ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، تا به حال به این فکر کرده اید که آمار مردان کچل کدام کشورها بیشتر است ؟ یا اینکه کم مویی و ریزش موهای سر در میان آقایان کدام کشورها بیشتر است؟ نتیجه یک تحقیقات جالب نظر شما را جلب خواهد کرد.

کچل ترین مردان در کدام کشور زندگی می کنند؟!

مشکل ریزش مو و کچلی در برخی از کشورها شایع تر است به طوری که الگوی طاسی مردان در برخی نقاط جهان بیشتر است سایر نقاط دیده می شود. در ادامه این بخش از سرگرمی نم نمک با کشور هایی که مردان کچل بیشتری دارند آشنا می شوید.کچل ترین مردان در کدام کشور زندگی می کنند؟!کچل ترین مردان در کدام کشور زندگی می کنند؟!

شاید تاکنون به این مسئله دقت نکرده باشید که میزان کم پشتی مو در کشورهای مختلف به چه صورتی است اما گروهی از متخصصان در یک گروه تحقیقاتی با بررسی های دقیق به این واقعیت دست یافتند که مردان برخی از کشورها به خصوص در اروپا ریزش موی بیشتری دارند.

قبل از آنکه آمار دقیق را بخوانید حدس شما چیست؟ به نظرتان تعداد مردان کچل و کم مو در کدام کشور بیشتر است؟

آمار جالب مردان کچل

بررسی و تحقیقات جالب در مورد درصد و آمار مردان کچل کشورهای مختلف

کدام کشورها بیشترین مردان طاس و کچل را دارند؟

به گزارش اکسپرس نتیجه بررسی های دقیق نشان می دهد که طاسی و کچلی مردان در جمهوری چک نسبت به سایر کشورهای جهان بیشتر است ، به طوری که تقریبا نیمی از مردان این کشور دچار ریزش موی شدید و کم مویی هستند آمار دقیق آن 42.79 درصد مردان اعلام شده است.

رتبه شماره 2 در این آمار متعلق به کشور اسپانیاست که در حدود 42.6 درصد از مردان این کشور کچل هستند.

آلمان با 41.2 درصد و فرانسه با 39.24 درصد در رده های بعدی قرار دارند.

رتبه بعدی از آن بریتانیا است که در این کشور تقریبا 39 درصد از مردان با ریزش شدید موی سر مواجه هستند.

بعد از کشور بریتانیا کشورهای آمریکا ، ایتالیا ، لهستان ، هلند ، روسیه و کانادا قرار دارند.

آمار مردان کچل جهان

کدام کشور مردان کچل بیشتری دارد؟

اسامی کشورها را که خواندید ، پس دانستید که مردان ایرانی در میان کچل ترین های دنیا حضور ندارند. بد نیست در مورد مزایای کم مویی و کچل بودن هم بگوییم.

برخلاف اینکه اکثر زنان علاقه به مردان پر مو دارند در بخشی از تحقیقات مشخص شد که افراد جامعه مردان طاس را انسانهای قوی و بلندقد تصور می کنند به همین دلیل احترام خاصی به آنها قائلند.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن