیوود ساخته شده و هر ساله آثار شگفت انگیزی از سینمای انگلیسی زبان ارائه می شود. زمانی که یک فیلم منتشر می شود باید مدتی صبر کنید تا زیرنویس آن آماده و آپلود شود که این انتظار برای برخی از افراد آزار دهنده است.

با یادگیری زبان انگلیسی دیگر نیازی نیست به دنبال زیرنویس فارسی فیلم های روز دنیا باشید و پس از انتشار می توانید سریعا به تماشای آن بنشینید. یکی دیگر از سرگرمی های روزمره همه ما گوش دادن به موسیقی است.

هم خوانی با خواننده مورد علاقه تان نیازمند به آشنایی با زبان انگلیسی بوده و در صورتی که دانش کافی در این زبان داشته باشید ، می توانید با آهنگ هم خوانی کرده و معنای آن را با یک بار گوش دادن متوجه شوید.

با زبان انگلیسی در کنفرانس ها و رویدادهای بین المللی شرکت نمایید.

کاربرد زبان انگلیسی در ایران

همانطور که می دانید رویدادهای بزرگ ورزشی مانند المپیک و رقابت های قاره ای ، کنفرانس های بین المللی ، معرفی محصولات برندهای مطرح و … به زبان انگلیسی برگزار می شوند ، بنابراین تمامی افراد حاضر در این جلسات و نمایندگان باید بتواند انگلیسی صحبت کنند.

ممکن است شغل شما به گونه ای باشد که در آینده نیاز به حضور در این سبک جلسات پیدا کنید؛ از همین رو شروع زبان انگلیسی از همین لحظه می تواند در آینده شغلی شما تاثیر قابل توجهی داشته باشد. هرگز نمی دانید آینده چه اتفاقی خواهد افتاد و امکان دارد یک کارفرما یا مشتری جدید را در آن همایش بین المللی ملاقات کنید پس چه بهتر که بتواند با زبان انگلیسی با آن ها ارتباط گرفته و روابط خود را گسترش دهید.

الفبای زبان انگلیسی بسیار ساده است.

الفبای زبان انگلیسی دارای پیچیدگی خاصی نیست و با مقایسه این الفبا با زبان های دیگر متوجه خواهید شد که یادگیری آن بسیار ساده است. به طور مثال در زبان فرانسه با شکل نوشتاری مشابه همین الفبا ، بر روی برخی حروف تغییرات کوچکی داده می شود که باعث تغییر کلی تلفظ آن ها می گردد اما زبان انگلیسی از تمامی این تغییرات به دور است.

در انگلیسی همه you خطاب می شوند و هیچ حالت مودبانه یا غیرسمی برای صدا زدن شخص مقابل وجود ندارد. علاوه بر آن در برخی از زبان ها مانند زبان آلمانی ، کلمات دارای جنسیت هستند و به خاطر سپردن آن ها امری زمان بر و دشوار است اما زبان انگلیسی هیچ واژه مذکر و مونثی را برای بخاطر سپردن نخواهد داشت.

کاربرد زبان انگلیسی در ایران

زبان انگلیسی سطح گسترده تری از دانش را در اختیار شما قرار می دهد.

آیا از این موضوع آگاهی داشتید که 55 درصد از وب سایت های دنیا به زبان انگلیسی نوشته شده اند؟ این رقم فوق العاده بالا است زیرا دومین زبان پر استفاده در وب سایت ها ، زبان روسی است که تنها 6 درصد از کل شبکه اینترنت را به خود اختصاص داده است.

تفاوت بین زبان انگلیسی و زبان روسی نشان می دهد بیشتر منابع دنیا به زبان انگلیسی نوشته شده و با یادگیری آن می توانید به سطح گسترده ای از علوم دسترسی پیدا کنید. علاوه بر وب سایت های موجود در دنیا ، حجم زیادی از مقالات و کتب علمی هم به زبان انگلیسی نوشته می شوند و اگر قصد ادامه تحصیل در یک رشته خاص را دارید ، باید بتواند مقالات مرتبط با آن را به خوبی مطالعه نمایید.

زبان انگلیسی یک چالش فکری بی نظیر است.

زبان انگلیسی را می توان یکی از سخت ترین زبان های دنیا برای یادگیری دانست زیرا پر از نکات ظریف گرامری ، تلفظ های غیر منتظره ، برخی اوقات قوانین عجیب و استثناهایی است که برخی اوقات واقعا گیج کننده خواهند بود. با وجود تمامی این تفاسیر یادگیری آن اغلب شیرین تر از سایر زبان ها است و درگیر جنسیت اسامی یا حالات مودبانه / رسمی پیچیده نخواهید شد. اگر به دنبال دلایل یادگیری زبان انگلیسی هستید ، چالش برانگیز بودن آن را در نظر بگیرید.

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن