هویت کسب و کار چیست و هویت تجاری چیست و چطور آن را بسازیم؟ و چطور یک برند باشیم؟ و هویت سازمانی چیست و چطور ساخته می‌شود؟ و هویت سازمانی به چه معناست؟ و هویت سازمانی چیست و چطور ایجاد میشود؟ در نم نمک.

آیا میدانید هویت کسب و کاری شما چیست؟

هر یک از ما چهار هویت داریم که ممکن است در طول روز ، هفته ، ماه ، سال ، حتی در طول زندگیمان تغییر کند. خواستمان برای بالا بردن آگاهی و دستیابی به اهداف مان ، هر کدام از این چهار هویت را به عملکرد و ویژگی های حیاتی آنها ، از جمله نقاط قوت ، ویژگی های احساسی ، عملکرد شناختی ، ویژگی های فیزیولوژیکی و منابع انرژی ما را شکوفا می کند.هویت کسب و کار شما چیست؟هویت کسب و کار شما چیست؟

هنگامی که این مطلب متفاوت و نو در نم نمک را بخوانید ، متوجه خواهید شد که شما در چه سطحی هستید و چرا ، و کشف کنید که چرا تمام تلاش هایتان برای موفقیت در یک چرخه بدبختی ، مانند یک جنگ روانی و بیولوژیکی ، به دام افتاده است.

شخصیت های کاری

شناخت انواع شخصیت های کاری

هویت کسب و کاری شما چیست؟

کاتالیزگر :

این وضعیت طبیعی شماست ، هنگامی که از بین برود ، احساس می کنید که بین چیزی که هستید و چیزی که می توانید باشید ارتباط قطع شده داخلی عمیقی وجود دارد.

این باعث می شود احساس بی قراری کنید و مضطرب شوید. هویت کاتالیزوری مسیر راه موفقیت شما را فراهم می کند و همچنین سوخت این سفر را نیز فراهم می کند. کاتالیزگرها دارای انرژی ذهنی ، تمرکز ، وضوح زیادی هستند. آنها عامل اصلی تغییر در جامعه می باشند ، چه در سطح جهانی و چه در محلی.

آنها حتی مواجهه با رکوردهای شگفت انگیز را نیز تحمل می کنند. آنها راه را برای دیگران روشن می کنند. در حالی که مسیرشان همیشه آسان نیست ، اما به بیوشیمیایی و روانشناختی خود اعتقاد دارند و می شود.

کاتالیزورها فعالانه عمل می کنند و با گذر از جزر و مد و زمانی که احساس می کنند به مبارزه راه یافته اند ، اقدام به اصلاح مسیر خود می کنند و ادامه می دهند. آنها از کمک خواستن نمی ترسند ، به همین دلیل به جایی که می خواهند می روند.

فقط یک راه برای تبدیل شدن به یک کاتالیزور وجود دارد ، و این بدین معنی است که از ناکامی های عمده ای که باعث می شود آگاهانه از چگونگی دست یابی به آنها در وهله اول می شوند ، آگاهی داشته باشند.

شخصیت افراد کاتالیزگر

شخصیت و هویت کسب و کار افراد کاتالیزگر

برای انجام این کار ، بیوشیمی کاتالیزور باید به اندازه کافی سالم باشد ، تا بتواند آگاهانه این آگاهی را پردازش کند و اقدام اصلاحی را انجام دهد. اگر روانشناسی یا بیوشیمی شما در معرض خطر قرار گیرد ، کمبود آگاهی شما می تواند شما را به یک مدافع تبدیل کند که در آن می توانید هر دو نوع انرژی را در خود از بین ببرید.

در نتیجه ، بدن و مغز شما به حالت خودمراقبتی برای گذشتن از روزهایتان می گذرد. مگر اینکه مداخله عمده و کمک دیگران در دسترس باشد ، ممکن است در این حالت باقی بمانید. اما هنگامی که شما بهبود یابید ، یک بازگشت خواهید داشت!

انواع شخصیت و هویت کسب و کار

نیروبخش :

حالت نیروبخش ، هرچند در آگاهی آگاهانه و فطرت حسابگرانه است ، اما هنوز در حال یادگیری هستند که توانایی با انرژی پایدار را حفظ کنند که آنها را در حال حرکت به جلو حرکت دهد. آنها در حال فرایند آگاهی بیشتر از این هستند که چگونه روانشناسی و بیوشیمی آنها انگیزه ، عزت نفس و دیدگاهشان را نسبت به جهان تحت تاثیر قرار دهد.

آنها کاتالیزورهای آینده هستند که نیاز به تنظیم دقیق ساده ای دارند تا جهش بعدی را با موفقیت و پایداری انجام دهند. انرژی بخش ها می توانند از آموزش مداوم بهره مند شوند تا به آنها نحوه هماهنگی و بهینه سازی عملکرد بیوشیمیایی و روانی خود را آموزش دهند.

آنها چند روز خسته می شوند ، اما ضربه ای به شخصیت آنها نخواهد خورد. آنها متوجه می شوند که استراحت و جوان سازی برای موفقیت درازمدت و پایدار ضروری است.

دستیابی به اهداف کسب و کار

هویت افراد با انرژی و با عزت نفس بالا در کسب و کار

شناخت هویت کسب و کار هر فرد

محافظان :

محافظان از منابع فعلی خود محافظت می کنند اما خود را از حمله دفاع نمی کنند. بدن محافظان به حالت خود مراقبتی تبدیل شده است که موجب می شود آنها انرژی خود را برای عملکرد های حیاتی حفظ کنند.

آنها هنوز هم اهداف خود را در معرض دید قرار می دهند ، اما برای زندگیشان ، نمی توانند بفهمند که چرا هدف هایشان غیر قابل دستیابی هستند. شک به خود و تردید باعث تقویت این بهانه می شود.

آنها جایی نیست که میخواهند باشند ، اما نمیدانند چرا اینگونه است. آنها از زمان به زمان برنده هستند ، اما انرژی ندارند تا آن را حفظ کنند. عوامل متعددی در اینجا به شمار می روند ، از جمله استرس مزمن و کمبود های تغذیه ای.

در این حالت ، راه حل عیب یابی ، نیاز به مداخله خارجی یا تکیه بر اراده برای تحقیق در مورد راه حلشان است. چنانچه بخش موفقیت در نم نمک عنوان کرده ایم اگر یکی از این موارد را سریعا پیدا نکنند ، اراده ایشان چنان فرسوده می شود که بدنشان از منابع کمی که از آنها دور شده است دفاع می کند و آنها را به مدافع تبدیل می کند.

نقاط قوت کسب و کار

هویت محافظان در کسب و کار با استرس مزمن

ویژگی های شخصیت افراد و هویت کسب و کار آن ها

مدافع :

مدافعان صرفا به محافظت از انرژی که آنها را از دست داده اند و بر دفاع از حملات بیشتر متمرکز می کنند. حالت مدافع می تواند توسط تعدادی از تغییرات ، شامل تغییر در میکروبیوم معده ، دوره ای از آنتی بیوتیک ها ، استرس مزمن ، یک رویداد آسیب زا و یا یک کمبود شدید تغذیه ای اتفاق بیفتد و کم کم شما از چیزی آگاه نباشید که تا به دام اکو سمی خودتان بیفتند.

اگر این خودتان هستید ، محیط داخلی شما سمی است. بدن شما هر کاری که می تواند برای حفظ وجودتان انجام دهد ، انرژی های موجودتان را کاهش می دهد و باعث می شود که شما بیشتر خودتان را از بین ببرید.

این ناهماهنگی نیست ، یک استراتژی درونی است که برای حمایت از ما زمانی که نیازهایمان تشدید می شود طراحی شده است. خودتان را ضعیف نکنید و به خودتان ضربه نزنید ، زیرا شما با انگیزه نیستید. در عوض ، روش کار را به سمت یک راه حلی که می توانید انجام دهید سوق دهید.

خبر خوب و بزرگ این است که همه چیز در سر شما نیست :

در بیوشیمی شماست ، و هنگامی که بیوشیمی شما متعادل شود ، سرتان روشن خواهد شد. در آن لحظه ، واقعا می توانید صعود کنید و بر آنچه که می خواهید ، تمرکز کنید ، زیرا در نهایت شما انرژی برای انجام این کار را دارید.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن