ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، راهنمای انتخاب و خرید بهترین ماشین ظرفشویی و راهنمای خرید ماشین ظرفشویی نی نی سایت و بهترین ماشین ظرفشویی خارجی و راهنمای خرید ماشین ظرفشویی بوش و بهترین مارک ماشین ظرفشویی نی نی سایت و بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی نی نی سایت و بهترین ماشین ظرفشویی و بهترین مارک ماشین ظرفشویی ایرانی و قیمت ماشین ظرفشویی ال جی 14 نفره دیجی کالا در نم نمک.

راهنمای انتخاب و خرید بهترین ماشین ظرفشویی

خریدن ماشین ظرفشویی کمک بسیار بزرگی برای خانم های خانه دار است. با دست شستن ظرف ها باعث هدر دادن آب به مقدار زیاد می شود پس ماشین ظرفشویی یک وسیله بسیار عالی می باشد و ماشین ظرفشویی ها انواع متفاوت ، سایزها و جزئیات بسیار متنوعی دارند پس قبل از خرید آن بهتر است با توجه به نیازهایتان کمی در موردش تحقیق کنید و بعد اقدام به خرید کنید. حال در نم نمک نکاتی برای خرید این وسیله آمده است که بهتر است قبل از خرید به آن ها توجه کنید.راهنمای انتخاب و خرید بهترین ماشین ظرفشویی + نکات مهمراهنمای انتخاب و خرید بهترین ماشین ظرفشویی + نکات مهم

نکات ماشین ظرفشویی

1. اول از همه چک کنید که آیا آشپزخانه شما محل مناسبی برای ماشین ظرفشویی دارد یا خیر و سپس راه آب را نیز بررسی کنید.

معمولا بیشتر خانه ها جایی برای نصب ماشین ظرفشویی دارند که اندازه آن کاملا برابر با این ماشین ها می باشد و اگرچه که خانه های قدیمی این قابلیت را ندارند و برای خرید ماشین ظرفشویی باید تغییراتی را در آشپزخانه ایجاد کرد.

2. اگر هیچ قلابی برای نصب وجود ندارد ، از ماشین های ظرفشویی قابل جابجایی استفاده کنید.

پس یک ماشین ظرفشویی خریداری کنید که قابلیت نصب به شیر آب در آشپزخانه داشته باشد و هنگامی که شما از آن استفاده می کنید ، می توانید آن را در یکی از کابینت ها قرار دهید و همچنین می تواند نوع کوچک تر آن را بخرید و آن را روی کابینت بگذارید.

3. از قبل محل قرارگیری ، ماشین ظرفشویی را اندازه بگیرید.

این لوازم سایزهای مختلفی دارند و باید هر کدام که متناسب با سایز آشپزخانه شماست را انتخاب کنید و با استفاده از متر ، پهنا و عمق داخل کابینت را برای ماشین ظرفشویی اندازه بگیرید و سپس این عددها را جایی یادداشت کنید و به دنبال ماشین ظرفشویی مطابق با همین سایزها بگردید و از کاتالوگ های آنلاین و اطلاعات موجود در آن نیز می توانید استفاده کنید.

خرید انواع ماشین ظرفشویی

اندازه گیری محل قرار گیری ماشین ظرفشویی

4. معمولا ماشین ظرفشویی های قابل حمل را می توان در هر آشپزخانه ای حمل کرد.

به همین دلیل هنگام اسباب کشی می توانید آن را هر جایی ببرید اما ماشین ظرفشویی های توکار اینگونه نیستند و در هر مکانی قابل نصب نمی باشند و انواع توکار داخل کابینت نصب می شوند و هنگامی که در بسته باشد ، هیچ اثری از آنها مشخص نیست پس با توجه به شرایط یکی از این دو نوع را انتخاب کنید.

5. بین مدل فشرده و استاندارد یکی را انتخاب کنید.

مدل های فشرده برای فضاهای کوچک تر مناسب هستند و معمولا اندازه آنها 45 سانتی متر است و برای آن فضای اضافه نیز به وجود خواهد آمد و ماشین ظرفشویی های استاندارد معمولا 60 سانتی متر هستند و برای یک خانواده مناسب است اما اگر تنها زندگی می کنید یا فقط دو نفر هستید ، بهتر است که ماشین ظرفشویی های فشرده را انتخاب کنید.

6. مطمئن شوید که این ماشین طرفشویی تمام جزئیاتی را که می خواهید ، دارد.

سعی کنید نوعی را انتخاب کنید که به اندازه کافی چرخش داشته باشد تا ظروف به خوبی شسته و خشک شوند.

معمولا انواع و گزینه های مختلفی روی این لوازم نصب است مثلا شستشوی سریع ، برنامه شستشو ، آبکشی با تاخیر و ... . مثلا قابلیت هایی وجود دارند که با استفاده از آن ها می توانید فقط اضافات غذا را از روی ظرف پاک کنید.

7. ماشین ظرفشویی ها انواع لوله های متفاوتی دارند.

لوله های پلاستیکی در این لوازم از لحاظ اقتصادی به صرفه هستند و نوع استیل نیز انتخاب خوبی می باشد ، زیرا دوام بالایی دارد و خشک کردن آن نیز سریع تر اتفاق می افتد و البته که نوع استیل گران قیمت است.

نکاتی برای خرید ماشین ظرفشویی

لوله های متفاوت ماشین ظرفشویی ها

8. یک مدل بی سر و صدا را انتخاب کنید.

معمولا یکی ازفاکتورهایی که باید در انتخاب ماشین ظرفشویی در نظر بگیرید ، تولید صدا توسط آن است و اگر در مورد سر و صدای آن نگرانید ، نوعی را بخرید که سطح دسی بل آن زیر 45 باشد و با این دسی بل ، ماشین تقریبا کاملا ساکت خواهد بود.

9. برای خرید این وسیله زمان بگذارید.

از اولین مغازه خرید نکنید و سعی کنید تمام قیمت ها و انواع ماشین ظرفشویی ها را بررسی کنید و هنگام خرید نیز تمام ویژگی ها و آپشن های آن را چک کنید تا از سالم ماندن همه آنها مطمئن شوید.

10. خرید ماشین ظرفشویی در زمان مناسب

مثلا روزهای تعطیل زمان مناسبی نیستند ، زیرا مدل های جدید در این روزها کم هستند و یا قیمت مشخصی ندارند.

چه ماشین ظرفشویی مورد نیاز من است؟

گزینه های مختلفی وجود دارد و چیزی که در زیر می خوانید راجع به انواع ماشین ظرفشویی ها است. از بین این گزینه ها می توانید آن نوعی را انتخاب کنید که مناسب شماست.

خرید ماشین ظرفشویی رومیزی

خرید ماشین ظرفشویی مناسب

ماشین ظرفشویی با جای مخصوص

این نوع ماشین ظرفشویی ها معمولا زیر کابینت ها نصب می شوند و معمولا کناره های این ماشین ها گوشه ندارند و به این معنی که به راحتی می توان آنها را داخل یا زیر کابینت قرار داد ، بدون اینکه چیزی از آن دیده شود.

ماشین ظرفشویی های آزاد

این نوع ماشین ظرفشویی ها بسیار شبیه ماشین های لباسشویی هستند و می توانند هر جایی که راه آب وجود داشته باشد ، قراد بگیرند و به راحتی می توان جای آن را تغییر داد و لازم نیست که برای این ها جایی را تعبیه کنید و می توانید آنها را به راحتی روی کابینت قرار دهید.

کشوهای ماشین ظرفشویی

این ماشین ظرفشویی ها مثل تمام کشوهای آشپزخانه هستند و معمولا این ماشین ها دو کشو دارند و در واقع در دو کشو تقسیم شده اند و تنها کاری که باید انجام دهید ، همانطور که در نم نمک اشاره کرده ایم این است که باید سایز کشوهایی که مایل به نصب ماشین های ظرفشویی هستید را اندازه بگیرید.

ماشین ظرفشویی های باریک

این نوع ماشین ها کاملا برای فضاهای کوچک مناسب می باشند و اگر آشپزخانه مناسبی دارید ، بهتر است که این نوع را خریداری کنید و معمولا پهنای این ماشین ظرفشویی ها 45 سانتی متر است و در حالیکه قدرت این ماشین های ظرفشویی با انواع بزرگ ترشان برابر است.

خرید ماشین ظرفشویی توکار و انواع مختلف ماشین ظرفشویی

نکات مهم برای خرید ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی های توکار

این نوع ماشین ها به راحتی داخل کابینت نصب می شود و از بیرون هیچ اثری از آنها مشخص نخواهد بود و همچنین این ماشین ها را دقیقا متناسب با اندازه و فضای کابیت می سازند و می توان در کابینت را به هر طرحی که خواستید در آورید.

ماشین ظرفشویی های رو کابینتی

اگر مستاجر هستید و هر سال خانه عوض می کنید ، بهتر است که این نوع ماشین ظرفشویی را انتخاب کنید که این ماشین ها در سایزهای مختلف نیز موجود هستند و می توانید با توجه به فضای خانه آن را انتخاب کنید و بهترین مکان برای قرار دادن این ماشین ظرفشویی روی کابینت دقیقا کنار سینک ظرفشویی می باشد.

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن