ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

کاشت سبزی در خانه و کاشت سبزی در آپارتمان و آموزش کاشت سبزی در خانه و کاشت سبزی در جعبه میوه و آموزش تصویری کاشت سبزی خوردن در گلدان و آموزش تصویری کاشت سبزی در باغچه و روش کاشت سبزی خوردن در زمین کشاورزی و زمان کاشت سبزی خوردن در بهار و خاک مناسب برای کاشت سبزی خوردن در گلدان و کاشت سبزی در بطری نوشابه و نحوه آبیاری سبزی خوردن در گلدان در نم نمک.

چگونه در منزل سبزی بکاریم؟

می توان در تمام فصول در آپارتمان و منزل سبزیجات مختلف کاشت. اما سوال اینجاست که چگونه باید در منزل اقدام به این کار کرد؟آموزش کاشت سبزی در خانه و منزل + نکات مهمآموزش کاشت سبزی در خانه و منزل + نکات مهم

کاشت سبزی در خانه

به گزارش نم نمک برخی افراد علاقمند هستند که در منزل و در گلدان یا باغچه های کوچک سبزیجات مختلف مانند گشنیز ، جعفری ، تره و... و. بکارند.

برای کاشت سبزیجات باید ابتدا گلدان مناسب تهیه کرد یا اگر قرار است در باغچه های کوچک کاشته شوند باید یه محدوده مشخص با آجر ، بلوک و... برای آن کاشت این محصولات تعیین کرد.

اگر از گلدان استفاده می کنید مطمئن شوید چند سوراخ برای خروج آب از انتهای گلدان وجود دارد. به عبارتی گلدان زهکشی مناسبی داشته باشد.

کود و بذر مناسب از مغازه های محصولات کشاورزی تهیه کنید.

سوراخ های کوچکی در خاک ایجاد کنید و بذرها را با فاصله مناسب از یکدیگر در این سوراخ ها قرار دهید و سپس روی آنها را با خاک بپوشانید. البته می توانید 24 ساعت قبل نیز بذرها را در آب خیس کنید و سپس در خاک قرار دهید.

در مرحله بعد باید کمی به آن آب دهید تا خاک مرطوب شود. توجه داشته باشید که آبیاری بیش از حد ، بذر ها را جابه جا می کند.

کاشت سبزی در خانه

گلدان را هر روز در مکان آفتابی با حداقل 5ساعت نور مستقیم خورشید قرار دهید.

خاک گلدان نباید خشک شود بنابراین باید هر روز مقداری به آن آب دهید که سطح خاک مرطوب باشد.

این گیاهان بعد از چند هفته جوانه می زنند و رشد می کنند می توانید از آنها استفاده کنید.

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن