ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، فاصله زمین تا خورشید و فاصله زمین تا ماه و فاصله زمین تا خورشید چند کیلومتر است و فاصله زمین تا خورشید چند سال نوری است و فاصله زمین تا خورشید چند سال است و به فاصله زمین تا خورشید چه می گویند علوم نهم و بیشترین فاصله زمین تا خورشید و به فاصله زمین تا خورشید در اصطلاح ستاره شناسی و فاصله زمین تا خورشید در زمستان و تابستان و چرا فاصله زمین تا خورشید متغیر است و فاصله زمین تا ماه در نم نمک.

فاصله زمین تا خورشید چقدر است؟

  • 150 میلیون کیلومتر

فاصله خورشید و زمین حدود 150 میلیون کیلومتر است که نور این مسافت را 8.31 دقیقه طی میکند.فاصله زمین تا خورشید چقدر است؟فاصله زمین تا خورشید چقدر است؟

خصوصیات خورشید

فاصله زمین تا خورشید چقدر است؟

خورشید (نام های ادبی یا قدیمی : خور ، هور ، مهر ، روز) یکی از ستارگان کهکشان راه شیری و تنها ستاره سامانه خورشیدی است که در مرکز آن جای دارد. می توان گفت خورشید یک کُره کامل است که از پلاسمای داغ ساخته شده است و در میانه آن میدان مغناطیسی برقرار است. این ستاره که قطری نزدیک به 1٬392٬000 کیلومتر دارد سرچشمه اصلی نور ، انرژی ، گرما و زندگی بر روی زمین است. قطر خورشید نزدیک به 109 برابر قطر زمین و جرم آن 330 هزار برابر جرم زمین برابر با 1030*2 کیلوگرم است به این ترتیب 99٫86% جرم کل سامانه خورشیدی از آن خورشید است.

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(23 رای)
69.6%

نظر دادن