هر کدام از ما بر اساس نیاز و بسته به علاقه و ذائقه خود کالاهای مختلف و متنوعی را خریداری می کنیم. حدس می زنید پر مخاطب ترین محصولاتی که در تابستان توسط مردم خریداری شده اند ، کدام کالاها بوده اند؟ در این گزارش کوتاه پرفروش ترین و کم فروش ترین کالاهای فروخته شده را معرفی می کنیم. در ضمن به تنوع قابل توجه محصولات در هر گروه محصولی اشاره خواهد شد.

تابستان خود را با چه کالاهایی گذراندید؟

هر کدام از ما بر اساس نیاز و بسته به علاقه و ذائقه خود کالاهای مختلف و متنوعی را خریداری می کنیم. حدس می زنید پر مخاطب ترین محصولاتی که در تابستان توسط مردم خریداری شده اند ، کدام کالاها بوده اند؟ در این گزارش کوتاه پرفروش ترین و کم فروش ترین کالاهای فروخته شده را معرفی می کنیم. در ضمن به تنوع قابل توجه محصولات در هر گروه محصولی اشاره خواهد شد.تابستان خود را با چه کالاهایی گذراندید؟تابستان خود را با چه کالاهایی گذراندید؟

تابستان خود را با چه کالاهایی گذراندید؟

پرفروش ترین و کم ترین کالاهای خریداری شده در تابستان :

به گزارش اتاق خبر اکسپرس مگ ، در تابستان گذشته حدود 30 میلیون کالا از طریق اسنپ اکسپرس خریداری شده که بخشی از آن از طریق کد تخفیف سوپرمارکت اسنپ سفارش داده شده است. از بین 93 گروه کالای سوپرمارکتی ، بستنی و فالوده با 11.1 درصد از کل ، پرفروش ترین گروه به حساب می آید و پس از آن به ترتیب چیپـس و پفک ، بیسکویت ، کیک و کلوچه و شیر قرار گرفته اند.

عموما در هنگام افزایش قیمت ها ، اولین کالاهایی که از سبد خانواده حذف می شوند ، کالاهای فرهنگی ست و برعکس تنقلات که در اکثر موارد در لیست پرفروش ترین محصولات قرار می گیرند ، خریدهای مرتبط با ورزش و اقلام فرهنگی اولویت پایین تری دارند. بر این اساس لوازم ورزشی و محصولات فرهنگی کمترین تعداد فروش را در میان گروه های سوپرمارکتی داشته اند.

تابستان خود را با چه کالاهایی گذراندید؟

تنوع محصولات در گروه های مختلف :

در هر گروه از کالاها ، برندهای مختلف و متنوعی ، کالاهای متفاوتی را عرضه می کنند که هر یک طرفداران و خریداران خاص خود را دارند. تنوع این محصولات در هر گروه قابل توجه است و بیش از هفتاد هزار نوع محصول متفاوت (SKU) در تابستان امسال فروخته شده است! به عنوان مثال فکر می کنید چند کالا در گروه آدامـس ، پاسـتیل و شـکلات وجود دارد؟ جواب این سوال حتما از عددی که حدس زدید ، بیشتر خواهد بود.

در تابستان گذشته ، فقط در دسته بندی مربوط به آدامـس ، پاسـتیل و شـکلات ، 3885 کالای متمایز و منحصر به فرد (SkU) از طریق این سامانه فروخته شده است. همچنین 2475 قلم کالا در گروه لوازم یکبار مصرف به فروش رسیده است.

تابستان خود را با چه کالاهایی گذراندید؟

اسنپ اکسپرس سرویس تحویل آنلاین و فوری کالاهای سوپرمارکتی اسنپ ، به عنوان سـریع ترین و در دسترس ترین اپلیکیشن آنلاین فروش کالاهای سوپرمارکتی برای تجربه ی خریدی به صرفه و راحت ، همراه شماست.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.