بوگیر برای داخل ماشین و مرکز فروش خوشبو کننده ماشین و قیمت بوگیر ماشین و بوگیر ماشین دیجی کالا و بهترین خوشبو کننده ماشین و ساخت بوگیر ماشین و بهترین خوشبو کننده ماشین نی نی سایت در نم نمک.

معرفی بهترین خوشبو کننده و بوگیر برای داخل خودرو و اتومبیل

اگر می خواهید فضای داخل خودرویتان همیشه خوشبو باشد ، برای آن یک خوشبوکننده مناسب با ماندگاری بالا بخرید.معرفی بهترین خوشبو کننده و بوگیر برای داخل ماشینمعرفی بهترین خوشبو کننده و بوگیر برای داخل ماشین

1. ژل خوشبوکننده هوای گلید

معرفی بهترین خوشبو کننده و بوگیر برای داخل خودرو و اتومبیل

ژل خوشبوکننده هوای گلید مدل Floral Buket ، با رایحه خوش انواع گل های خوشبو ، هوای فضای داخل خودرو را بسیار دلپذیر می کند. البته برند گلید ، خوشبوکننده های با مدل های دیگر ، از جمله مدل قایقی و رایحه گل برفی ، رایحه اسطوخودوس (لاوندر) ، کارتی با رایحه نسیم صبحگاهی و لیمو ، هم در بازار وجود دارد.

خوشبو کننده مدل Floral Buket ، ماندگاری بالایی دارد و می توان از این محصول بسیار زیبا در مکان های مختلف ، از جمله خودرو و همچنین سرویس بهداشتی و حمام استفاده کرد.

این خوشبوکننده فقط 100گرم وزن دارد و محتوای آن 70 میلی لیتر است. این مدل از خوشبوکننده ژل هوای گلید که مناسب محیط های کوچک و متوسط است ، از خریداران خود از 5 امتیاز ، 4،3 امتیاز آورده است. بیشتر خریداران به رایحه خوش و سهولت استفاده از آن امتیاز دادند و البته برخی از قیمت بالای آن رضایت نداشتند.

2. خوشبوکننده خودرو ایفل مدل رایحه اقیانوس

معرفی بهترین خوشبو کننده و بوگیر برای داخل خودرو و اتومبیل

خوشبوکننده ایفل ، یکی از برندهای معروف ترکیه و محبوب در ایران است. خوشبوکننده برند ایفل ، مدل های متنوعی دارد که از آنها می توان به مدل های آدامس ، رایحه انبه وجنگل اشاره کرد. تمامی این مدل ها طرفدارهای خود را دارند. با این حال بسیاری از افراد از اینکه فضای خودرویشان مملو از رایحه دریا شود ، از آن لذت می برند. این خوشبو کننده چنین رایحه دلپذیری از خود منتشر می کند.

خوشبوکننده ایفل مدل رایحه اقیانوس را می توانید با استفاده از بند کنفی اش به جایی در فضای داخل خودرو ، مثل آینه وسط خودرو ، متصل و آویزان کنید. حجم این محصول 10 میلی لیتر و وزن آن 70 گرم است. این خوشبوکننده از خریداران خود از 5 امتیاز ، 4،2 امتیاز دریافت کرده است.

3. خوشبوکننده خودروی بی ام و مدل Starter Kit

معرفی بهترین خوشبو کننده و بوگیر برای داخل خودرو و اتومبیل

این محصول از محصولات اصل BMW است را باید به دریچه داشبورد این خودرو متصل کرد. درون بسته این خوشبوکننده ، خوشبوکننده ای از نوع رایحه نم باران هم وجود دارد که از آن هم می توان استفاده کرد. دکمه ای روی این خوشبوکننده تعبیه شده است که می توان آن را فعال یا غیرفعال کرد. از ویژگی های خوب این خوشبوکننده این است که رایحه آن قابل تعویض است.

از وسایل همراه این خوشبوکننده می توان به 1 عدد پایه نگهدارنده که بر روی دریچه هوای داشبورد خودروهای بی ام و قابل نصب است. این خوشبوکننده از خریداران خود از 5 امتیاز ، 4،1 امتیاز کسب کرده است.

4. خوشبوکننده خودرو آرئون مدل Ken ، رایحه آدامس بادکنکی

معرفی بهترین خوشبو کننده و بوگیر برای داخل خودرو و اتومبیل

این خوشبوکننده از تولیدات شرکت آرئون و برندی معروف در زمینه تولید محصولات خوشبوکننده مخصوص فضای داخلی خودروست. این برند ، خوشبوکننده هایی از مدل Ken و رایحه های متنوع تولید می کند. از رایحه های این خوشبوکننده می توان به آدامس وانیلی ، ضدتنباکو ، قهوه ، سیب و دارچین ، کریستال سیاه ، یاس بنفش غیره اشاره کرد.

این مدل از خوشبوکننده های آرئون دارای رایحه آدامس بادکنکی است و با نصب آن در خودرو به یاد آدامس های خوش طعم بادکنکی روزهای کودکی تان می افتید. این خوشبوکننده 35گرم وزن و سه ماه ماندگاری دارد و از نوع ایستاده است. در ضمن این محصول توانسته از خریداران خود از 5 امتیاز ، 4 امتیاز دریافت کند.

5. خوشبو کننده طرح قلب زیستو

معرفی بهترین خوشبو کننده و بوگیر برای داخل خودرو و اتومبیل

خوشبوکننده طرح قلب زیستو ، یکی از محصولات با کیفیت شرکت زیستوست که به دلیل دارا بودن اسانس مایع درون یک کیسه نفوذپذیر قلبی شکل ، رایحه ای دلپذیر و ماندگار را برای فضای داخل خودرو فراهم می کند. این محصول علاوه بر خوشبوکنندگی ، به دلیل ظاهر زیبایش همچون وسیله تزیینی زیبا در خودرو خودنمایی می کند. همراه این خوشبوکننده ، یک زنجیر ساچمه ای است که می توانید با استفاده از آن ، خوشبوکننده را از آینه دید عقب خودرو آویزان کنید. این خوشبوکننده رایحه هلو را در فضای خودرو منتشر کرده و با وزن 25گرم ، دو ماه ماندگاری دارد.

این محصول از خریداران خود از 5 امتیار ، 4،1 امتیاز دریافت کرده.

6. اسپری خوشبوکننده هوای خودرو دکتر فول (Full) ، مدل کلاسیک

معرفی بهترین خوشبو کننده و بوگیر برای داخل خودرو و اتومبیل

خوشبوکننده های دکتر فول ، فرمولاسیونی مناسب محیط زیست دارد و رایحه ای عالی با ماندگاری بالا تولید می کند. مواد اولیه این خوشبوکننده از بهترین مواد اروپایی تامین شده است. با اسپری این خوشبوکننده ، به سرعت مولکول های پایه آن در هوا منتشر می شود و بوی خوشی از خود در محیط باقی می گذارد. در ضمن این محصول وقتی روی سطوح مختلف می نشیند ، موجب اتصال مولکول های آن با سطوح شده و به تدریج در هوا منتشر می شود. به همین دلیل رایحه این خوشبوکننده مدت طولانی باقی می ماند.

وزن این خوشبوکننده 125گرم است و 100میلی لیتر حجم دارد. این محصول از خریداران خود از 5 امتیاز ، 3،7 امتیاز کسب کرده است.

7. خوشبوکننده خودرو اسنت فیل ، طرح رینگ مدل StLmn1

معرفی بهترین خوشبو کننده و بوگیر برای داخل خودرو و اتومبیل

این مدل از خوشبوکننده های اسنت فیل ، رایحه ای خوشبو در محیط خودرو ایجاد می کند و در عین حال ، آویزی زیبا برای داخل خودروست. این خوشبوکننده طرح رینگ خودرو را دارد و با رایحه های لیمو ، پرتقال ، سیب ، توت فرنگی و رایحه دریا در بازار وجود دارد.

این خوشبوکننده 29گرم وزن و تا 2 ماه ماندگاری دارد. ابعاد آن 6 ×6 ×3 است. این مدل از خوشبوکننده های اسنت فیل از خریداران خود از 5 امتیاز ، 3،8 امتیاز کسب کرده است. برخی از خریداران از کم بویی این محصول گله داشتند و معتقد بودند ، بیشتر یک وسیله تزیینی زیباست تا یک خوشبوکننده. اما خریداران دیگر رایحه آن را خوب و دلپذیر می دانستند.

8. اسپری خوشبوکننده خودرو لمسر مدل AS113

معرفی بهترین خوشبو کننده و بوگیر برای داخل خودرو و اتومبیل

این مدل از اسپری های خوشبوکننده خودروی لمسر با رایحه خوبی که دارد ، توانسته افراد با سلیقه های گوناگون را به خود جلب کند. وزن این اسپری 250 گرم است و رایحه آن ماندگاری بالایی دارد. این خوشبوکننده نه تنها فضای داخل را معطر می کند ، بلکه منشاء بوی بد را هم از بین می برد. این اسپری خوشبو کننده مجهز به دکمه خودکار است.

اسپری خوشبوکننده لمسر از خریداران خود به دلیل کیفیت بالا و رایحه خوش و دوام آن از 5 امتیاز ، 4،1 امتیاز کسب کرده است.

9. خوشبوکننده آرمان خودرو مدل عروسکی لی لی پوت F03

معرفی بهترین خوشبو کننده و بوگیر برای داخل خودرو و اتومبیل

خوشبوکننده خودروی آرمان ، مدل عروسکی لی لی پوت ، در عین حال که جالب و تزیینی است می تواند فضای کوچک داخل خودرو را خوشبو کند. ماندگاری این محصول که فقط 24 گرم وزن دارد ، یک سال است. این خوشبوکننده با ابعاد 12× 9× 5 سانتی متر را می توان از آینه دید عقب خودرو آویزان کرد.

همراه خوشبوکننده خودروی آرمان ، یک شیشه اسانس مجاز وجود دارد که زمان ماندگاری آن 36 ماه پس از تولید است و موقع استفاده باید این اسانس را روی عروسک بریزید تا بوی آن در فضای خودرو منتشر شود.

خوبی این خوشبوکننده ، بنابر نظر برخی از خریداران ، این است که وقتی رایحه اسانس همراه آن تمام شد ، می توانید به جای خرید یکی دیگر از اسانس ها ، هر عطر دیگری که دوست دارید روی عروسک بریزید تا فضای خودرو پر از رایحه دلخواه تان شود. البته برخی از خریداران معتقدند ، این روش استفاده از اسانس ، باعث می شود که رایحه آن چندان ماندگار نباشد.

این خوشبوکننده از خریداران خود از 5 امتیاز ، 3،7 امتیاز گرفته است.

10. خوشبوکننده خودرو جنتالین ، مدل million 1

معرفی بهترین خوشبو کننده و بوگیر برای داخل خودرو و اتومبیل

خوشبوکننده خودرو جنتالین در مدل های مختلفی چون nina richi ، terre d hermes ، cool water ، chewing gum و lakoste تولید شده است که هر یک رایحه های دلپذیری دارند.

خوشبوکننده جنتالین مدل million 1 از نوع ایستاده است و برای استفاده از آن باید ابتدا در چوبی آن را باز کرده و درپوش پلاستیکی را از دهانه شیشه بردارید و در چوبی را دوباره ببندید. سپس ظرف را 5 تا 10 ثانیه وارونه نگهدارید و در محل مورد نظر آویزان کنید. وزن این خوشبوکننده فقط 50 گرم و ماندگاری آن 3 ماه است.

این خوشبوکننده از خریداران خود از 5 امتیاز ، 4،2 امتیاز کسب کرده.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.