ثبت نام لاتاری و تاریخ ثبت نام لاتاری و فرم ثبت نام لاتاری و مهلت ثبت نام لاتاری و فرم ثبت نام رایگان لاتاری و زمان ثبت نام لاتاری و شرایط جدید ثبت نام لاتاری و تاریخ پایان ثبت نام لاتاری و ثبت نام لاتاری بدون پاسپورت و dv lottery registration period را در نم نمک ببینید.

زمان ، مهلت و شرایط ثبت نام لاتاری 2024

آیا رویای سفر به آمریکا دارید؟ چگونه می توان به این کشور پیشرفته سفر کرد؟ گرین کارت مجوزی است که به فرد اجازه می دهد به طور قانونی و دائمی در کشور مقصد کار و زندگی کند. دارندگان گرین کارت از خدمات بهداشتی ، تحصیلی و بسیاری دیگر مزایا برخوردار میگردند و همچنین می توانند آزادانه و بدون نیاز به اخذ ویزا به آمریکا رفت و آمد کند.آموزش تصویری ثبت نام لاتاری 2024 + شرایطآموزش تصویری ثبت نام لاتاری 2024 + شرایط

در صورتی که در این قرعه کشی برنده شوید ، می توانید به همراه خانواده تان به طور دائمی در آمریکا اقامت داشته و کار کنید. دونالد ترامپ رییس جمهور وقت ایالات متحده آمریکا سعی در لغو قرعه کشی لاتاری آمریکا داشته که هنوز موفق به انجام این کار نگردیده است. در واقع ثبت نام لاتاری 2024 به مانند سال های قبل انجام گرفته و ایرانیان نیز می توانند در آن شرکت کنند.

از این رو هر سال قبل از شروع ثبت نام لاتاری ، لیست کشورهای مجاز که شهروندان آن می توانند در لاتاری شرکت کنند منتشر می شود و در این لیست تاکنون نام کشور ایران نیز بوده است. با این حال از این مسیر هر شخصی می تواند شانس خود را حتی برای یکبار نیز امتحان کند و بتواند شهروند کشور آمریکا شود و همان گونه که گفته شد این ساده ترین روش ممکن برای شهروندی آمریکا می باشد که شما با این روش اگر شانس همراهیتان کند ، از قدم اول بدون هیچ گونه دردسری عبور خواهید کرد.

زمان ثبت نام لاتاری و زمان اعلام نتایج لاتاری

زمان شروع ثبت نام لاتاری در سال 1401، از 13 مهرماه آغاز می شود. مهلت ثبت نام لاتاری 1401 آمریکا نیز 33 روز است و تا 17 آبان 1401 ادامه خواهد داشت.

لاتاری در چه زمانی شروع می شود؟

لازم به ذکر است که نتایج لاتاری بعد از چند ماه حدودا در ماه می (May) اعلام می شود و در این تاریخ از منابع مختلف می توانید مطلع شوید که چه زمانی اعلام نتایج می شود چرا که اعلام نتایج نیز دارای زمان متغیری می باشد. اگر نام شما در میان برنده شده ها باشید می توانید وارد مراحل بعدی شوید.

قوانین و شرایط عکس لاتاری

فهرست عناوین ؛ [ بر روی گزینه مورد نظر کلیک کنید ]


مزایای داشتن گرین کارت

گرین کارت "Green Card" ، به کارتی اطلاق می شود که نشان دهنده مجوز شما برای اقامت دائم در هر کشوری می باشد که وقتی گرین کارت آمریکا به شما داده می شود یعنی اینکه شما مجاز به اقامت دائم در کشور آمریکا هستید و می توانید در این کشور کارهای مختلفی اعم از کار ، تحصیل ، زندگی ، مسافرت و... کنید. با این وجود زمانیکه شما در لاتاری ثبت نام می کنید و سپس نام شما به عنوان یکی از 50 هزار نفر بصورت شانسی قرعه کشی شود ، به شما این کارت بصورت رایگان و بدون هر گونه دردسری داده خواهد شد.

مزایای گرفتن گرین کارت آمریکا با لاتاری

اما اگر قصد شما شهروندی آمریکا با استفاده از گرین کارت و لاتاری می باشد ، باید حداقل 5 سال از مدت زمان دریافت گرین کارت بگذرد تا بتوانید اقدام کنید و از این رو اگر شما موفق به گرفتن گرین کارت شوید ، می توانید بدون هر گونه مشکلی به هر کشوری مسافرت کنید. در نگاه کلی اگر بخواهیم مزایای داشتن گرین کارت را بگوئیم ، می توانیم به موارد ذیل اشاره کنیم؛

مزایای لاتاری

1 - اجازه تحصیل رایگان برنده لاتاری و اعضای خانواده ایشان پس از ورود به آمریکا اجازه تحصیل رایگان در تمام ایالت های آمریکا را دارند

2 - اجازه کار برای اعضای خانواده برنده لاتاری و شخص برنده لاتاری بعد از ورود به آمریکا SSN صادر میشود و ایشان اجازه استخدام شدن و کار کردن در آمریکا را دارند. البته اجاز کارافرینی نیز دارند.

3 - اجازه اقامت در کل آمریکا یک برنده لاتاری اجازه دارد در هر ایالتی که دوست داشت ، ملک اجاره کند یا ملک بخرد و در آن زندگی کند

4 - ارزان ترین روش مهاجرت هزینه های اداری پرونده یک برنده لاتاری از 600 دلار آمریکا تجاوز نخواهد کرد که این یعنی ارزانترین روش مهاجرت در دنیا

5 - کوتاه ترین پروسه مهاجرت طول پروسه یک پرونده لاتاری از ثبت نام تا دریافت ویزا بین یک تا دو سال است که در آمریکا پایین ترین زمان اداری دریافت ویزای مهاجرتی آمریکا است

6 - آسان ترین روش مهاجرت در مهاجرت با لاتاری آمریکا ، شما فقط کافیست مدرک دیپلم داشته باشید یا دو سال سابقه کار در 5 سال گذشته. نه نیاز به سرمایه گذاری است و نه نیاز به سابقه کار سطح بالا

7 - بدون نیاز به مدرک زبان برندگان لاتاری نیاز به هیچ مدرک زبانی ندارند و حتی در سفارت نیز به فارسی مصاحبه میکنند

8 - امکان دریافت کمک های دولتی برندگان لاتاری بعد از ورود به آمریکا میتوانند مانند شهروندان آمریکایی ، از کمک های دولتی مانند کمک هزینه غذا یا بیمه رایگان و ... استفاده کنند

9 - اقامت دائم آمریکا بعد از برنده شدن در لاتاری آمریکا ، شما به اقامت دائم آمریکا دست میابید و گرین کارت دریافت میکنید و بعد از پنج سال پاسپورت امریکایی دریافت خواهید کرد

راهنمای ثبت نام لاتاری


مدارک ثبت نام لاتاری آمریکا

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام لاتاری ، مدارک پایه و هویتی هستند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت؛

1- عکس مخصوص لاتاری

 • عکس 5*5 سانت یا 600*600 پیکسل با زمینه سفید
 • رزولوشن 300 dpi
 • عکس با فرمت jpg
 • حداکثر حجم 240 کیلوبایتی عکس

راهنمای ثبت نام لاتاری (راهنمای تصویری)

2- مشخات کلی و همه جانبه هویتی

 • آدرس دقیق محل سکونت
 • اطلاعات تماس و ایمیل
 • تاریخ تولد دقیق
 • جنسیت
 • تحصیلات
 • اطلاعات همسر و فرزندان

3- پر کردن کامل فرم های مربوطه


شانس برنده شدن در لاتاری

در زمان ثبت نام لاتاری تنها فقط مشخصات کلی شما پرسیده و ثبت می شوند و دیگر اطلاعات همچون سطح زبان انگلیسی شما و یا دارا بودن مدارک معتبر زبان انگلیسی پرسیده نمی شوند! از این رو در واقع هیچ گزینه ای وجود ندارد که شما با استفاده از آن بتوانید شانس موفقیت خود را در لاتاری به بالاترین میزان ممکن برساند!

چگونه در لاتاری آمریکا شانس را افزایش دهیم

اما شرایطی وجود دارد که شما با استفاده از آنها می توانید بجای یکبار ، دوبار در لاتاری شرکت کنید و از این رو شما دو شانس برنده شدن خواهید داشت. این شرایط عبارتند از؛

 1. زوج ها می توانند دوبار در لاتاری شرکت کنند. اما چگونه؟ در ثبت نام اول بر فرض مثل مرد همسرش را زیر مجموعه خود و در ثبت نام دوم زن همسرش را زیر مجموعه خود اعلام می کند.
 2. افزایش شانس برنده شدن لاتاری فرزند با استفاده از روش بالا که در ثبت نام اول سرپرست خانواده ، همسر و فرزند را زیر مجموعه خود و در ثبت نام دوم مادر خانواده ، همسر و فرزندش را زیر مجموعه خود اعلام می کند.
 3. فرزند خانواده هم می تواند به تنهایی ثبت نام کند و هم می تواند از دو شانس بالا استفاده کند که در کل دارای 3 شانس برنده شدن در لاتاری می باشد!

شرایط شرکت در لاتاری

برای شرکت در لاتاری شما می بایست یک سری شرایط را مطالعه کنید و سپس اقدام کنید و در صورت ناقص بودن یکی از مدارک و اطلاعات ، شما نمی توانید شهروند آمریکا شوید. از مهم ترین شرایط لاتاری می توان به موارد ذیل اشاره کرد؛

شرایط سنی لاتاری

 • حداقل سن 18 سال و افراد زیر 18 نمی توانند به تنهایی ثبت نام کنند.
 • افراد زیر 18 سال باید به همراه خانواده خود در لاتاری شرکت کنند.
 • حداکثر سن ، نامشخص می باشد.

شرایط تحصیلی شرکت در لاتاری

 • حداقل مدرک برای گرفتن گرین کارت آمریکا ، دیپلم می باشد که در زمان قبولی بای به سفارت تحویل دهید.
 • دیپلم حداقل مدرک می باشد و مدارک بالاتر از دیپلم امتیاز محسوب نمی شوند و تنها از الزامات می باشد.

شرایط شغلی لاتاری

 • اگر شما دارای حداقل مدرک لازمه نیستید ، اما اگر دارای سابقه کار حداقل دو سال در طی 5 سال اخیر هستید می توانید اقدام به ثبت نام در لاتاری کنید.
 • در کل شرط شغلی وجود ندارد. برای مثال چنین چیزی (قشر مهندسین عمران تنها می توانند در لاتاری ثبت نام کنند) وجود ندارد و شما با هر شغلی که دارید و ندارید می توانید در لاتاری شرکت کنید.

شرایط تاهل در لاتاری

 • هم زن و شوهر و هم فرزندان خانواده که سن بالای 18 سال داشته باشند میتونند فرم جدایی برای ثبت نام لاتاری ارسال کنند .
 • اگر فرزند شما زیر 21 سال سن دارد ، باید نام آنرا نیز ثبت کنید و در غیر این صورت شما مردود اعلام خواهید شد.
 • اگر شما دارای 21 سال سن هستید و مجرد هم می باشید ، حتما باید بصورت مجردی اقدام به ثبت نام کنید.
 • اگر سند ازدواج شما هنوز بصورت رسمی صادر نشده است ، باید بصورت مجردی ثبت نام کنید و پس از قبولی هر یک از شما امکان صادر کردن ویزا برای همسرتان ممکن است و باید درخواست دهید.
 • اگر بعد از ثبت نام شما در لاتاری ، فرزندتان به دنیا آمد می بایست به سفارت مربطوه مراجعه کنید و درخواست ویزا برای فرزندتان کنید.

هزینه ثبت نام لاتاری

هزینه ثبت نام لاتاری آمریکا چقدر است؟

ثبت نام در لاتاری بصورت رایگان می باشد و در حین ثبت نام نیازی به پرداخت هزینه ندارید! این در صورتی است که شما تمامی مراحل را با دقیت کامل به زبان انگلیسی وارد کنید. اما اگر شما تسلط کافی به زبان انگلیسی ندارید ، باید در زمان ثبت نام با موسسه های مختلف یا افرادی که توانایی ثبت نام در لاتاری را دارند ، در ارتباط باشید و با پرداخت هزینه حدودا بین 50 تا 100 هزار تومان کار شما را انجام خواهند داد.


چگونه در لاتاری ثبت نام کنیم؟

تا این قسمت از این مطلب از نم نمک با لاتاری و تمامی اطلاعات مهم و ضروری که باید مطلع شوید ، آشنا شده اید و هم اکنون می توانید به سادگی تشخیص دهید که مجاز به ثبت نام در لاتاری هستید یا خیر؟! اگر شما مجاز به ثبت نام در لاتاری هستید در ادامه ما قصد داریم شما را به صورت مرحله به مرحله با آموزش ثبت نام در لاتاری آشنا سازیم. همراه ما باشید.

مراحل ثبت نام لاتاری آمریکا

1- در قدم اول بر روی لینک ذیل کلیک کنید تا وارد وب سایت ثبت نام لاتاری شوید؛

 

2- در صفحه ورود بر روی گزینه "Begin Entry" کلیک کنید.

بر روی لینک سبز رنگ کلیک کنید

3- کد امنیتی که در تصویر مشاهده می کنید را در کادر خالی سفید رنگ انتهای آن وارد کنید و بر روی Submit کلیک کنید.

کد امنیتی را وارد کنید

4- نام و نام خانوادگی خود را در مرحله اول وارد کنید.

نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید

در افراد متاهل یک بار زن و یک بار هم شوهر "جداگانه” ثبت نام نمایند و عکس و مشخصات همسر و فرزندان و فرزندخوانده های مجرد و زیر 21 ساله خود را نیز وارد کنند. در نتیجه زن و شوهر در هر مر حله خود entrant و همسرشان spouse خواهد گردید.

 • DATE OF BIRTH - Day، Month، year (تاریخ تولد)
 • GENDER - Male or Female (جنسیت)
 • CITY WHERE YOU WERE BORN (شهر یا روستای محل تولد)
 • COUNTRY WHERE YOU WERE BORN (کشور محل تولد)
 • COUNTRY OF ELIGIBILITY OR CHARGEABILITY (کشور مجاز محل تولد)

نکته مهم : کسانی که کشور محل تولدشان در لیست کشورهای مجاز برای ثبت نام لاتاری قرار ندارد ولی کشور محل تولد همسر فعلی یا پدر یا مادرشان در لیست مجاز می باشد ، می توانند از کشور محل تولد همسر یا پدر یا مادرشان اگر در لیست کشورهای مجاز برای شرکت در این لاتاری است استفاده کنند و نام ان کشور را بنویسند.

5- جنسیت خود را انتخاب کنید.

جنسیت خود را انتخاب کنید

6- تاریخ تولد دقیق را به میلادی وارد کنید.

تاریخ تولد را به میلادی وارد کنید

7- شهری که در آن متولد شده اید را وارد کنید.

شهر محل سکونت را وارد کنید

8- کشوری که در آن متولد شده اید را وارد کنید.

کشوری که در حال زندگی هستید را انتخاب کنید

9- آیا شما مطمئن هستید در مرحله قبلی کشور محل تولد را انتخاب کرده اید؟!

مراحل ثبت نام قرعه کشی لاتاری

اطلاعات پاسپورت

از سال 2019 به بعد ثبت نام لاتاری تنها برای کسانی که دارای پاسپورت هستند امکان پذیر است.البته تنها برای متقاضی اصلی داشتن پاسپورت اجباری است.

البته در سال 2024 به بعد شرط داشتن پاسپورت حذف شده است و افراد بدون پاسپورت هم می توانند ثبت نام کنند.

راهنمای ثبت نام لاتاری (راهنمای تصویری)

10- تصویر خود را در نسخه دیجیتال و در قالب jpg آپلود کنید.

عکس خود را آپلود کنید

11- آدرس خانه خود را به همراه کدپستی وارد کنید.

آدرس محل سکونت خود را به لاتین وارد کنید

وضعیت آدرس پستی (MAILING ADDRESS - In Care Of، Address LineDistrict/Country/Province/State، Postal Code/Z )

در ثبت اطلاعات آدرس پستی با موارد زیر روبرو می شوید.

 • In Care Of یعنی نام و نام خانوادگی شما
 • second address و یا Line 2 ادامه آدرس محل سکونت
 • COUNTRY WHERE YOU LIVE کشور محل سکونت فعلی شما
 • PHONE NUMBER (شماره تلفن ، اجباری نیست)

نحوه نوشتن آدرس پستی به انگلیسی

نوشتن آدرس به زبان انگلیسی برعکس فارسی شروع و به کشور ختم می شود. شما ابتدا باید نام و نام خانوادگی را بنویسید. بعد از آن بایستی شماره پلاک یا شماره طبقه را بنویسید. سپس نام کوچه و پس از آن کدپستی و نام شهر ، نام استان و نام کشور را نوشته و در اتنها نیز شماره تلفن و کدپستی را قرار دهید.

آدرس انگلیسی معادل فارسی آدرس انگلیسی معادل فارسی
No پلاک West غربی
Unit واحد East شرقی
Ground Floor طبقه همکف North شمالی
Floor طبقه South جنوبی
Bldg ساختمان Right Side سمت راست
Complex مجتمع ، مجموعه Left Side سمت چپ
Residential Complex مجتمع مسکونی Lower of پایین تر از
Town شهرک Above of بالاتر از
Hall تالار After بعد از
Passage پاساژ Before قبل از
Mall مرکز خرید Between بین
Bank بانک Phase فاز
Quarter کوی (محله ، برزن) Near نزدیک (جنب)
District منطقه Corner نبش
P.O BOX کد پستی First of ابتدای
Alley کوچه End of انتهای
St فرعی (خیابان کوچک) In Front of روبروی
Ave اصلی (خیابان بزرگ) Dead End بن بست
Blvd بلوار Village روستا
Sq میدان City شهر
Highway بزرگراه Province استان
Freeway آزادراه Country کشور
Rd جاده Industrial Estate شهرک صنعتی
Cross چهارراه Entrance ورودی برج یا ساختمان
Junc تقاطع ، سه راه Exit خروجی خیابان تا اتوبان

به مثال زیر توجه فرمایید.

بزرگراه امام علی ، خیابان امام خمینی (اصلی) ، میدان آزادی ، خیابان طالقانی جنوبی (اصلی) ، خیابان پیروزی (فرعی) ، بلوارشفق ، کوچه مینا 13 ، پلاک 8

Emam Ali Highway ، Emam khomeini Ave ، Azadi Sq ، South Taleghani Ave ، Piroozi St ، Shafagh Blvd ، mina13 Alley ، No 8

12- کشوری که هم اکنون در حال زندگی هستید؟

کشور محل زندگی خود را وارد کنید

13- شماره تلفن خود را وارد کنید؛

وارد کردن شماره تلفن در ثبت نام لاتاری

14- آدرس ایمیل خود را در هر دو کادر خالی وارد کنید.

آدرس ایمیل خود را وارد کنید

15- آخرین مدرکی که تاکنون کسب کرده اید را انتخاب کنید؛

مقطع تحیلی خود را انتخاب کنید

در این مرحله نوبت به پر کردن مقاطع تحصیلی خواهد رسید. شما بایستی آخرین مدرک تحصیلی خود را وارد نمایید.

 • Primary school only (دبستان)
 • High school، no degree (دبیرستان ناتمام)
 • high school degree (دیپلم دبیرستان)
 • vocational school (فوق دیپلم با هنرستان یا آموزشگاه فنی یا خصوصی یا هر نوع آموزشگاه تخصصی کوتاه مدت خصوصی یا دولتی که قبل یا بعد از دبیرستان و یا بدون داشتن دیپلم دبیرستان برای آموزش یک فن یا حرفه گذرانده اید و آخرین و بالاترین مدرک تحصیلی شما محسوب می شود)
 • Some university courses (دانشگاه ناتمام یا فقط چند واحد دانشگاهی را گذرانده اید)
 • University degree لیسانس دانشگاه (فارغ التحصیل شده در لیسانس دانشگاهی).
 • Some graduate level courses، degree (فوق لیسانس ناتمام ، یا فقط چند واحد فوق لیسانس گذرانده اید)
 • Master degree (فوق لیسانس)
 • Some doctorate level courses (دکترای هر رشته ای ناتمام یا فقط چند واحد دکترا گذرانده اید)
 • Doctorate degree (مدرک دکترا )

16- وضعیت تاهل خود را انتخاب کنید.

وضعیت تاهل یا مجرد بودن را انتخاب کنید

مشخصات مربوط به وضعیت ازدواج فعی (MARITAL STATUS)
 • مجرد/هرگز ازدواج نکرده (Unmarried)
 • متاهل (Married)
 • طلاق قانونی (porced)
 • بیوه (Widowed)
 • جدا شده (قانونی و یا با توافق دادگاه یا محضر) Legally Separated

در مورد افرادی که دارای همسر می باشند دو گزینه مشاهده می شود که :

 1. مورد اول مخصوص اشخاصی است که متاهل هستند و همسر آن ها دارای اقامت دائم و یا شهروند کشور آمریکا نیست.
 2. مورد دوم مخصوص کسانی است که با یک شهروند آمریکایی یا شخصی که دارای گرین کارت است ازدواج کرده اند.
وضعیت تعداد فرزندان مجرد و زیر 21 ساله (Number of children)

این وضعیت شامل فرزندان طبیعی ، فرزندخوانده ، یا تحت سرپرستی ، فرزندان همسر سابق اگر آن فرزندان جدا از شما زندگی می کنند و حتی اگر به طور کامل از آن ها و همسرتان جدا شده اید و یا اگر آنها اصلا نخواهند به امریکا مهاجرت کنند باید نام و مشخصات و عکس آن فرزندان را در فرم وارد شود. لازم به ذکر است عدم وارد کردن هر کدام از این فرزندان منجر به مردود شدن ثبت اطلاعات شما خواهد شد.

17- تعداد فرزند/فرزندان خود را وارد کنید. سپس بر روی گزینه Continue کلیک کنید.

تعداد فرزندان خود را مشخص کنید

18- مجددا فرمی که پر کرده اید برای شما به نمایش در خواهد آمد. بر روی Submit سبز رنگ انتهای صفحه کلیک کنید. اینک فرم ثبت نام با موفقیت برای شما به نمایش خواهد آمد. از این صفحه اسکرین شات بگیرید و تا روز قرعه کشی نزد خود نگه دارید.

ثبت نام موفقیت آمیز لاتاری آمریکا

شما با موفقیت توانستید مراحل ثبت نام لاتاری را بگذرانید.

مراحل بعد از برنده شدن لاتاری

همان گونه که گفته شد بعد از ثبت نام ، حدودا چند ماه طول می کشد که نتایج اعلام شوند و پس از اعلام شدن ، شما می توانید از طریق سایتی که ثبت نام کردید ، نتیجه دقیق را مشاهده کنید. اما اگر شما توانستید موفق شوید ، باید کارهای زیادی انجام دهید که نیاز به هزینه دارند و باید حتما و حتما آنها را انجام دهید و در کنار آن هم باید وقت بگذارید. در ادامه ما قصد داریم مراحلی که باید از آن عبور کنید را به همراه هزینه های حدودای بیان کنیم. همراه ما باشید.

1- واکسیناسیون برندگان لاتاری

یک سری از واکسن ها هستند که شما باید قبل از مراجعه به سفارت آمریکا تزریق کنید که توصیه ما انجام تمامی این واکسن ها در داخل کشور می باشد که ارزان تر نیز خواهد بود. هزینه حدودی واکسن ها 300 هزار تومان می باشد.

2- ترجمه مدارک برندگان لاتاری

تعداد مدارک شخصی هر فرد متغیر است و به همین دلیل ما هزینه کلی این فرآیند را برای هر فرد 1 تا 2 میلیون تومان برآیند می کنیم.

3- رفت و آمد به کشور محل سفارت

برای ارائه مدارک به محل سفارت شما باید یکی از سفارت های کشور آمریکا واقع در ترکیه ، امارات و ایروان مراجعه کنید و به مدت حدودا 10 روز در یکی از این کشورها اقامت داشته باشید که هزینه حدودی شما چیزی نزدیک به 8 تا 10 میلیون تومان خواهد بود.

4- ویزیت پزشک سفارت

پس وارد شدن در سفارت ، پزشک این مجموعه شما را ویزیت خواهد کرد که هزینه هر نفر بین 100 تا 200 دلار خواهد بود.

5- مصاحبه در سفارت آمریکا

هر یک از برندگان لاتاری باید در یکی از سفارت های آمریکا در ترکیه ، امارت و ایروان اقدام به مصاحبه کنند که هزینه مصاحبه هر یک نفر 330 دلار بصورت نقدی باید پرداخت شود.

مصاحبه لاتاری در سفارت آمریکا

6- صدور گرین کارت آمریکا

بعد از عبور موفقیت آمیز از مراحل بالا ، شما باید هزینه 220 دلاری را بصورت اینترنتی برای صدور گرینه کارت لاتاری خود واریز کنید.

7- هزینه بلیط آمریکا

برای مسافرت به کشور آمریکا شما می توانید بصورت اینترنتی اقدام به خرید بلیط کنید که در این راستا حداقل مبلغ 15 میلیون تومان می باشد و نسبه کلاس های بالاتر باید هزینه بیشتری نیز بپردازید.

این مطلب مفید بود؟
(5 رای)
84%

نظرات کاربران بروز رسانی

02
ممنون از اطلاعات شما در مورد لاتاری
1398-07-27 14:36
پاسخ دادن

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.