ابرخودرویی با نام بورئاس و ابرخودرویی با نام بورئاس معرفی و رونمایی از ابرخودروی بورئاس و ویدئوی رسمی رونمایی بورئاس ، ابرخودروی اسپانیایی در نم نمک.

بررسی کامل ابرخودرویی با نام بورئاس

وقتی در مورد سوپراسپرت ها فکر می کنیم ، ناخودآگاه به یادِ محصولات ایتالیایی یا آلمانی می افتیم؛ شرکت های خودروسازی در این کشورها ، سال ها با مدل های زیبا و پرقدرت ، جایگاه خود را در دنیای سوپراسپرت ها و ابرخودروها تثبیت کرده اند. حالا باید کشور اسپانیا را هم به این لیست اضافه کنیم؛ چرا که بنظر می رسد ، شرکت دی اِس دی دیزاین (DSD Design) ، با محصول جدید خود با نام بورئاس (Boreas) ، به دنبال عرض اندام در این کلاس از خودروها است.معرفی کامل ابرخودرویی با نام بورئاسمعرفی کامل ابرخودرویی با نام بورئاس

بررسی کامل ابرخودرویی با نام بورئاس

شاید DSD Design در صنعت خودروسازی ، نام آشنایی نباشد ، ولی نام بورئاس ، ریشه در تاریخ دارد. بورئاس ، در اسطوره های یونان ، به عنوان الهه ی باد سرد شمال و زمستان نام برده شده است. او سریع و خشن توصیف شده که 12 کره اسب را تربیت کرد. بر اساس افسانه ها ، اسب های تربیت شده توسط بورئاس ، از بهترین ها بودند و در هنگام عبور از مزارع کشاورزی ، آسیبی به محصولات وارد نمی کردند. با این حال ، هنوز جزئیات زیادی از اولین ابرخوردوی اسپانیا منتشر نشده است ، ولی برای شروع بد نیست بدانیم که بورئاس همانند پورشه 918، فراری لافراری و مک لارن P1، هیبرید خواهد بود و حداکثر سرعت آن ، نزدیک به 400 کیلومتر بر ساعت است. بر اساس ادعای تیم مهندسی این شرکت اسپانیایی ، بورئاس ، در زمان 2.8 ثانیه ، به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت می رسد.

اگر به دنبال سرعت بالا و رکوردگیری نیستید ، بورئاس تا 100 کیلومتر مسافت را فقط با نیروی الکتریکی طی می کند. وظیفه ی انتقال قدرت ، بر عهده ی جعبه دنده ی هفت سرعته اتوماتیک خواهد بود که به همراه یک نرم افزار هوشمند ، گشتاور موجود بین محور عقب که توسط پیشرانه ی بنزینی تامین می شود ، و گشتاور ایجاد شده در محور جلو توسط موتورهای برقی ، مدیریت خواهد شد.

بررسی کامل ابرخودرویی با نام بورئاس

هنوز مشخصات کامل سیستم تعلیق و آیرودینامیک بورئاس اعلام نشده است ولی ، طراحی هر دوی این موارد ، توسط مهندسان شرکت DSD دیزاین انجام شده است. فاصله ی محورهای بورئاس ، 274 سانتی متر است (مانند نسل فعلی پورشه 911) ، اما هنوز اعدادی در مورد طول و عرض این هایپرکار ، اعلام نشده است. فعلا فقط می توانیم به ظاهر خشن این خودرو بسنده کنیم.

فقط 12 دستگاه از هایپرکار اسپانیایی (به یاد 12 اسب تربیت شده توسط بورئاس) ساخته خواهد شد که مدیران DSD دیزاین قول داده اند ، نسخه های فرمان چپ و راست ، هر دو در دسترس باشد. قیمت رسمی و دقیق بورئاس مشخص نیست ، ولی احتمالا باید برای این الهه ی تمام چرخ محرک ، مبلغی میلیون دلاری ، کنار گذاشت.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.