شرکت کره ای کیا اتومبیل های مختلفی را به بازارهای جهانی عرضه می کند که اخیرا از جدیدترین اتومبیل مفهومی خود به نام کیا هابانیرو رونمایی کرد.

رونمایی از اتومبیل مفهومی کیا

اگر شما عاشق دنیای اتومبیل ها باشید و روزانه خبرهایی که در این زمینه منتشر می شوند را مطالعه می کنید ، بی شک لیست شرکت هایی که از اتومبیل های مفهومی خود رونمایی کرده اند را به خاطر می آورید و می دانید که کدام یک از شرکت های بزرگ اتومبیل سازی تاکنون از اتومبیل های مفهومی خود رونمایی کرده اند.مشخصات اتومبیل مفهومی کیا هابانیرو + عکسمشخصات اتومبیل مفهومی کیا هابانیرو + عکس

در میان بزرگترین شرکت ها می توان به مرسدس بنز ، آئودی ، پورشه ، اینفینیتی ، لکسوس ، لامبورگینی و... اشاره کرد که حتما جای خالی یکی از بزرگترین قطب های خودروسازی به نام " کیا " را احساس نموده اید! کیا یکی از بزرگترین قطب های خودروسازی کره جنوبی می باشد که این شرکت زیر مجموعه هیوندای شناخته می شود و برای اولین بار در 1957 میلادی تاسیس شد.

با این حال این شرکت کره ای کیا اتومبیل های مختلفی را به بازارهای جهانی عرضه می کند که اخیرا از جدیدترین اتومبیل مفهومی خود به نام کیا هابانیرو رونمایی کرد و در میان رقبای خود توانست بدرخشد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نم نمک خواهیم گفت.

شرکت بزرگ اتومبیل سازی کیا ، اخیرا از اتومبیل کاملا برقی خود در نمایشگاه خودرو نیویورک 2019 رونمایی کرد که توانست با استقبال فراوانی روبرو شود. این اتومبیل مفهومی ، یک کراس اور کاملا برقی با طراحی خاص و به سبک کیا می باشد که رانندگی با آن می تواند یکی از بهترین احساسات ممکن باشد.

مشخصات اتومبیل مفهومی کیا هابانیرو + عکس

همان گونه که در تصاویر مشاهده می کنید ، این اتومبیل دارای کابین بسیار خاص و جذابی است که یک نسخه جذاب و جالب از کیاموتورز می باشد که دارای گنجایش 5 نفر است و با وجود معرفی هنوز قیمت دقیق آن و سال عرضه اش مشخص نشده است.

مشخصات اتومبیل مفهومی کیا هابانیرو + عکس

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.