ام وی ام x22 و مشخصات فنی ام وی ام x22 و مشخصات ام وی ام x22 اتوماتیک اسپرت اکسلنت و معایب ام وی ام x22 و قیمت ام وی ام x22 و ام وی ام x22 لاکچری و قیمت ام وی ام x22 صفر و ام وی ام x22 - اتوماتیک (اسپورت) ex و مقایسه بایک x25با ام وی ام x22 و بررسی ام وی ام x22 دنده ای و قیمت ام وی ام x22 و مصرف سوخت ام وی ام x22 و کابین ام وی ام x22 و ام وی ام ایکس 33 و mvm x22 در نم نمک ببینید.

معرفی کامل خودرو چینی ام وی ام x22

ام وی ام x22، یکی از محصولات مدیران خودرو در کشور است که این شرکت ، نماینده محصولات چری در ایران می باشد. نام اصلی خودرو mvm x22، تیگو 2 می باشد که در کشور ما به نام ام وی ام x22 شناخته شده است. تیگو 2 در لیست خودروهای کراس اور قرار دارد که این روزها می توانید به میزان زیادی از این خودروها را مشاهده کنید چرا که از سال 95 وارد بازار کشور شد و در آن زمان دارای قیمت مناسبی داشت و به همین دلیل قدرت خرید این خودرو در کنار خودروهای داخلی بیشتر بود و می توانستید با قیمت 65 میلیون تومان آخرین مدل ام وی ام x22 را خریداری کنید.بررسی خودروی ام وی ام x22 [هزینه ، قیمت ، مزایا و معایب]بررسی خودروی ام وی ام x22 [هزینه ، قیمت ، مزایا و معایب]

بررسی جامع خودرو ام وی ام x22

اما امروز بعد از گذشت حدودا 5 سال از عرضه این خودرو در بازار کشور ، شاهد رشد چشمگیری قیمت آن هستیم که واقعا به میزان زیادی تغییر کرده است که در ادامه این گزارش به بررسی قیمت مدل های مختلف این خودرو پرداخته ایم. از روز اول تا به امروز ، خودرو mvm x22 در 5 مدل مختلف به کشور ما عرضه شده است که عبارتند از مدل دنده ای ، اتوماتیک ، اتوماتیک اسپرت ، اتوماتیک لاکچری و اتوماتیک اسپرت اکسلنت که فقط 3 مدل دنده ای ، اتوماتیک لاکچری و اتوماتیک اکسلنت در مدل های 99 را می توانید خریداری کنید و دو مدل دیگر در سال 97 متوقف شدند. با این وجود در ادامه این گزارش از نم نمک به بررسی خودرو کراس اور ام وی ام x22 خواهیم پرداخت. همراه ما باشید.

مشخصات فنی ام وی ام x22

مشخصات فنی دنده ای اتوماتیک لاکچری اتوماتیک اسپرت اکسلنت
وزن (kg) 1215 1220  
طول (mm) 4200 4200 4200
عرض (mm) 1760 1760 1760
ارتفاع (mm) 1570 1570 1570
پیشرانه 4 سیلندر 4 سیلندر 4 سیلندر
حجم موتور (لیتر) 1.5 1.5 1.5
گشتاور (نیوتن متر) 135 135 135
گیربکس 5 دنده دستی 4 دنده اتومات دو حالته 4 دنده اتومات دو حالته
قدرت (اسب بخار) 105 105 105
شتاب 0 تا 100 KM (ثانیه) 12 12.7 12.7
سرعت (Km/h) 170 170 170
مصرف ترکیبی در 100 KM (لیتر) 5.9 6.1 6.1
حجم باک (لیتر) 50 50 50
سنسور عقب دارد دارد دارد
ترمز ضد قفل ABS دارد دارد دارد
ترمز پارک برقی ندارد ندارد ندارد
چراغ مه شکن جلو ندارد ندارد ندارد
چراغ مه شکن عقب ندارد ندارد ندارد
نوع فرمان هیدرولیکی هیدرولیکی هیدرولیکی
تعداد ایربگ 2 2 2
سیستم تهویه دستی دستی دستی

طراحی خارجی ام وی ام x22

بررسی طراحی ظاهری خودرو ام وی ام x22

طراحی ظاهری خودرو ام وی ام x22، یک طراحی اسپرت و هاچ بک است که قسمت پشتی آن به نسبت شبیه به خودرو ام وی ام 315 می باشد و به همین دلیل برخی از نقد کنندگان خودرو ، ام وی ام x22 را نسخه فیس لیفتی از ام وی ام 315 می دانند. با این وجود به دلیل طراحی اسپرت این خودرو ، بیشتر جوان پسندانه است و اما یک طراحی جمع و جوری دارد که بیشتر برای زندگی شهری مناسب می باشد و همچنین شاخص های مناسب دیگری مانند مصرف سوخت دارد که در ادامه به آن پرداخته ایم.

طراحی داخلی ام وی ام x22

بررسی طراحی داخلی کابین خودرو ام وی ام x22

طراحی داخلی خودرو تیگو 2 (ام وی ام x22) ، یک طراحی اسپرت و البته جمع و جوری است که در نگاه اول احساس یک کابین کامل را می توانید درک کنید که همه چیز بی عیب و نقص در کنار هم قرار گرفته اند. از مهمترین نقاط عطف ام وی ام x22 می توان به دریچه های تهویه اسپرت ، فرمان هیدرولیکی با دکمه های کنترلی ، مانیتور مالتی مدیا به همراه دوربین دنده عقب ، سیستم تهویه دستی ، سانروف و کیلومتر شمار دیجیتال و جذاب آن اشاره کرد. لازم به ذکر است که جنس کابین از پلاستیک می باشد.

مصرف سوخت ام وی ام x22

بررسی میزان مصرف سوخت ام وی ام x22

خودرو ام وی ام x22 در تمام مدل هایی که در کشور عرضه شده است ، دارای میزان مصرف سوخت مناسب هستند و به همین دلیل در لیست خودروهای کم مصرف چینی موجود در کشور هستند که اگر شاخصه میزان مصرف سوخت برای شما اهمیت دارد ، بدون شک توصیه می شود حتما ام وی ام x22 را نیز در لیست خودروهایی که در لیستتان قرار دارند ، اضافه کنید. با این وجود میزان مصرف سوخت ترکیبی خودرو ام وی ام x22 در تمامی مدل ها بین 5.9 تا 6.1 لیتر می باشد که یک عدد مقرون به صرفه ای می باشد.

تجهیزات و آپشن های ام وی ام x22

بررسی آپشن های خودرو ام وی ام x22

از مهم ترین آپشن های ام وی ام x22 می توان به موارد ذیل اشاره کرد؛

 • فرمان هیدرولیک با دکمه های کنترلی
 • مالتی مدیا
 • دوربین دنده عقب
 • ایربگ سرنشینان جلو
 • ترمز ABS و EBD
 • سیستم ضد سرقت ایموبلایزر
 • کروز کنترل
 • سنسور عقب
 • رینگ 16 اینچی آلومینیومی
 • سیستم تهویه دستی
 • کامپیوتر سفری
 • سانروف
 • تنظیم برقی آینه های جانبی
 • صندلی های چرمی
 • شیشه بالابرهای برقی
 • دی لایت

رنگ های ام وی ام x22

رنگ های عرضه شده خودرو ام وی ام x22

رنگ هایی که تاکنون خودرو ام وی ام x22 به بازار ایران عرضه شده اند عبارتند از سفید ، مشکی ، قرمز ، نوک مدادی و آبی که با جستجو ساده می توانید خودرو ام وی ام x22 مناسب خودتان را خریداری کنید. توجه داشته باشید برخی از مدل ها مانند دنده ای ، اتوماتیک لاکچری و اتوماتیک اکسلنت در بازار بصورت صفر کیلومتر موجود هستند و می توانید نسخه جدید و بدون کارکرد این خودرو را خریداری کنید.

بیمه شخص ثالث ام وی ام x22

بررسی بیمه شخص ثالث خودرو ام وی ام x22

بیمه شخص ثالث یکی از الزامات برای خودرو می باشد که قطعا باید قبل از خرید خودرو باید از میزان ماه های باقی مانده از تمدید بیمه شخص ثالث خودرو آگاه شوید.

هزینه استهلاک ام وی ام x22

قطعات خودروهای چینی در مقابل خودروهایی که در کشور تولید می شوند ، کمی سخت تر و با قیمت بیشتری عرضه شده اند چرا که قطعات این خودروها در داخل تولید نمی شوند و وارداتی هستند. با این وجود یکی از نقاط ضعف خودروهای خارجی که در کشور هستند ، دسترسی کمتر و البته امکان پذیر به قطعات خودرو می باشد که باید در طی کیلومترهای مختلف اقدام به تعویض آنها کنید. با این وجود در ادامه این گزارش به بررسی هزینه استهلاک خودرو ام وی ام x22 خواهیم پرداخت.

هزینه سالانه استهلاک خودرو ام وی ام x22

اولین هزینه که یک هزینه ثابت و همیشگی است و باید آنرا بصورت سالانه تمدید کنید ، بیمه شخص ثالث خودرو می باشد. هر 60 هزار کیلومتر یکبار باید اقدام به تعویض تسمه تایم خودرو کنید. با سر و صدا در آمدن لنت های عقب و جلو باید اقدام به تعویض آنها کنید.

هزینه سالانه استهلاک ام وی ام x22

هر 50 هزار کیلومتر باید اقدام به تعویض شمع های خودرو کنید. همچنین در طول مسافت های زیاد ، آج تایرهای خودرو به میزان زیادی تحت تاثیر قرار خواهند گرفت که باید اقدام به تعویض آنها کنید.

قیمت ام وی ام x22

بررسی قیمت خودرو ام وی ام x22

روزهای ابتدایی که خودرو ام وی ام x22 وارد بازار ایران شد ، قیمت حدودی نسخه فول و پر آپشن آن 66 میلیون تومان بود که نسبت به قیمت خودروهای داخلی یک گزینه مناسب بود که شما می توانستید با قیمت مناسبی خودرو اتوماتیک با قابلیت های بیشتری را خریداری کنید. اما امروز شاهد افزایش چشمگیر قیمت خودرو ام وی ام x22 هستیم که واقعا شوکه کننده است.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی