ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، عجیب ترین موزه و در موزه چه چیزهایی نگهداری می شود و وسایل موزه و ساخت یک موزه عجیب در ایران و موزه های عجیب و ترسناک و قدیمی ترین موزه جهان و عجایب موزه ها و موزه مرگ و موزه های خاص دنیا و موزه های عجیب و ترسناک و عجیب ترین موزه های دنیا و جالب ترین موزه جهان و عکس موزه های خاص دنیا را در نم نمک ببینید.

موزه های خاص دنیا ، از موزه مرگ تا موزه جادوگر ها

جالب است بدانید که موزه های عجیب و غریب و بسیار خاصی در کل جهان وجود دارند که با دیدن آن ها شگفت زده خواهید شد. فقط باید از قبل آن ها را بشناسید و اطلاعاتی در موردشان جمع آوری کنید تا بتوانید بهترین را انتخاب کرده و از آن ها بازدید کنید. در این قسمت از گوناکون نم نمک چند مورد از عجیب ترین و خاص ترین موزه های جهان را به شما معرفی خواهیم کرد.موزه های خاص دنیا ، از موزه مرگ تا موزه جادوگر هاموزه های خاص دنیا ، از موزه مرگ تا موزه جادوگر ها

موزه زیر آب کانکون در مکزیک

این موزه جزء جذاب ترین موزه های جهان محسوب می شود که در آن مجموعه ای از مجسمه های افراد معروف در زیر آب قرار گرفته است. موزه کانکون از بیش از 470 مجسمه زیر آب تشکیل شده است.مجسمه هایی که درجه قلیایی و اسیدی آن ها به گونه ای تنظیم شده است که در زیر آب دوام بیاورد و خراب نشود.

توریست های زیادی هر سال به این ناحیه سفر می کنند و از این موزه دیدن می کنند و از اعجاب آن لذت می برند. برای دیدن این موزه حتما لازم نیست که غواص باشید و به عمق دریا بروید ، بلکه می توانید با قایق هایی که کف شیشه ای دارند ، از آن دیدن کنید.

عجیب ترین موزه های جهان

موزه رابطه های به هم خورده در کرواسی

حتما تا به حال داستان های عاشقانه و کهن را شنیده اید که در طی آن ، دو فرد مجبور شدند از یک دیگر جدا شوند. این موزه که در کرواسی قرار گرفته ، داستان های عاشقانه غمگین را برای شما بازگو می کند و می توانید با مشاهده آن ، شاهد اتفاقات غم انگیز عاشقانه باشید.

موزه بین المللی ‏یوفو در مکزیک

این موزه در مکزیک است و محل تحقیقات بسیار مهم علمی محسوب می شود و شما با بازدید از آن می توانید با اتفاقات بزرگ جهان و همچنین تخریب بین المللی سال 1947 آشنا شوید که دولت سعی کرده بود آن را پوشش دهد. این مکان ، جایی عالی برای تحقیقات است و حقایق زیادی را به شما نشان می دهد.

موزه های خاص دنیا

موزه روانپزشکی در میسوری

در موزه روانپزشکی میسوری می توانید تاریخچه ای از درمان مشکلات روانی را مشاهده کنید. در این موزه مانکن هایی که نحوه عملی درمان را به بازدیدکنندگان نشان می دهند ممکن است موجب حیرت شما شود حتی اگر موضوع های مطرح شده در موزه زیاد برایتان روشن نباشد.

یکی دیگر از ویژگی های جالب موزه به جز ابزارهای مختلف جراحی بیماران به نمایش گذاشتن کارهای هنری مانند نقاشی هایی است که توسط بیماران روانی انجام شده است.

موزه فرانتس کافکا در جمهوری چک

در این موزه آثار هنری افراد زیادی قرار گرفته و مجسمه نویسندگان در آن وجود دارد و در واقع یک موزه عالی ادبیات محسوب می شود.

جذاب ترین موزه دنیا

موزه تاریخچه پزشکی در فیلادلفیا

موزه پزشکی فیلادلفیا ترکیبی غنی از تاریخ ، علم ، و هنر است که توانسته تاریخچه ای از علم پزشکی را در خود جای دهد. در قفسه های این موزه استخوان ها و تکه های صورت انسان قرار دارد و جلال و زرق و برق موزه به قرن نوزدهمبر می گردد. در قسمت های دائمی این موزه یک قطعه از مغز آلبرت انیشتین و یک مجموعه بزرگ از نمونه های به هم چسبیده جنین قرار دارد.

موزه خون آشام ها ، للیلا در فرانسه

موزه خون آشام ها ، للیلا در فرانسه سرشار از متعلقات هر نوع خون آشامی است و در این موزه کتاب ، هنرهای زیبا و کلکسیونی از دست خط هنرپیشگانی که تا به حال نقش دراکولا را بازی کرده اند را می توانید ببینید. اگر به خون آشامها علاقه دارید این موزه می تواند برایتان جذاب باشد.

موزه های عجیب و ترسناک

موزه فناوری ژوراسیک در کالیف

این موزه برای افرادی که بسیار کنجکاو هستند ، عالی و بی نظیر است و آن ها را با اعجاب زیادی آشنا می کند. کافی است که بازدید کنندگان در این موزه راه بروند و با حقایق زیادی روبرو شوند.

پارک پروانه در کوالالامپور

این پارک شبیه به موزه هایی است که در آن حیوانات مرده را به نمایش می گذارند و یکی از بزرگترین پارک های پروانه در نوع خودش محسوب می شود که بیش از پنج هزار پروانه زنده در آن وجود دارد و محل بسیار زیبا و اعجاب انگیزی برای بازدید محسوب می شود.

پارک پروانه در کوالالامپور

گالری بطری در نروژ

در این گالری انواع بطری های مختلف وجود دارد که حتی بعضی از دارندگان آن ، به عنوان سرگرمی آن ها را جمع آوری کرده اند. این مکان بطری های اعجاب انگیزی را به شما نشان می دهد که بازدید از آن یک کار مهیج و سرگرم کننده محسوب می شود.

موزه جادوگران در اسپانیا

موزه جادوگری ، برای شناخت اندیشه ها مردمانی ساخته شده است که قرن ها پیش زندگی می کرده اند و عقاید آنها با پیشرفت های علمی به کلی نابود شده است. در این موزه به سرگذشت تاریک جادوگران و نمایش محاکمه آنها در طول تاریخ و سیر تغییر تفسیر جادو پرداخته شده است و در آن می توان آموزش مهارت های جادوگری امروزی را نیز دید.

عکس موزه های ترسناک جهان

موزه هنری در آمستردام

در این موزه انواع مجسمه های هنری از گربه ها قرار گرفته است. اگر عاشق گربه ها هستید ، می توانید به این موزه بروید. موزه هنری آمستردام در سال 1990 توسط بیلیان میجر تاسیس شد.

موزه حیوانات عروسکی در کالیف

اگر عاشق حیوانات عروسکی هستید ، کافی است که پا به این موزه بگذارید و انواع و اقسام آنها را در بزرگترین مجموعه ممکن مشاهده کنید و لذت ببرید.

موزه بین المللی توالت در دهلی نو

این موزه جزئیات سیر تکاملی توالت در تاریخ را مورد بررسی قرار داده است. هدف از بنیان این موزه در شهری که به داشتن مشکلات بهداشتی معروف است ، بازگرداندن بهداشت و سلامت به دهلی نو بوده است. ماهاتما گاندی رهبر سیاسی و معنوی هندی ها حساسیت زیادی روی بهداشت داشته و بهداشت را از استقلال مهمترمی دانست.

عجیب ترین موزه های دنیا

موزه غذاهای خیابانی در برلین

اگر عاشق تجربه سرو غذاهای مختلف دنیا هستید ، می توانید به این موزه بروید و غذاهای معروف دنیا را مشاهده کنید . با انواع بازی ها و ویدئو های مخصوص و سرو غذا نیز آشنا شوید و از آن لذت ببرید.

موزه اشکال غیرطبیعی غذاها

این موزه را می توانید به صورت آنلاین مشاهده کنید. در آن مواد غذایی با اشکال غیر طبیعی طراحی شده اند که شاید گاهی اوقات وحشتناک هم به نظر برسند. این موزه کار های خلاقانه زیادی را به شما ارائه می دهد.

موزه ریاضیات در نیویورک

اگر عاشق کشفیات مهم ریاضی هستید ، می توانید از موزه ریاضیات در نیویورک دیدن کنید. کافی است یک دوچرخه بردارید و پا به این موزه بگذارید و از اقدامات مهم ریاضی دان های مختلف مثل نیوتن لذت ببرید و آن را به صورت تصویری مشاهده کنید.

موزه های باحال و عجیب در دنیا

موزه ملی تاریخچه خاک سپاری در هوستون

موزه تاریخچه خاکسپاری تاریخچه نحوه برخورد انسان با مرگ و مرده را از دوران گذشته تا عصرجدید نشان می دهد و با موضوع مرگ کمی لطیف تراز موزه مرگ برخورد کرده است. اگر به این موضوع علاقمند باشید با دیدن این موزه لذت می برید.

موزه مرگ در هالیوود

موزه ای در هالیوود درباره مرگ وجود دارد که در آن کارهای هنری از قاتلان زنجیره ای و عکس های فراوانی که از صحنه های جنایت گرفته شده است ، قرار دارد. رفتن به این موزه محدودیت سنی ندارد ، هدف از به وجود آمدن موزه مرگ ترساندن مردم نیست بلکه تنها به دلیل پر کردن خلاء مرگ در آموزش است ، گرچه هنگام بازدید از موزه بسیاری از افراد ممکن است به وحشت افتند. در این موزه یکی از قدیمی ترین پرونده های حل نشده قتل در تاریخ لس آنجلس گل کوکب سیاه و پرونده چارلز منسون وجود دارد.

موزه های عجیب غریب جهان

موزه زیبایی های خاص در مالزی

اکستنشن مو ، اکستنشن مژه ، بوتاکس یا حتی از بین بردن ترک های پوستی ، بزرگ کردن لب ها و انواع مختلف اقدامات زیبایی ، همگی به شکل تصویری در این موزه گردآوری شده اند و شما می توانید از مشاهده آن ها هیجان زده شوید.

موزه جلاتو در ایتالیا

اگر عاشق بستنی های جلاتو هستید ، می توانید به موزه ایتالیا سفر کنید و انواع مختلفی از این بستنی ها را مشاهده کنید که در کشور های مصر هم مورد استفاده قرار می گیرند و شما را با دنیای زیبایی از این بستنی ها آشنا می کنند.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(3 رای)
73.4%

نظر دادن