ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، همستر کامبت و بازی همستر کامبت و دانلود بازی همستر کامبت و همستر کمبات تلگرام و قیمت ارز همستر کمبات و همستر کامبت چیست و لینک همستر کامبت و همستر کامبت کد مورس و کارت های بازی همستر کامبت و حذف همستر کامبت در نم نمک.

بازی همستر کامبت تلگرام از شروع بازی تا کد مورس و کارت بازی

همستر کامبت (Hamster Kombat) یک بازی بات ساده تلگرامی است که کاربر در آن با مکانیزم تپ تو اِرن (Tap to Earn) یا (ضربه بزن و کسب کن) با ضربه زدن ساده روی نمایشگر گوشی خود ، وارد کردن کد مورس ، دیلی کمبو ، سکه های مجازی HMSTR کسب می کند.کد مورس و کارت بازی همستر کامبت تلگرام [آپدیت روزانه]کد مورس و کارت بازی همستر کامبت تلگرام [آپدیت روزانه]

همستر کامبت

ابتدا برای ورود به صفحه اصلی بازی همستر کامبت که در تلگرام می باشد از لینک زیر اقدام کنید.

لینک اصلی بازی همستر کامبت

پس از کلیک به ربات بازی همستر کامبت وارد خواهید شد و پس از start وارد بازی خواهید شد.

خلاصه آموزش بخش های همستر کامبت
  • با کلیک روی همستر کوین و سکه دریافت خواهید کرد.
  • با سکه هایتان در بخش Mine می توانید Profit دریافت کنید که به ازای هر ثانیه خودکار به شما سکه خواهد داد و اگر تا 3 ساعت هم آفلاین باشد درامد کسب خواهید کرد.
  • توضیحات هر کارت در بخش Mine را به دقت بخوانید تا بتوانید کارت های قفل شده را آزاد کنید.
  • هنوز مشخص نیست که سکه باارزش تر است یا Profit اما به نظر می رسد Profit اهمیت بیشتری دارد.

همستر کامبت

کارت های دیلی کمبو

در بازی همستر کامبت قسمتی با نام Daily combo هست که جای خالی سه کارت را دارد. هر روز سه کارت منتخب از میان کارت های ویژه این بازی برای این قسمت انتخاب می شود و بازیکنان باید بتوانند آن ها را پیدا کنند. جایزه پیداکردن کارت های دیلی کمبو 5،000،000 سکه است.

کارت دیلی کمبو امروز 26 خرداد

کارت دیلی کمبو

کد مورس مخفی همستر کامبت

بازی همستر کامبت هر روز یک کد مورس مخفی در بازی قرار می دهد که بازیکنان باید با تغییر روش ضربه زدن روی همستر این کد مورس را ارسال کنند و 1،000،000 سکه هدیه بگیرند.

ابتدا 3 کلیک روی Earn per tap بزنید و پس از آنکه دایره همستر به رنگ قرمز درامد کد مورس را وارد کنید(تک کلیک نقطه و اگی کمی نگه دارید و رها کنید خط تایپ خواهد شد)

کد مورس امروز 26 خرداد

DEFI

D : _ • •

E :

F : • • _

I : • •

همستر کامبت

سکه هایی که احتمال تبدیل به ایردراپ و در نهایت تبدیل به پول واقعی در صورت لیست شدن پروژه در صرافی ها ، و سپس کشف قیمت ، امکان فروش سکه ها و تبدیل آن ها به پول واقعی فراهم خواهد شد. طبق اعلام توسعه دهندگان ، توکن این پروژه بر بستر بلاک چین TON ایجاد خواهد شد ، با این حال ، تاریخ آن هنوز تأیید نشده است.

فقر و مشکلات اقتصادی ، بیکاری ، رویای کسب ثروت آسان و مواردی دیگر از جمله سقوط ارزش ریال در برابر ارزهای مهم جهان مانند دلار و یورو و افزایش نرخ بهره ، باعث شد بازی همستر کامبت میان ایرانیان با اقبال بیشتری مواجه شود.

این بازی به طور رسمی در 25 مارس عرضه شد. گیم پلی بازی شبیه به بازی محبوب Notcoin است.

همستر کامبت

گیم پلی

اساس بازی همستر کامبت جمع آوری سکه به عنوان سرمایه اولیه برای راه اندازی یک صرافی ارز دیجیتال است. بازیکنان در این بازی یک صرافی ارز دیجیتال را از فهرستی که در اختیارشان قرار داده می شود ، انتخاب می کنند. سپس ، بازیکن نقش مدیرعامل این صرافی را به عهده می گیرد و باید در مسیر توسعه و پیشرفت آن صرافی گام بردارد.

توسعه صرافی ارز دیجیتال در بخش های مختلفی مانند بازارسازی (Market) ، روابط عمومی و تیم توسعه (PR&Team) ، انطباق با قوانین و گرفتن مجوز برای فعالیت در کشورهای مختلف (Legal) و پیشرفت های جانبی (Specials) انجام می شود. توسعه هر بخش از این صرافی که بازیکن مدیرعامل آن است ، مقداری به درآمد روزانه آن می افزاید که در قالب توکن همستر کامبت به موجودی بازیکن اضافه می شود.

برخلاف Notcoin ، در بازی «همستر کامبت» سکه ها توسط بخش (Mine) جمع آوری می شوند ، بنابراین بازیکنان باید سود خود را در هر ساعت (Profit per Hour) پمپ کنند و توکن های زیادی را در حساب جمع نکنند. برای این کار از ربات تلگرام استفاده می شود. برخلاف Notcoin که برای درآمد غیرفعال باید هر 12 ساعت یک بار وارد بازی شوید ، در «همستر» باید هر 3 ساعت یک بار این کار را انجام دهید. در غیر این صورت ، سکه استخراج نخواهد شد.

همستر کامبت

شیوه های دریافت سکه

در همستر کامبت شما به عنوان مدیرعامل یک صرافی ارز دیجیتال فعالیت می کنید و درآمد ساعتی (Profit per hour) از آن دارید. هرچه صرافی را بیشتر توسعه دهید ، درآمد ساعتی شما هم بیشتر می شود. این درآمد فقط برای سه ساعت فعال است و پس از آن غیرفعال می شود تا زمانی که باز هم وارد بازی شوید.

ضربه زدن

با ضربه زدن ساده روی نمایشگر گوشی یا مکانیزم تپ تو ارن (ضربه بزن و کسب کن) می توان مقدار مشخصی سکه را دریافت کرد.

کد مورس

همستر کامبت 5 ژوئن (16 خرداد) کد مورس را نیز به ویژگی هایش اضافه کرده است و هر روز می توان با زدن کد مورس مخصوص در بازی ، یک میلیون سکه دریافت کرد.

دیلی کمبو

دیلی کمبو (Daily Combo) در این بازی و در تب Mine بخشی به اسم Daily Combo وجود دارد که هر 24 ساعت به روز می شود. در این بخش با پیداکردن سه کارت می توان 5 میلیون سکه جایزه گرفت.

نگاه منتقدان

از آنجا که همستر کامبت بر بستر تلگرام راه اندازی شده است و به عنوان ربات تلگرامی تأییدشده فعالیت دارد و همچنین هیچ اطلاعات خاصی از کاربر دریافت نمی کند ، می توان آن را امن در نظر گرفت اما با این وجود برخی منتقدان نگرانی هایی را در مورد امنیت اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این بازی مطرح کرده اند.

همستر کامبت

منشأ و شرکت سازنده

هشدار درباره منشأ و شرکت سازنده بازی همستر کامبت اولین بار توسط رسانه های اوکراینی مطرح شد. بر اساس اطلاعات ثبت دامنه سایت بازی به نظر می رسد همستر کامبت روسی است. توجه به منشأ روسی و عدم وجود هیچ محدودیت اعلام شده ای در جمع آوری داده های کاربران در این بازی ، رسانه های اوکراینی در این باره ابراز نگرانی کردند. ثبت این بازی در روسیه در اوایل فروردین امسال در حالی که تمامی اطلاعات مورد نیاز دیگر مربوط به بازی ، از جمله در مورد طراحان ، از سایت ثبت آن پاک شده است ، به نگرانی در اوکراین نیز دامن زده است.

گروه ری سنتر که که نام آن در سایت ثبت دامنه Nic.ru ثبت شده ، قبلاً بخشی از گروه چندرسانه ای روسی آربی کی بود. از سپتامبر 2021، مالکیت آن به یک کنسرسیوم خصوصی منتقل شد ، اما آربی کی هنوز 25% سهام دارد. مقر این گروه در مسکو است. بر اساس قانون ذخیره سازی داده روسیه مصوب 2015، دستگاه های امنیتی می توانند به داده های کاربران دسترسی داشته باشند ، که شامل کاربران بازی همستر کامبت نیز می شود. کاربران با شماره تلفن ثبت نام می کنند و برنامه ممکن است به داده های شخصی از جمله مخاطبان ، گالری عکس ها و و حتی موقعیت گوشی با به روزرسانی های منظم دسترسی داشته باشد. همچنین باید مراقب بود که لینک دعوت این بازی را در شبکه های اجتماعی و عمومی منتشر نکنید ، زیرا این اقدام می تواند باعث افشای هویت شما شود. بررسی ها نشان داده است که اگر حساب تلگرام شما به نام خود شما باشد ، با این کار هویت شما قابل شناسایی خواهد بود.

افشای هویت دیجیتال

ویژگی اینوایت یا دریافت پاداش در ازای معرفی شخص دیگر به بازی ، از طریق کد ریفرال که برای هر شخص به صورت اختصاصی ایجاد می شود کمک می کند تا الگوی روابط شما با سایر افراد پیدا شود. از سوی دیگر ، اپلیکیشن هویت دیجیتال شما را در اختیار دارد و می تواند پروسه احراز هویت شما را ردیابی کند؛ حتی اگر اسم و اطلاعات واقعی خود را به بازی نداده باشید. علاوه بر امکان استفاده سیستم های مهندسی اجتماعی سازمان های امنیتی از این داده ها برای ساخت هویتی جعلی از افراد ، این اطلاعات می تواند برای اعتمادسازی نیز استفاده و از طریق آن ، بدافزارهایی روی دستگاه فرد نصب شود.

همستر کامبت

اوراق سفید

بازی همستر کامبت بدون نیاز به سرمایه گذاری مالی است اما همچنان وایت پیپری نداشته و هویت تیم توسعه دهنده آن افشا نشده است. این در حالیست که فروردین امسال تمامی اطلاعات مورد نیاز دیگر مربوط به بازی ، از جمله در مورد طراحان ، از سایت ثبت آن پاک شده است.

تعداد توکن ها

در پایان فصل بازی ، یک توکن واقعی بر اساس درآمد درون بازی برای بازیکنان ایجاد و بین آنها توزیع خواهد شد. این امر مسیری را برای تبدیل دارایی های مجازی بازی به ارز دیجیتال ملموس فراهم می کند و فرصتی را برای تبدیل دارایی های مجازی بازی به ارز دیجیتال واقعی ایجاد می کند. با اینحال تعداد کل توکن ها مشخص نیست و همچنین روش توزیع آن نیز ممکن است عادلانه نباشد.

تعداد زیاد ماینرها

با توجه به تعداد بالای کاربران فعال ، احتمال می رود توکن این پروژه حداقل به دلیل جذابیت آن برای صرافی ها (معاملات حجمی) در لیست قرار گیرد. اما اگر تعداد زیادی ماینر به یک پروژه خاص وارد شوند ، این می تواند به تمرکز قدرت هشینگ در دست چند گروه منجر شود که ممکن است امنیت شبکه را به خطر بیندازد و امکان حملات 51 درصدی را افزایش دهد. همچنین با افزایش تعداد ماینرها رقابت افزایش می یابد و در نتیجه سودآوری کاهش می یابد.

هدر رفت انرژی و زمان زیاد

به نظر می رسد این بازی نسبت به پروژه مشابه نات کوین زمان بیشتری می برد ، نکته اینجاست که آیا می توانید برای زمانی که صرف می کنید درآمد کسب کنید یا خیر؟

همستر کامبت

طرح پانزی

برخی از منتقدان این بازی را یک «طرح پانزی» می دانند که سود سرمایه گذاران جدید از طریق جذب سرمایه گذاران بیشتر پرداخت می شود و در نهایت ، این طرح با فروپاشی روبرو می شود.

نسخه های جعلی

مانند بقیه برنامه های دیگر که ساخته شدند و بعد نسخه های جعلی شان بالا آمدند ، درباره همستر کامبت هم این خطر وجود دارد. این هم یک بات ساده تلگرامی است و به زودی ممکن است چندین نمونه مشابه که ارتباطی هم با شرکت اصلی ندارند ، بالا بیایند و شروع به فعالیت کنند ، گرفتن اطلاعات کاربران و آلوده کردن تلفن های همراه در نسخه های جعلی این بات ساده تلگرامی از مهم ترین خطرات این بازی است.

استخراج رمزارز با پردازنده دستگاه کاربران

با اینکه به ظاهر یک ربات تلگرامی ساده و بی خطر است ، به هنگام آغاز یک کد جاوااسکریپت را در مرورگر اجرا می کند که کاربر را در دام جاوا اسکریپت می اندازد. این کد می تواند از پردازنده دستگاه کاربر کار بسیار زیادی بکشد تا برای سوءاستفاده گران رمزارز تهیه کند.

نداشتن کد منبع

برخلاف دیگر رمزارزها مانند بیت کوین یا رمزارز رسمی تلگرام که شبکه باز تلگرام یا به اختصار TON نامیده می شود ، هیچ گونه شواهدی بر اینکه رمزارزهای نات کوین و همستر واقعی باشند وجود ندارد چرا که رمزارزهای واقعی بر پایه تکنولوژی زنجیره بلوکی بوده و کد منبع خود را به اشتراک می گذارند.

همستر کامبت

کمبود نقد و بررسی های دقیق

با نگاهی به بخش نظرات زیر حساب رسمی پروژه در ایکس ، می بینیم که اکثر نظرات به طور یکسان مثبت هستند و عباراتی مانند «پروژه خوب» ، «عالی» ، «موفق باشید» و «عاشق این بازی هستم» به چشم می خورد. اگرچه این نظرات مثبت هستند ، اما فاقد بازخوردهای دقیقی هستند که بتوانند بازیکنان بالقوه را راهنمایی کنند یا به توسعه دهندگان در بهبود بازی کمک کنند.

بازخورد

کانال تلگرام اختصاصی همستر کامبت در تاریخ 14 مارس راه اندازی شد ، بازی در 25 مارس عرضه شد و تا آوریل ، بیش از 500 هزار بازیکن فعال را جذب کرد. روز سه شنبه 15 خرداد 1403 تعداد کاربران این بازی به 60 میلیون و 24 میلیون بازیکن فعال رسید. اواخر چهارشنبه 16 خرداد ، تعداد کاربران آن 78 میلیون و در ساعات پایانی روز پنج شنبه به 100 میلیون نفر و به مارکت کپ 1 میلیارد دلاری رسید.

بدون شک ، موفقیت اولیه این بازی نشان می دهد که ممکن است آینده ای وجود داشته باشد که در آن تلگرام به عنوان یک پلتفرم مناسب برای تجربه های معمولی «بازی زنجیره بلوکی» (Play-to-Earn) یا P2E ظاهر شود. دسترسی آسان و آشنایی تلگرام ، پایگاه کاربری گسترده آن ، در کنار پتانسیل کسب ارز دیجیتال از طریق گیم پلی ، فرمول برنده ای به نظر می رسد. با این حال ، نگرانی هایی در مورد پایداری طولانی مدت P2E وجود دارد ، به ویژه که به پتانسیل اشباع بازار مربوط می شود. هر اتفاقی که بیفتد ، همستر کامبت با داشتن بیش از 100 میلیون کاربر ، خود را به عنوان یک بازیگر اصلی در فضای P2E تثبیت کرده است.

رسانه های ایران گزارش دادند که شمار زیادی از کاربران در دوره اخیر برای پیوستن به این بازی ، فیلترشکن خریداری کردند تا تلگرام را که فیلتر شده ، دوباره در گوشی خود نصب کنند. غیر از ایران ، شمار زیاد کاربران این بازی در کشوری مانند نیجریه نیز مورد توجه رسانه های جهانی قرار گرفته است.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن