اجاره استخر در تهران در طی چند سال اخیر بسیار رونق پیدا کرده ولی به دلیل محدودیت های شدیدی که در این زمینه وجود دارد بسیاری از افراد قادر به استفاده از این امکان نیستند و نمی دانند برای اجاره و یا رزرو این استخرها به کجا مراجعه کنند. در این مقاله ما قصد داریم با نگاهی دقیق بر روی مزیت های استخر و شنا کـردن به شما کمک کنیم تا با روش های بازاریابـی استخرهای خصوصی بیشتر آشنا شده و بتوانید به راحتی برای اهداف خود آن ها را اجاره کنید.

چگونه بهترین استخرهای تهران را رزرو کنیم؟

اجاره استخر در تهران در طی چند سال اخیر بسیار رونق پیدا کرده ولی به دلیل محدودیت های شدیدی که در این زمینه وجود دارد بسیاری از افراد قادر به استفاده از این امکان نیستند و نمی دانند برای اجاره و یا رزرو این استخرها به کجا مراجعه کنند. در این مقاله ما قصد داریم با نگاهی دقیق بر روی مزیت های استخر و شنا کـردن به شما کمک کنیم تا با روش های بازاریابـی استخرهای خصوصی بیشتر آشنا شده و بتوانید به راحتی برای اهداف خود آن ها را اجاره کنید.چگونه بهترین استخرهای تهران را رزرو کنیم؟چگونه بهترین استخرهای تهران را رزرو کنیم؟

چگونه بهترین استخرهای تهران را رزرو کنیم؟

شنا کـردن و تقویت بدن

شنا احتمالاً یکی از نکات برجسته تابستان شما در دوران کودکـی بوده است ، اما (اگر شما هم مانند اکثر مردم هستید) پس از بزرگ شدن به یک فعالیت نادر تبدیل شد. این مسئله مایه تاسف است - زیرا شنا فقط یک فعالیت تفریحی فوق العاده نبوده و به عنوان یک راه شگفت انگیز برای تناسب اندام می باشد. ولی آیا شنا کـردن به جز تناسب اندام نیز مزیت هایی به همراه دارد؟ در ادامه نگاهی به این موضوع می اندازیم.

احساس بی وزنی در آب

به گفته دکتر برت ادموندز تمامی کسانی که در آب شنا می کنند اعلام کرده اند احساس بی وزنی را تجربه کرده اند. این احساس به شما کمک می کند تا بتوانید پروسه درمان مفاصل خود را بهتر از ورزش های دیگر مانند وزنه زدن ، پیلاتـس و حتی یوگـا دنبال کنید. این بی وزنی علاوه بر اینکه به بهبود مفاصل کمک می کند ، بلکه مهره های کمر شما را نیز تقویت می کند.

تناسب عضلات با شنا بهتر صورت می گیرد

اگر می خواهید تناسب اندام داشته باشید ، باید مطمئن شوید که کل بدنتان تمرین خوبی دارد. از چالش برانگیزترین مسائل در بدن سـازی ایجاد تناسب میان بخش فوقانی و پاها می باشد. بسیاری از بدنسازها به منظور اینکه تعادل عضلات فوقانی و تحتانی خود را حفظ کنند باید ورزش های متعددی مانند تردمیل را دنبال کنند ولی این مسئله در شنا مورد نیاز نیست. شما به صورت مساوی تمامی عضلات خود را تقویت می کنید که می تواند به تناسب اندام شما کمک زیادی کند.

یک عنصر مقاومت وجود دارد

جف پارک می گوید که آب ، سطوح مختلفی از مقاومت را ایجاد می کند ، اما استخوان ها و مفاصل شما همچنان از آسیب محافظت می شوند. شما احساس بی وزنی خواهید کرد ، اما عضلات شما همچنان درگیر خواهند بود. جو جانسون معتقد است که شنا از نظر عضله سـازی حتی بهتر از دویـدن است. هوا تنها مقاومت شما در هنگام دویـدن است ، اما در هنگام شنا آب نیز وجود دارد ، بنابراین برای عضلات شما چالش برانگیزتر است. این مسئله فشار بسیار زیادی را بر روی بدن شما قرار می دهد.

مزیت استفاده از استخرهای سرپوشیده

در ایران استفاده از استخرهای سرپوشیده بسیار بیشتر از استخرهای روباز است. در این استخرها شما می توانید از مزیت های متعددی بهره مند شوید ، این استخرها در برجهای تهران به سرعت در حال گسترش هستند. ولی این سازه ها چه مزیت هایی را با خود به همراه دارند؟

استفاده تمام سال

این واقعیت که شما می توانید هر روز از سال را بدون توجه به آب و هوا شنا کنید ، یک مزیت بزرگ است ، به خصوص برای افرادی که نمی توانند آفتاب زیادی دریافت کنند. حتی اگر در مکانی با آب و هوای گرم زندگی می کنید ، باران و باد برای استخر سرپوشیده مشکلی ایجاد نمی کند.

نگهداری کمتر

هنگامی که در خانه خود استخر دارید ، نیازی نیست نگران برگ ها یا حشرات مزاحم باشید. استخر بدون برگ همچنین به این معنی است که از رشد جلبـک ها محافظت می کنید و نیازی به استفاده زیاد از مواد شیمیایی ندارید. این نه تنها نگهداری را آسان تر می کند ، بلکه برای پوست و به طور کلی سلامتی شما نیز مفید است.

محافظت در برابر آفتاب سوختگـی

با استفاده از این نوع امکانات ، لازم نیست هنگام آفتاب گرفتن چندین لایه ضـد آفتاب برای محافظت از خود بزنید یا دائماً به دنبال سایه باشید. علاوه بر این ، از آنجایی که نیازی به استفاده از ضـد آفتاب ندارید ، هیچ روغن و کثیفیی روی سطح ایجاد نخواهد شد ، به این معنی که زمان کمتری را برای تمیز کردن صرف خواهید کرد.

هزینه ساخت یک خانه استخر سرپوشیده چقدر است؟

این مسئله بستگی به متریال انتخابی شما دارد ، اما لوازم و تجهیزات دیگری نیز برای استخر سرپوشیده مورد نیاز است. از جمله این موارد می توان به روکش اتوماتیک ، دستگاه سنجش رطوبت و آبگرمـکن اشاره کرد. از آنجایی که هزینه های گرمایش می تواند زیاد باشد ، می توانید نصب پنل خورشیـدی روی پشت بام خود و استفاده از آبگرمـکن خورشیدی را در نظر بگیرید که هم هزینه ها را کاهش می دهد و هم از محیط زیست محافظت می کند.

اجاره استخر در تهران

از آنجایی که استخرهای سرپوشیده و سرباز در تهران روز به روز در حال گسترش هستند بسیاری از افراد به منظور اجاره آن ها به دنبال پلت فرم های آنلاین هستند که اجازه می دهند شما بدون نیاز به مراجعه حضوری بتوانید اجاره استخر اختصاصی و عمومی را انجام دهید. هومتیک یکی از اولین نرم افزارهای تلفن همـراه است که افراد علاقه مند به استخر و شنا کـردن می توانند مکان های مد نظر خود را اجاره و یا رزرو کنند.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.